Naprostí blázni do zvířat (24.5. - 30.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    RozarkaAmalka klokaní chlívek se dá koupit v obchodě přes červený košík - za 50 florenů...jinak ne :(
     
  2. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    Ahoj, do zvířat blázen nejsem ,ale ten tučňák ..... Hmmmm - toho musím mít :p
     
  3. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    přečetla jsem si ofi všechna pro a proti......je to masakr - jenže už vidím , že stejně budu šlechtit a udělám vše a ještě mi odznaky vymění ze krejcary a BZ.....ach jo
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No ještě že jsi sem zavítala, Trepifajksl poptával tancující ovečky po kerryhill :)
    Já mám tentokrát jen pro. Kupovat nemusím. To zase až příště, až na nás sesypou psy a kočky... Ani Turbomlýn to nestihne :oops: Aneb ABBA "Money, money, money, Must be funny, In the rich men's world..."
     
  5. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Jasně, že tučňáky chci, ale stav SH je tuším něco 5-10ks.....tak to toho moc nenašlechtím. Pokud bude Byboom a koupě Superkrmiva tak jo, jinak tučňáčci pápá
     
  6. slootr

    slootr Baron fóra

    No konečně budu šlechtit. Už mě svrběly tulidomky :). Poslední šlechtící akci jsem zívnul, ta byla fakt o ničem. Popoženu si ptáka - husu, savce - bobra a plaza - chameleona, tam není z čeho vybírat. Chybí mi jakýkoli šlechtěnci, musím ty mutanty kupovat. Protože ta poslední akce byla jaká byla, narostlo mi trochu konto s SK. V současné době se ho tetelí nedočkavostí 2 363 (ale 264 jsem nacpal do první várky). Už mi naskočily dudlíky na 44 ptáků, 44 savců a 44 chamíků. Ale budou tam provokovat až do zítřka, před BB rozhodně nesklidím :). Můj plán je napřed udělat 120 šlechtění ptáka, 90 šlechtění savce a 65 šlechtění plaza. Je to o 20 míň, než potřebuju odznaků. Pak zjistím, kolik jakých odznaků chybí a budu se snažit postupovat tak, aby mi jich přebývalo minimum. Jojo, to bude zábava. A celá farma volná pro jakoukoli pitomost, co si tam vysadím. Jupí!

    Opravdu mi to šlechtění chybělo, naposledy jsem si pořádně zadováděl při minulých bláznech do zvířat. Od té doby nic (jen těch pár nutnejch při tý akci, co jsem už zapomněl)

    edit: akci jsem si našel, jmenovala se "Kouzelné vzpomínky". Jak typické, že ten propadák můj mozek vytěsnil :D :D
     
    Naposledy upraveno: 23/5/17
  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Mikeš,Y_N_O: tak jsem se trochu pomýlil, no... Mám svůj věk, a jak jsem Kerry dlouho neviděl - vidíte, co udělají dvoje ovečky s čertem bez paměti.To víte, pamatovat si všechny katastrofy za posledních 900 let.
    Jo a Mikešku: zvířátka mají čas v tulidomku dělat POŘÁDNÉ mutanty. Ne aby je napadlo, že hodí genetiku a 2 základní zpět, grr
    Jinak k těm tučňákům: ten císařský žije i na jihu jižní Afriky a patagonský v Patagonii na jihu Argentiny a v Chille mám dojem také.
     
  8. Patejl

    Patejl Rádoby autor

    myslím, že to tempo co nasadili už nestíhám a přestává mě hra bavit, odvrací se od původního záměru, je z toho spíše ZOO než farma
     
  9. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Teda čerte, to bys neměl takhle motat všechno dohromady, abys náhodou do peklíčka neodnesl
    nevinnou duši. To by ti lucifer zle vyčinil.
    :D
    kerryhill sice ovečky má, ale doma v ohradě a jestli je naučila tancovat, to netuším.
    :D
    Na genetiku a 2 základní zpět jsem při každém šlechtění natolik zvyklý, že kdyby se zvrhlo na nějakého mutanta,
    nejspíš by mě klepla pepka.
    Zítra dej, prosím, vědět, jak to u tebe v tulidomku dopadlo.
    :D
     
