Naprostí blázni do zvířat (24.5. - 30.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Na moje veľké prekvapenie sa mi z tých 8 sadeničiek objavili prvé 2 citlivky. :inlove::inlove:
     
  2. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    K mému velkému překvapení nemám krokodýla. Jak je to možné? SK teda mizlo až skoro zmizlo ale dala jsem dvě kola, splnila si sen o tom že se sny neplní ale vydřou a asi jenom 2 přeskoky na cosi co je mi stejně na nic bo nemám prkna. Zato mám opici ale růžovou, jinak to všechno letělo to lišty. Musím říct že není nad gorily, poznám co to tam leze a skáče ale tohle nee to se mi nelíbí. Jinak nic vážení, na to jak mizelo SK mi přibývala kvalita 1. a 2. stupně a časem se odhodlám postoupit na stupeň č.3. Prozatím stačilo, mlýn mele pomalu ale mrakodrap se rve moc rychle a takhle by to nešlo. Jenom bych nechtěla být v kůži těch co mají z orient expresu několik trezorů a ani jednoho mloka, to musí být na ručník. Já mám jenom mloky, namlátím jich mraky a pak je nacpu do trezoru až ho dají do odměn. How, kůň je náhodou ztepilé zvíře oproti bizonovi. Neváhala bych ani minutu kdybych si měla vybrat na čí hřbet se mám vyškrábat za pomocí jeřábu, vy jo? ;) Nevěřím ;) How a příště šlechtění zase zdar, pro mě akce skončila a BB se nekonal. Jenom se mi vracel neuvěřitelný počet zvěře. Martina
     
    kiki2305 a mituli tohle ocenili.
  3. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Už ani nevržu u šlechtění páč mi to je na houby>:(to už ten nezdar trvá moc dlouho ,tak kdyby se něco málem povedlo tak mě asi vyvrátí z pantoflí a jelikož to RT ví tak se ani neznaží mě to změnit
     
  4. milka-pu

    milka-pu Pisálek fóra

    ahojte aktivovala v akci tovaren boxerske rukavice, ale nikde sa ich nemozem najst, tak sa pytam preco a kde su?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  5. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Tak jsem si počkal že bych měl dostat farmářskou minci a nic nedostal. Kdepak soudruzi z NDR udělali chybu? Po 14. hodině jsem restartoval a pak ještě jednou - to už jsem tedy nezkoušel dalšího šlechtěnce, nechce se mi o mince přijít
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  6. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Ze 4 chlívků žádný bizon - jen žluto a oranžovo před očima. Vlak už nejezdí, tak to bude ležet v liště - to jsou mi tedy odměny, fakt výsměch. A stromky - žádná citlivka, žádná sekvoj....zato oskeruše xxl nikdy nezklame, už mi připomíná tu dobu přívalů katalp xxl...takže opět žádné nadšení. :(
     
  7. lase2

    lase2 Magnát fóra

    tak toto asi není v pořádku, nebo snad ano ?? [​IMG][​IMG]
    Schválně jsem vynechala BB, tulidomek se mi tu vrtí už od večera natěšený vydat svá tajemství, a nakonec to s těmi mincemi zase není tak jak má >:(
    edit : a protože jsem nepoučitelná : [​IMG]

    To se na mne nezlobte, ale tohle už RT fakt přehnalo. Kdyby raději nic neslibovali, nemuselo by být tolik hráčů nas..... . Měla jsem to spočítané přesně na mince na řádek z Rama obchodu a zároveň na odznáčky do akce. Prozatím ,mne vzali o 20 mincí na 75 šlechtěních, koli mne to bude ještě stát než se dohrabu k požadovanému množství mincí Superdlabance navíc, to ví jen bůh. No děkuji pěkně, zase se nechám příště nalákat na nějaký "Super den" který si přeci nemohu nechat ujít, jak slibuje ofiko k akci s mincemi....
     
    Naposledy upraveno: 25/5/17
  8. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj milka-pu,
    továrnu na boxerské rukavice by jsi měla mít v inventáři na farmě, pokud tam není, doporučuji po získání restartovat hru, aby se vše správně načetlo.
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  9. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Tak odtajněno a jsem na tom stejně jako anvan. Já mám dokonce i tu katalpu XXL, kterou on nedostal. Do těch červených chlívků v akci nejdu ani náhodou. Vám ostatním přeji více štěstí s tajemnem.
     
