Naprostí blázni do zvířat (24.5. - 30.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Mám splněno jen základní bez červených-Teď jse se ale vytočila při odtajnění stájí .Sotva odjel vlak se žlutýma sovama a oranž.nepotřebné stáje,tak mám : žlutá sova,oranž.barvírna,oranž.husy a oranž.ryby.Super.

    LV101
     
    spuntka a evainfo tohle ocenili.
  2. kakaboj

    kakaboj Rádoby autor

    Zdravím, na celou akci 45 minut, vše splněno, trošku nuda :D
     
  3. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásný pozdní večer. Při prvním BB jsem udělala všechny tři úkoly po 6. V pátek jsem hlídala Adámka a hned chtěl vidět toho tučňáka, když jsem se pochlubila, že mám nový chlívek. Moc se mu líbil a dostal jméno Alex. Včera jsem se rozhodla, že si tučňáka obarvím a bude červený. Ráno jsem ho dala na plochu. Dnes dopoledne přijel Adámek s maminkou na návštěvu a hned chtěl vidět Alexe. Tak jsem mu ukázala vylepšeného tučňáka a fůůůj, ten je škaredý. Babi, hned ho zruš a dej tam toho na té kře. Tak, zbytečná práce, vylepšení je v liště a po pořádné prohlídce jsem zjistila, že základ je fakt pěknější. Tentokrát se ten červený nepovedl.
     
  4. marketkasvecova

    marketkasvecova Zelenáč fóra

    Ahojte prosím Vás kde mám umiestniť terarium pre anakondy?? narmalne na baharama mi nejde.Ďakujem
     
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Myslíš opravdu terárium? To, co máš z akce, je keramická dílna.
     
  6. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj marketkasvecova,
    máš anakondy aktivované v chrámu? Bez aktivace ti postavit nepůjdou a budou přeškrtlé.
     
    marketkasvecova a skalara.v tohle ocenili.
  7. marketkasvecova

    marketkasvecova Zelenáč fóra

    Mám aj terárium aj keramickú dielňu, no obe preškrtnuté.Tak treba ich najskôr aktivovať.Ďakujem
     
  8. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím marketkasvecova, ano musíš je nejprve aktivovat v chrámu.
    Akce již skončila, zpětná vazba byla odesláno a akční předměty přepočteny, proto již téma zamykám.
    Příjemnou hru
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.