Naprostí blázni do zvířat (24.5. - 30.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Maky7878

    Maky7878 Rádoby autor

    Taky hlásím hotovo,červené chlívky nepotřebuji.
    Tajemno na plochách,zbytek SK schovám na příští šlechtící akci...
     
  2. forstlady

    forstlady Pisálek fóra

    tak nyní jedu plazy,ale nejhorší je že při šlechtění nevyskakují odznaky máte to někdo také tak,jinak ptáci a savci vyšlechtěné do 7 dík za radu
     
  3. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak jinak k akci jsem vzhruba za polovinou čekám na víkend až koupím SK teď jsem jen něco našel v družstvu.
    Ale měl jsem 240 SK cca a výdělek už asi 27 mega takže jsem spokojený hodně. Mam ve stodole 2x bobi graf tak půjdou obě na risk až bude SK :) :D Teď toto

    [​IMG]
     
  4. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Už je to hotové, len poslednú odmenu zo savcov som si nevyzdvihla - červenú boxerskú dielňu oželiem a to druhé mám aj navyše, inak všetko pekné, len keby som nebola motajka a nedala raz šľachtiť 20x chameleónov miesto vtákov, takto mi tam kokardy prebývajú - to tak dopadá, keď jedného hlava bolí už druhý deň - škoda SK, keby tam bol aspoň nejaký pekný preskok, tak to tak nemrzí.
     
  5. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Tak svoj cieľ mám už splnený aj ja, prvú časť mám celú (aj s červenými tučniakmi), z druhej po 6. krok a tretiu som nezačal a ani neplánujem začať. Anakondy mám problém vôbec chovať, nie ešte produkovať ich hrnčiarstvo.:eek: A som rád za výrobňu tiki totemov, tie mi chýbali.

    A ide sa SK šetriť na ďalšiu akciu. :) (zdôrazňujem ŠETRIŤ ;))
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hotovica borovica. Až dozraje bromélie, tučňák povalí na Baha, než mu postavím ten klimatizovaný příbytek, tak tam musí chvíli vydržet, krmení už se mele. Výrobny jsou usazené v liště, vedle dalších, nutně potřebných, sbírkových předmětů ;) Zbyly mi 4 odznaky pro plazy a 6 pro savce, 115 kusů SK. Prošlechtěné kočky jsem už koupila na trhu a dalších 42 kočičích garsoniér je na ploše, ještě musím doplnit hafušáky, kachny a husy. Ale to pude rychle.
    [​IMG]
     
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak tučňáky mám, pošlechtila jsem něco kukaček, ale stálo to za houby, tak jsem toho radši nechala. Zřejmě není vhodná doba na šlechtění. Asi jsem si štístko vybrala minule, tak si teď musím chvíli počkat, až se zase vrátí;).
    Ale ty kukačky jsou fakt nekonečné o_O:p
     
  8. nyda

    nyda Rádoby autor

    re: většinou se plete ze žábami, ale z těch nic nemá vypadávat, nejsou v akci.
     
    maribeja a danda-vnovis tohle ocenili.
  9. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Tučňáky jsem udělala i červené,ale dílny jen základ.Škoda SK a stejně se na ně bude prášit v liště,jako na spousty jiných.
     
  10. rijkax

    rijkax Aktivní autor

    také hotovo, ale tentokrát jsem do toho nešla moc s chutí. Začínám mít v těch zvířatech a dílnách docela binec ...ještě ani nemám bizona a krokodýla a čerstvě mám teď na plochách umístěné skvrnité mloky a trezory.... do nových dílen na keramiku je třeba nachovat anakondy, ty zas spotřebujou kvanta králíků a slepic. A kam to mám proboha všechno dát, když potřebuji i pěstovat plodiny (to nemluvím o tom, že většina akcí je pěstovacích, takže pořád přehazuji chlívky, pole chlívky...). Začíná mi ti připadat jako ždímačka na kačky - kupte si zvěřince, kupte si XXL bedny, ať se prachy točí...
    Abych jenom nebrblala - tučňáci jsou hezcí :)
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) taky vše hotové po šestý úkol, výrobny jsou už v liště a tučňáček se baví s krokoušem :D

    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]

    SK vyšlo tak tak a musela jsem ještě dokoupit v mincovně. Dál už šlechtit asi nebudu, na to kvantum zvířat (skoro velký balík SK) nic moc přeskoky, tak ostatním držím palečky a nějakou velkou pecku xD
     
    Naposledy upraveno: 25/5/17
  12. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    hezký večer vše hotovo komplet......šlechtění fain všem přeji ať se vám daří..;)
     
  13. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Z tajemna jsem dostala 2x sekvoj a 2 x citlivku:eek::inlove:
     
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    evainfo ty šľachtíš zo SH?Aj ja by som chcelxDxD.
     
