Narozeninová bonanza (23.1. - 29.1.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Darovaná hra odehraná - zdá se to jednoduché , teď už jen pěstovat :) Mimochodem počítal někdo otočky akčních ? Možná jsem přehlídla, vychází mi to na 16 otoček ( 3 otočky na den, první den jen rozpěstování, poslední jen ranní sklizeň) ale zdá se mi to nějak moc ,,vpohodě,, tak jestli jsem se nepřepočítala
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  2. babina51

    babina51 Veterán fóra

    První karta odehrána,nic složitého_Otázka-*odstraněna kvízová otázka*Půjdu co to dá.Rákosí na divoké dalo 147 padátek,už je tam nasázeno znovu.

    *kvízové otázky patří jinam. sopti*

    vše o kvízu
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/1/20
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. Janet180

    Janet180 Pisálek fóra

    Všude se dostanu, ale na lesní mýtinu furt ne.
    A to jsem si odehrála zkusmo i jednu hru a poslala i dárky, vše v poho, jen lesní mýtina stávkuje...
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Janet180 - odhlaš se a znovu přihlaš - nejlépe zavřít celý prohlížeč. Pokud to nepomůže (mně to pomohlo), zkus pročistit ;)
    Vše pro bezproblémový chod hry
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. Janet180

    Janet180 Pisálek fóra

    Pro Skali:
    Děkuji moc, už to valí. I když mi přijde, že jsem historii mazala nedávno, no zřejmě trávím moc času na PC :D
     
    vilm4 a Skali tohle ocenili.
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    220 dortíků, ale bojím se vstoupit do narozeninové arény natož hrát ,-))) oj oj otázky, vždyť já se o nějaké protihodnoty a masožravky vůbec nezajímám ,-) nahážu a nakrmím tím co mi předhodí, ale do hlavy si to necpu ,-)))).
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Janet180 - občas udělat údržbu není na škodu, ikdyž tady byl problém asi jinde. Hlavně když to šlape, jak má ;)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. Janet180

    Janet180 Pisálek fóra

    Pro Skali:

    Ještě jednou dík.
    A ještě jsem se chtěla zeptat, kde najdu to vlákno, kde se můžou vkládat otázky a odpovědi v tom kvízu?
    Já ***, při první hře to políčko úplně přeskočila :DDDD
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/1/20
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. joe31

    joe31 Pisálek fóra

    202 padatek z chryzantény , ješte jabka vratit do stodoly a bude to OK
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    vilm4 tohle ocenil(a).
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm, s tou nálepkou to krapet nevychytali!Pokud budu chtít otazník,soc.body a ještě i nálepku,budu muset absolvovat cestu ještě jednou!o_O:music:
     
  12. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Huráááá, i já to pochopila, ale až když jsem to vyzkoušela ;). Zaseté jsem měla rákosí + 3 velkokapaciťáky a padlo 256 dortíků :).

    Tak jsem protočila 63 PL a padlo pouze +1 z polí na 6 hodin, několik kupónů na 12 hodin a když se nááhodou objevil bonus 100% nebo 200% do stodoly, vytočila jsem si žlutou mlékárnu - hned 5 :cry:
     
    Naposledy upraveno: 23/1/20
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Dobrá zpráva, jablka na trhu zatím jsou a lze je i koupit. Přišla jsem na to náhodou, když zákazník zrovna jablíčka požadoval. Taky mně trošku překvapilo, že je mám na nule, ale u mě nic neobvyklého.:)
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pokud jsem se nepřepočítal,tak ve hře je celkem 15 polí se sociálními body,pravděpodobně x 200,tj celkem 3.000 SB !!
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent - já jablíčka ve stodole mám. Zkoušela jsi restart ? ;) (tedy pokud ovšem nebyla žádná jablíčka ve stodole před poruchou, pak ti ani restart nepomůže xD)

    Edit: info - jablíčka by měla být už v pořádku
     
  16. Janet180

    Janet180 Pisálek fóra

    Pro Skali:

    Děkuji moc :)))
     
    vilm4 a Skali tohle ocenili.
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, děkuji, pomohlo... a kdo mě vrátí ty krejcary když jsem jablka kupovala zbytečně?xD

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Pořád to budu opakovat a pořád si budu stát za svým. FAQ se ani nesnažím číst, protože včera jsem to studoval asi 20 minut a moc jsem to nechápal a ve hře jsem to pochopil asi za 20 vteřin.
    FAQ nečíst, je moc komplikovaně řešené.

    První minihra (zdarma) za mnou. Vědomostní body mám 3 (otázka byla jednoduchá) hvězdičkové mince mám 4.

    Zatím v pohodě, padátek snad bude dost.
     
    vilm4, evainfo a moncicak7070 tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent - to nevím, možná bys uspěla na podpoře :D. Ale ber to tak - máš na příště a ještě jsi vykonala dobrý skutek a dala jsi přivydělat nějakému drobnému sadaříčkovi ;)
     
  20. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Já jsem až před chvílí všimla,že je nová soutěž.Dortíků mám 26ks,tak co bude to bude.Zkusila jsem jednu hru,nečetla návod,minula otazník a odklepala to halabala.Po přečtení diskuze a návodu se snad něčeho doberu.Rozhodně si s tím hlavu nelámu a je mě jedno co získám.Každá odměna je dobrá.

    LV 219
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.