Naprostí blázni do zvířat (24.5. - 30.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Já se rozhodla pro mince, a padá mi to lépe než při BB. Dokonce u bloudů mi to přeskočilo o 3 stupně ! Z II. na V. Nevím teda jak se ta šlechtěná zvěř jmenuje, ale pamatuju si to podle čísel. A padá mi ve většině tak 85% mincí, dokonce několikrát padl dvojitý odznak a občas se mi vrátí zvířata. Za mně dobrý. I když je to teda průšvih s počáteční informací, to jo...
    Akce hotová, nakonec celá, ani to moc nebolelo, šlechtit stejně potřebuju. Koupila jsem ale malý pakl SK...
    Tak hodně zdaru plantážníci :-D

    edit: Jo a štve mně, že červení tučňáci nejsou červení ! Stejně jako ta dílna. Tu teda budu mít na ploše jen chvíli, ale i tak...
     
    Naposledy upraveno: 26/5/17
  2. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Zdá se mi to,nebo je 800 SK o 50 Kč dražší??? Fuj.....:wuerg: tak mohli pár Sk přidat..... moc by je to nebolelo, a pořekadlo : "vlk se nažral a koza zůstala celá", by bylo na místě
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj maja.rada,

    ano cena byla zvýšena, ale již v únoru tohoto roku.
     
  4. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    je to tedy hnus velebnosti. Nakonec jsem udělal vše, šel jsem pro mince. Celkem 307 šlechtění, padlo 244 mincí (mohlo být lepší, ale zase lepší než drátem do oka), přeskoky nebyly, když tak genetika+1, minimálně genetika+2 (to je fakt bída), odměny slabé (věděl jsem ale do čeho jdu). Jediné pozitivum, že si mi podařilo koupit pirátskou opici za 26M. Odpoledne vyrazím směr Krkonoše takže si vyčistím hlavu. Aktuálně jsem naprostej blázen
     
  5. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    Ahoj, čekám na BB, a moc bych si chtěla koupit toho strašáka kapitána, všech ostatních mám mnoho, ale ten mi chybí, jenže mám málo FL ,tak prodávám chameleony a pod. a dokoupím plodiny do úkolů, kde jsou v odměnách FL, už jich moc není, a kino nefunguje, :cry: FL, ani nic jiného nikdy nekupuju , a tak toho strašáka asi oželím. :((
    Konečně mám nový avatar, tak mám aspoň z něčeho radost, kdyby někdo chtěl vědět jak jsem to docílila, ráda se podělím o moji zkušenost :)))
     
  6. Manažerka

    Manažerka Pisálek fóra

    Tak jsem se rozhodla, že teda ještě zkusím chameleony, ale mám jich žalostně málo, anakond a želv taky nic moc, na trhu jsou za majlant. No uvidíme, teď čekám na BB a párkrát si ještě šlechtnu. Třeba to přeskáče.

    Apropo, je tu někde nějaké vlákno, kde můžu nabídnout někomu ze stejného trhu AM šlechtěnce? Střelila bych dolarovou kachnu, ale nechce se mi platit 3mega za poplatek a pak si to ani nikdo nekoupí. Šlo by to ve vláknu k BB? to je teda teď zavřené, tak nvm. Poradíte?

    Ať vám to přeskakuje!
     
  7. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

  8. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Práve som prvýkrát pozbieral výbeh tučniakov a neviem či už si to niekto predo mnou všimol, ale ten ich zvuk je úplne rovnaký ako zvuk tučniakov v zoomumbe. Zase o dôvod viac myslieť si že sa tá hra kompletne sťahuje sem. :D
     
    puntík50 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  9. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Z vlastních zásob SK jsem v týdnu zdolala vše na 6/8 akorát jsem dnes neodolala a zakoupila balík :-/ a nakonec jedu vše na 8/8 protože se mi chtělo šlechtit a zase těch odznaků navíc.. tak už dodělám i ty plazy a chtěla bych skončit :-D SK zbylo krásných 666 na další akci.. tu minulou jsem dokázala skrouhnout ale dnes mám prostě asi tulící 8) ikdyž továrna na plachty ně nevytrhne ale aspoň mám navíc Tiki továrnu a na skateboardy a můžu při další O&D pokud to půjde měnit za trezor nebo mloka, protože výpravčí se na mě vybodl a nic z novinek z tajemna nepřivezl.. tož tak, kdyby tu byl někdo, kdo by potřeboval něco z výše uvedeného tak si mě pište.
    Jo a "přeskoky" v podstatě žádné, max na 4. nebo 5. stupeň a to asi tak u 6ti šlechtění :sleepy: takže standard :D
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  10. KENTOVA´FARMA

