Naprostí blázni do zvířat (24.5. - 30.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky všem, tak pro mně tahle akce skončila, červené chlívky ani výrobny zatím nepotřebuji, ostatní už mám, zatím stačilo, a těch pár SK nechám zase na jindy, ať se Vám daří dostat to, co chcete.
     
  2. Beidela

    Beidela Zelenáč fóra

    hotovo..teším sa novým veciam :D
     
    Xenie6161, skalara.v a evainfo tohle ocenili.
  3. Sovice30

    Sovice30 Rádoby autor

    hotovo, všem sousedům děkuji za parfémy a všem přeju hodně štěstí
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak hotovo,nedělala sem až do konce,protože i když mě těch 27 SK nevytrhne,ale přece jen si je raději schovám na jiné akce.A přeskoky sice žádná hitparáda,ale nějakej se tam objevil.Jen teda fakt nevím kde budu pěstovat,chtělo by to farmu nafukovací :D
     
    skalara.v, Druid.Panoramix a evainfo tohle ocenili.
  5. -mironella-

    -mironella- Pisálek fóra

    :) tak tučniaci aj hrnčiarstvo už mám na farme... to mi stačí :) ďalej už len lážo plážo a žiadny stres :)
     
  6. sabma411

    sabma411 Perspektivní autor

    Hotovo a z tajemných mám růžový kravín, růžové velbloudy a Blahovičník XXL - jupí! Spokojenost ( a to jsem brblala, že to plnit nebudu... ;) )
     
  7. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěknou sobotu,
    tučnáci jsou doma,ostatní udělané do 3 úkolu tím tahle akce je umě dokončená.
     
    KOLENO1970 a charlie.b46 tohle ocenili.
  8. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj všichni. Akce splněna do 6.úkolu, dál už nejdu. Teď je těch akcí se SK hodně, tak si ho šetřím, ale nové chlívky jsem mít prostě musela, jako správný závislák:) Z tajemnýho zase nic. Takže malá rekapitulace: nemám bizona, krokodýla,ze stromů citlivku, myrhovník a šetřim ZB na poslední co mě schází a to je plumérie.
     
  9. filip783

    filip783 Pisálek fóra

    Gratuluji všem co už mají hotovo. Mám málo SK tak to nevidím růžově.
     
    danielka0000 tohle ocenil(a).
  10. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

  11. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    čaute :music:po delší době opět zde....
    a to s jediným pěkným přeskokem a to ještě mimo akci....
    [​IMG]
    tak nevím no....je BB ještě vůbec BB?
    ...možná je, když čék nakoupím tuny SK 8)
    zdar a sílu všem, co ještě drtí tulibudku ;)
     
  12. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tenista99, pobavil jsi mě s tím nezdravým jídlem :D, já jsem zrovna včera kupovala dvě vaničky nezelených rajčat, aby to stačilo pro všechny, a usoudila jsem, že to byla měsíční platba na akční pomocníky :D. Není nad to vrazit to do stravy zdravé...

    K akci - savci 6/8, zbytek komplet, z některé minulé akce jsem neměla dílnu na skateboardy (ještě tam byly medvědí houpací sítě, které nemám též) a u ptáků jsem chtěla tučňáky v červeném, leč oni nejsou v červeném, tak pocit zadostiučinění není dokonalý. xD
    Šlechtění dlouhodobě nemám ráda, šlechtím jen při akcích, nepřeskakuje mi to a SK nekupuju, takže - mám to hotové za sebou a doufám, že bude od šlechtění klid déle než 14 dní, aby mlýn postíhal.
     
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Obávám se, že konec šlechtění hgned tak nebude, čekají nás medvědi.....:(
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  14. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Rozhodla jsem se tuto akci úplně ignorovat. Nejen, že mi málo kdy padne přeskok. Vše podle genetiky je normál. Ale to, že z toho mají padat ještě mince....., které mi určitě padat nebudou. Tak jsem to neriskovala, že promrhám vzácné SK. Které už jako odměna v akcích skoro mizí a nebo je ho mnohem méně, než třeba před rokem.
     
    hroudov tohle ocenil(a).
  15. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Myslela som si že tučniakov miniem o pár odznakov. Vďaka susedom som dostala 20 SK a tučniaci sú už na ploche. Preskoky boli o ničom a v šľachtení som sa posunula len o slepačí krok.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. gegeruša

    gegeruša Pisálek fóra

    Sakra kdybych měla ještě 6 SK tak splním 8 úkol z plazů, jinak mám vše do 7 úkolu hotové. Nestihnu ani umlít :-( njn nedá se nic dělat.
     
  17. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Tak já taky hotovo.Bez balíku to ovšem nešlo.Ale to se plácnu přes kapsu každé šlechtění.Ovšem smutné je ,že jsem vlastně nic nevyšlechtila,žádný přeskok,nic,nic,nic. Takže pěkně si na nejvyšší krávu a pštrosa ještě počkám. A z tajemnic taky nic.Oranžády do lišty.
    Uvítala bych trošku štěstíčka,nějak mě obchází.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    tak taky hotovo až dokonce a výrobna boxerských rukavic a keramická dílna už jsou vedle potřebných výroben svíček, sítí, dek apod
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. bbowling

    bbowling Hvězda fóra


    A není lepší si za ty prachy vražený do SK koupit třeba nový tepláky?? :music:Když jsi ten tenista.
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Není, to by musel kupovat nějaké značkové ve výprodeji, kde jsou tři kusy a on je pátý v řadě... I tak to občas ten adrenalin nedodá...
     
    njklmn, tydýtková a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.