  10. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Zase hezký podraz od RT,v ofiku je napsáno že můžeme získat minci při každém dokončeném šlechtění,to už ale rovnou mohli napsat že budou vypadávat náhodně,zřejmě většina předpokládala že vypadne z každého šlechtění jedna mince,ale ejhle,ani náhodou,zase jsme se nechali napálit,už mě to začíná štvát čím dál víc,asi si myslí že vydržíme úplně všechno,ale takhle soudruzi ne.:mad::mad::mad:
     
  11. Boty

    Boty Magnát fóra

    Bacha všichni farmáři co jste si mysleli ,že za šlechtění dostanete minci, není to pravda ze 7 šlechtění mám jen 5 mincí :cry:
    Je tam v info. skutečně napsáno můžete získat , ale ne získáte což je dosti nepěkné. :((
     
  12. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    sirchose já jsem na zkoušku dal jen 6 šlechtění a z každého vypadla mince
     
    evainfo a astrid888 tohle ocenili.
  13. lase2

    lase2 Magnát fóra

    No, bylo tu dobrým zvykem psát v tomto případě ..."můžete náhodně získat".... "bude náhodně vypadávat"... a tak podobně. Mé rozhořčení (a píšu to tak jen proto že se nechci vyjadřovat vulgárně) je tedy podle mého stále na místě, informace byla podána nejasně, tudíž by měla být vykládána ve prospěch slabší strany, tedy v tomto připadě hráčů. Stále se cítím ze strany RT podvedena, nebo minimáln tedy uvedena v omyl, a to podle mého není u platícího hráče (né moc, ale tak 300,- /měs pustím) stav, kterého by se RT mělo snažit dosáhnout...
    Kdyby bylo od začátku jasně řečeno že je to o náhodě, vybrala bych si raději BB....
     
  14. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    No ještě že aspoň padají odznaky,kdyby ještě těch kousek chybělo asi by to byl poslední hřebíček do víka rakve této hry
     
    skalara.v, ptakoun a astrid888 tohle ocenili.
  15. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    Jo jo já totéž, naštěstí jsem jen tak na vyzkoušení dala SK jen 2x a mám, jaké to štěstí aspoň 1 ks mince to je 50% úspěch a pěkně děkuji za ty dary a raději čekám na BB :)))
     
  16. mrkvička_chlupatá

    mrkvička_chlupatá Rádoby autor

    Tak jsem si myslela, že mě tu už nic nepřekvapí, BB oničem pořád jen normální genetika, ze 4 TCH 3x žluté lišky, a teď ty RAMA mince?? Když napíšu z každého šlechtění tak s tím nějak počítám, tohle RT opravdu přehnalo, ještě že nic nekupuju a nikdy odemne neudiví ani korunu!!!
     
    evainfo, tydýtková a astrid888 tohle ocenili.
  17. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Jak by řekli mí slovenští přátelé - o.ebala myška mačku. Tak ještě štěstí, že hraju zadarmo, jinak bych se asi čertil. Takhle si řeknu je to hra. Z 132 šlechtění padlo 98 mincí. Přeskoky se nekonaly (maximum genetiky+1, 1x genetika+2). Opět se potvrdilo, že šlechtění je nejhorší část hry pro mne a vůbec je nemám rád.
     
  18. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Na farmě je napsáno že každý chov přinese jednu minci takže kdo se nepodívá na forum tak je mile překvapen jako u šmejdů.
     
  19. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    No tak už to máme nahlášené jako chybu k opravě,ale to mi je na prd,když jsem sklidil 90 šlechtěnců.
    Nu což,uvidíme jak se s tím RT popasuje,předpokládám že se objeví ,,Velice se omlouváme a přejeme fajn hru"
    To, že jsou rádi že za jejich chyby platíme už tam jistě nebude
     
  20. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    to som zvedava,ci sa nam dopisu tie chybajuce mince,alebo bude len ospravedlnenie,ze sa niekde stala chyba :cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.