  10. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Tak s těma 300 SK toho moc nezvládnu,ale tučňáka chci na sto procent.Alespoň si zase něco vyšlechtím do úkolů.Doufám,že padne něco zajímavého a užitečného.;)
     
    evainfo a myš59 tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Smutné, že nemáš Kouzelné vzpomínky. Doufám, že jen Faremní :p

    Čerte, čertíku, z toho pomýleného ovečkového podpisu už se nevykecáš... Ale je fakt, tancuje se v obou. Jednou Irské tance, jednou u mobilu a kadeřnického křesla.
     
    myš59 tohle ocenil(a).
  12. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;) s díky vypouštím a nepřinutí mi šlechtit ani chcíplý tučňák xD
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    K tučňákům se došlechtím určitě, ale jsou nějací malí, nedomrlí ,-)) ledová kra jim stejně roztaje a postaví si přístřešek.
    Ke klokanům boxujícím snad taky, první jsou nahatí a druzí mají trencle asi si už vydělali a zakoupili ,-)

    jamibe1. ten by toho už moc nezmohl ,-)))
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Úplně špatně, je z toho Bankomat; jen nevydává, přijímá. xD
     
  15. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Já bych ještě přidala nový chlívek,
    pytláka Říhu,
    ten by upytlačil všechna zvířata, kromě domácích
    a bylo by vyčištěno.
    Ovšem na baha by musel pytlačit jen v trávové sukénce !
    Jen nevím jestli by jej to zespodu nešimralo,
    to by se asi potil jak ten tučňák,
    nebo že by se oba chechtali ?
     
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ajtyk, zařídil by se jako indiáni v Amazonii - kousek dutého dřevíčka tam, kam je třeba.
    A jasně, že napíši, jak jsem se zase načuřil kvůli nevydařeným pokusům. Ovšem, my, co šlechtíme také rostliny, víme své...
     
  17. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    ... do bankomatů se dá i vkládat 8). Ale já radši na vlastní konto, takú lichvu už neschvaluju ani já a že sem sákryš byla závislá. Náhodou, do šlechtění jdu. Ale opačně než je na obrázku. Vložím 4 základní, dostanu jedno o patro výš, udělám z toho potom druhé kolo a mám zase první dva základní na splnění dalších nesmyslů. Protože jsem v poslední době škrt, až na SH, tam ho suším od akce hoď psovi koš dostaneš oranžový králíky za odměnu tak mám necelých 2000sk na kontě. Počítám že padne 400ks než budu vyléčená a poctivým mletím se za pár měsíců na dvoutisícovou hranici zase dostanu. Trepiku, taky šlechtím rostlinky a jak ti to jde? Mě se povedlo od skleníku vyšlechtit 7 a sežralo to tuny než padlo ono vytoužené co jsem chtěla. Na další akce vydávám stop a mávám černým praporem, mám málo jablek a na trhu 5 nabídek. I když nechcu tož musím a jdu si nahrabat jablíčka a hrušky. Čauky, je ráno tak huš na sklízení. Martina
     
    myš59, maribeja a matlafous123 tohle ocenili.
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Trepifajksl: Já bych řekla, že zrovna v těch místech, co jsi jmenoval u tučňáků je docela zima, koukni se, kde je jižní polární kruh....
    Y_n_O: tak to jsi vystihla přesně. Včera mi bankomat nevydal peníze a ještě sebral kartu.
     
  19. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Ahojky všem, zase jedna nesmyslná šlechtící akce s velikou spotřebou SK. RT už nevědí, jak hráče donuti kupovat SK, tak nacpou spoustu vypadávátek a za odměnu nová zvířata a výrobny. Já jsem si vědoma toho, že ji mohu vynechat, ale to pak mohu ukončit celou hru.
    A't se vám všem daří a při BB ať to přeskakuje. Hezký chladnější den všem. Ale alespoň zalilo.
     
  20. Podrazec

    Podrazec Rádoby autor

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.