    KENTOVA´FARMA Pisálek fóra

    Ahoj,chtěl bych se zeptat jestli jdou šlechtit anakondy a želvy.Mě to nabízí jen chameleony-To se musí někde aktivovat?
     
  11. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj KENTOVA´FARMA,
    asi tě zklamu, ale jako zástupce plazů jde šlechtit pouze chameleon.
     
  12. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Já teda nevím, ale mě mince nepřistála žádná.....myslí se ty zlatý penízky za který si koupím chybějící dekoraci do kombinovaného stonku? V krámku u červeného košíku? Teda pravda jestli padaly včera tak jsem nešlechtila, začla jsem až dnes po 18.00.
    Jinak zbývá dochovat něco málo plazů a bude hotovo.
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jo jo padaly včera dnes je BB ,-))
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No ba. Voni sou placená hlava, pane RT vachmajstr... buď sou sem-tam penízky nebo správně dvojitá mimina, vrácený základ nebo kokarda navíc, občas...
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
  15. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Ahoj u mě BB fantazie :D

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  16. kulička

    kulička Rádoby autor

    Chtěla jsem do úkolu šlechtit husy. Mám jich málo, tak je chci namnožit, ale nejde mi nandat na základní chlívek ten oranžový. Mohl by někdo z vás vyzkoušet, zda mu to funguje? U ostatních ptáků mi to jde. Děkuji moc za vyzkoušení. :)
     
  17. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj kulička,
    pravděpodobně máš jeden oranžový husí chlívek jako odměnu z akce a ten je již se základem. Postav tedy tento chlívek rovnou na plochu a po zbourání už bude zase vše v pořádku.
     
  18. gemit8

    gemit8 Rádoby autor

    No jak to tady tak čtu tak jste lidi s akcí spokojeni -to Vám přeji ;) já ale po spočítání SK, které bych potřebovala k dosažení aspoň těch nových chlívků ,jsem se na to vykašlala. Kdyby tam nebyly ty trapné odměny jako je 7 hvězdiček a stromy kterých mám plnou farmu i v liště tak bych do toho šla, ale takto nemusím mít všechno:D:D.Přeji Vám krásný víkend a hru.
     
  19. Manažerka

    Manažerka Pisálek fóra

    Tak to nakonec dopadlo i u plazů na šestku, něco málo zbylo, něco málo jsem dala na trh. Takže spokojenost, i když teda u chameleonů žádný přeskok, co by stál za řeč, asi utažené kohoutky. Na další šlechtění se mi už nechce. Teď budu doplňovat stavy zvířat a krmiva a vklidu čekat na další akci. Nebo se nechám zlákat ještě tím prostředním úkolem? Jooo, to je ve hvězdách ;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji krásný slunečný den, vrátil jsem se ze zahrady, s vyčištěnou hlavou a s pocitem, že jsem udělal něco pro své zdraví. ;)xDA teď k akci, první BB jsem vynechal..... Rama dolary už ne a vyplatilo se, úkoly jsem splnil do sedmičky a v Rama krámku nakoupil to, co jsem potřeboval nejvíce a teď mám tučňáka, továrnu na boxovací pytle a keramickou dílnu - více mi zatím netřeba. :DA z tajemnic - jeden santalovník, 3 x ledová jedle a světe, zboř se, první bizoni :inlove: a zbytek pochopitelně lištovky do žluté, oranžové a další podobné. >:(
    Pro tuto chvíli s akcí končím, je čas oběda a po něm si rozmyslím, jestli ty červené upgrady vůbec potřebuji ke svému štěstí. Něco mi našeptává, že ne..... a tak asi v klídku budu doplňovat stodolu.xDxD
    Takže, ať se daří.
     
    Naposledy upraveno: 27/5/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.