  15. zmel

    zmel Pilný autor

    Aj u mňa hotovo po 6. úlohu. To, čo som chcela mám, bez červených stajní sa zaobídem :)
    Pekný večer všetkým!
     
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Za mě hotovo, více netřeba ;)
    [​IMG]
    Tučňák tučňákuje, výrobny stačí v základu. Obzvláště červenou keramiku bych asi neukrmila xD
     
  17. inzerat654

    inzerat654 Pisálek fóra

    Príjemný večer všetkým.
    Tučniaky sú doma a ostatného sa rád vzdám.
    Nepotrebujem za každú cenu všetko.
    V poslednom čase sme svedkami nebývalého nárastu aktivít snažiacich sa vytiahnuť peniaze z hráčov za každú cenu. Akcia strieda akciu, paralelne bežia viaceré akcie, s novými výrobňami, stajňami a stromami ako keby sa vrece roztrhlo. Doslova o ne zakopávame a nie je možné sa im vyhnúť. Kúpiš tajomné stajne? Nie? Čo takto tajomné stromy? Tiež nie? Tak šup sem každý mesiac mega šľachtenie s obrovskou spotrebou SK. A ako motiváciu k šľachteniu šupneme nejakú novú stajňu, alebo výrobňu do vyšších šľachtiacich levelov.

    Dlho som nad tým rozmýšľal, že prečo to tak je a dovolím si ponúknuť svoj pohľad na vec. Nebudem tu spomínať a rozoberať zmenu majiteľa - skúsi sa na problém pozrieť z inej strany - technologickej. pracujem v IT obore a "trochu do toho vidím"

    Celá hra beží na platforme Adobe Flash. Táto technológia BOLA na výslní pred cca 10 rokmi. Nástupcom Adobe Flash je formát HTML5, ktorý je novší, výkonnejší, rýchlejší... (napríklad YOUTUBE videá bežia už na HTML5 a nie na Flash-i, ako kedysi)
    Flash bol často kritizovaný ako bezpečnostné riziko a zároveň pre svoje vysoké hardwarové nároky ( nároky na výkon PC ) Google ako tvorca najrozšírenejšieho prehliadača Chrome vyhlásil, že do konca roka 2017 prestane s podporou Flash-u. Ďalší hráči - Microsoft, Mozzila, Opera budú nútení tiež postupne odpísať Flash.
    Nemusíte sa teraz báť, že si hru nebudete môcť zajtra spustiť, budete, ale trebárs o rok o dva budeme googliť, ako ten flash na našom PC spustíme.
    Podľa môjho názoru si tento stav uvedomujú aj noví majitelia a snažia sa z hry vytrieskať peniaze, kým to ešte ide. S postupným odpisovaním Flash-u súvisí aj meškanie sľubov - koralový útes, viacej plôch na pestovanie, alebo vyrábanie ... Je to veľmi náročné naprogramovať a zároveň celkom iste klesá počet dobrých programátorov pre Flash - preorientovávajú sa na nové progresívne technológie, ktoré im zaručia živobytie a nie živorenie. Je jednoduchšie implementovať do hry nové zviera, alebo strom, ako vytvoriť novú plochu s kompletnou funkcionalitou, všetko dobre odladiť a nezvýšiť nároky na kapacity serverov u majiteľa a nároky na Pc hráčov. Ekonomika nepustí a Business je Business. :)

    Farmerama ma zaujala a určite ju kvôli tomu neprestanem hrať. Len som si rozmyslel investície do hry. Očas sa poteším nákupom mlyna, ale to je jediné. Nekupujem stonky, dekorácie a ostatné vymoženosti a zbytočnosti za reálne peniaze. Hrať sa dá aj bez toho a keď hru o 4-5 rokov vypnú, nebudem naštvaný, koľko som tam vyhodil peňazí.

    Prajem všetkým peknú hru, nech sa pri šľachtení daria preskoky a nech vás hra baví čo najdlhšie.
     
  18. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Tučftáci už jsou na ploše i s keramickou dílnou, klokana vynechám dost se mi ztenčila zásoba SK :oops:
     
    evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  19. tlapka

    tlapka Pisálek fóra

    Škoda, že nové výběhy a dílny není kam dávat. A v souborných domech na ně ani není vidět. Takže akce pro mě na nic!
     
  20. -Pandík-

    -Pandík- Zelenáč fóra

    Vždyť už není kam chlívky a výrobny dávat !!! To je na nic. Jen honění za mamonem a žádná hra.
     
    ptakoun a ldivacka tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.