Narozeninová bonanza (23.1. - 29.1.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Pitrýsek : to je pravda, hry lze hrát opakovaně a tak získat všechny odměny které chci, no uvidíme kolik zbyde času nad rámec plánovaného plnění ( 31 her na stonek) , SH ani Zuzu plýtvat nechci a kolo štěstí mi nepřeje
     
    Pitrýsek47 a evainfo tohle ocenili.
  2. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak mám všechny nálepky, teď vyzobat všechny sezónní body a sbírat mince na dekorace do řádku.;)

    [​IMG]

    Docela to jde. ;)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 25/1/20
  3. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak já mám zatím stonek a jednu dekoraci, ale to důležitější je, že jsem dosáhla naagamu límcovou, a ještě chci tu strašilku, tak uvidím, jak to půjde dál, už se mi 3x stalo, že jsem dala špatnou odpověď,neb jsem jí tady nevyčetla a nevěděla jí,tak jsem střelila od boku, ale bohužel špatně.
     
    evainfo a burds tohle ocenili.
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    fany2020: tak nestřílej a požádej na fóru o odpověď, postavička nezmizí z otazníku, počká a určitě ti někdo odpoví.
    Když tady řešení nenajdeš tak polož sama otázku.
    Taky mám stonek a dekoraci.
     
    Y_n_O, evainfo a fany2020 tohle ocenili.
  5. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Opět jak pro blbé..?
    Dekorky i řádek zakoupeny a však hra tvrdí že je nevlastním.
    Jdu tedy do restaurace a pak se na to podívám znovu v lepším světle.
    Někde budu dělat asi chybu?
    Doufám že ne v hospodě...
    :D
     
    fany2020 a Jara268 tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Skaldičko...

    Něco tak jsem si myslel, info však není a já začátečník vše nečtu, není to moje povinost.
    Jen hráče co jsou jako já vyděsí to že je nevlastní.
    Což je hloupost...

    Tak já tedy do té hospody nejdu, jen zajedu pro nákup, neb dnes nevařím.
    ;):D

    EDIT: hotovo.
    A teď už jen pro zábavu...

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 25/1/20
    DANKA722 a evainfo tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jonsdorf - jj, takhle to jde taky, když nechceš ty bonusy

    - pro ty co nevědí - dekorky lze dát někam na plochu a následně zbourat - pak jdou do stonku bez čekání (jen se připravíte o ty bonusy)
    :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tady tahle mechanika, by se mi líbila u plnění úkolů v družstvu. Místo odměn by byly dodávky, místo otazníčků nějaké bonusy a mohl bych si vybrat třeba ze 3 cest jaké dodávky bych chtěl do úkolů dodat. Jeden úkol třeba 3 herní pole.
    Nebo bych to bral jako hru u Renza.
     
  10. lenak67

    lenak67 Aktivní autor

    na obrázku označ postavu kterou chceš, všimni si že se změní náhled plánu pod postavami a když na ten plán klikneš otevře se, potom teprve zvol balíček na boku a hraješ otevřený plán..pěknou hru
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký víkend s bonanzou :) tak nálepky jsem nesledovala a zatím získala jen dvě ... se musím na ně víc soustředit a určitě dosbírat :p no lákají více kvízovky a ostatní dárky, to pak nevychází moc do počtu. Jinak akce je vážně supr a opět zabodovala ;) :p




     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, vysosat? Nejsem kolibřík, ještě že jsi nenapsala vyzobat...xD no spíš už jsem párkrát našla "neobsazené" řádky a dekorace v liště, tak to taky někdy řeším naráz.

    [​IMG] a hlavně teď ,když jsem si pořídila jeden placený řádek [​IMG] budu asi potřebovat čas na pěstování pohanky;)
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent - pravda, jako kolibřík moc nevypadáš (leda hodně přesosanej). Co takhle ty dekorky vycucat? To bys mohla zvládnout :D
    PS: stonek mám taky, ale bez dekorek - teprve je .... okusuju.... nebo vožďubuju ? ;)
    Jo a ten tamten už samozřejmě mám zakoupený xD
     
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Dekorace do stonku jsou od včera na ploše,byla by škoda nevyužít nabízené dárky;)
     
  15. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo ;)
     
    maminka78 tohle ocenil(a).
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Du posklízet, a spat; asi. Budíček v šest ráno mě nemine a pak zas celých dvanáct hodin jen mobilní sklizeň, když se zadaří ;)
    Zatím jsem napěstovala něco přes pět tisíc té jubilejní lilie, tak dopěstuju do počtu, to mi tak akorát vyjde na ten jeden volný den, abych mohla hrát to znáščlověčefarmu. 8)
     
    Naposledy upraveno: 25/1/20
  17. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Pěstuji, melu a hraji minihru, ale otázky jsou některé těžké a tak hádám, většinou se netrefím. Jinak vypadalo to, že nebudu vědět jak hrat a je to snadné a dokonce až nyní jsem na fóru našla kde hledat odpovědi na otázky, tak snad to půjde o trochu lépe. Času dost stonek bude a uvidím co ještě budu moci nakoupit. Jsou tam dobré věcičky.
     
    evainfo a -migos- tohle ocenili.
  18. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    Koupila jsem si stonek i příslušné dekorky, ale oznamuje mi to, že nic nemám. 2x jsem se odhlásila, vyměnila prohlížeč,nepomohlo to.
     
    Veselka a Jonsdorf tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    majce38 - ahoj, dekorace jsou pluskové - mají přidané bonusy, takže je dej na plochu, vysosej z nich bonusy a pak půjdou dát do stonku.
     
  20. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    Skali,velký dík, mne to vůbec nenapadlo !!!
     
    Skali tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.