Akce Namrzlé ploutve (11.12. - 17.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. junicek01

    junicek01 Pisálek fóra

    Bohužel, vlastní zásoby šlechtěnců nemůžeme použít. Takže od začátku...
     
  2. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Tak jsem koukla na akci namrzlé ploutve. Dodávat šlechtěnce v takové protihodnotě, když šlechtění je na dvě věci a proti tomu odměny téměř o ničem, noooo bude to první akec, kterou s radostí vynechám.
     
    evainfo, Trepifajksl a kutílek1929 tohle ocenili.
  3. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Taky bych to zkusila, ale kde koupím sobí výběh?
     
    evainfo, Trepifajksl a kutílek1929 tohle ocenili.
  4. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Akci jsem zdárně dokončila,nešlechtila ani jednou...nějaké zásoby byly a já se jdu zas naplno věnovat pečení cukroví....tak krásný předvánoční čas:)a budme na sebe hodní;)
     
  5. zuzulka963

    zuzulka963 Zelenáč fóra

    Ahoj, mala by som jeden dotaz keď treba na splnenie úlohy napr. 40 000 hodnoty a dodám vyšľachtené zvieratko v hodnote napr. 150 000 pripočítajú sa mi body do ďalšieho stupňa???
     
    evainfo a ell1956 tohle ocenili.
  6. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj ell1956,
    stáj pro soby se dá koupit jako obyčejné chlívky. A to za 2500.

    Zuzulka963,
    bohužel, hodnota se nepřesouvá, ale propadne.
     
    Bagíra77 a AnMaDi tohle ocenili.
  7. alaska.1

    alaska.1 Aktivní autor

    tak ja si ješte počkam na BB a mužu začit;)
     
  8. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    nezmarka.cz moc díky:):):):)
     
    Bagíra77 a kutílek1929 tohle ocenili.
  9. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak ja jsem vyzvedla ze stromu moudrosti dr. Stefan rybu a osliho krale a hned tu mame protihodnoty 180 000 a 220 000, ale s tim musim pockat do pozdejsich ukolu s dodanim vetsi protihodnoty
    zuzulka963 nedelej to, body se ti ztrati
    jinak se slechtenim cekam na BB
     
    Naposledy upraveno: 11/12/15
    evainfo, kutílek1929 a AnMaDi tohle ocenili.
  10. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Přidávám se k hráčům máťochov a Casey - také nemám na trhu ani ryby ani osly. Nejenže nejdou koupit, nejdou ani prodat. Je to někde zmíněno v ofi??? Nic takového jsem nenašla...
     
  11. misounek0804

    misounek0804 Pisálek fóra

    vzhledem k tomu že bude BB dnes večer tak má každý z nám šanci akci dokončit já taky spoléhám na šlechtění
     
    evainfo, Trepifajksl a AnMaDi tohle ocenili.
  12. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Asi fakt nejde s mutanty do úkolu obchodovat. To bude poprask xDxD Určitě výživnější než Králík Hopsátko .... :p

    Být moderátorem, beru si neplacené volno a prchám .....
     
  13. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    anvan: Ahoj... předpokládám že i mod na to momentálně koukají jak husa do flašky a budou nahánět nějakou kompetentní odpověď ,-) Každopádně když není položka na trhu, tak nejde ani prodat... má to svou logiku. Jestli si RT tímhle tahem myslí, že bude větší prodej SK, tak je na velkém omylu, protože SK nenakoupí ti velkošlechtitelé a prodavači.... proč, když to stejně nejde prodat a je to jejich zdroj KR ,-) To zase někdo přemýšlel zádelí :-D A jsem zvědavej jak se postaví k tomu, když někdo třeba před akcí narval na trh tyto šlechtěnce za několik M a zaplatil poplatek 10%... teď se mu to neprodá a těsně po akci se mu to vrátí ,-)

    EDIT maťochov: Myslíš něco jako: " Nedrželi jste ústa a chtěli kód, tak tady máte odměnu... nic si nekoupíte" A pokud budete zlobit příště, tak nejen že nekoupíte, ale ani nepoužijete co máte ve stodole a budete muset našlechtit všechno ,-D
     
    Naposledy upraveno: 11/12/15
  14. máťochov

    máťochov Stará škola

    Už jsem na to přišel. To je nová forma bonusového kóduxD.
     
  15. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak to je pech, z předchozích šlechtitelských pokusů mám kdejakého rošťáka, ale ani jednu vylepšenou rybku nebo oslíka o_O;) Tak to budu muset zkusit úplně od začátku - s mými zásobami 30 sobů a 50 oslů moc slávy nenadělám. Snad jen těch 120 rybiček je trochu nadějných, ale i tak je to bída :oops:
    No, nemůže být každý den posvícení, třeba se alespoň naučím pracovat s touhle šlechtitelskou stanicí :)
     
  16. laumars

    laumars Aktivní autor

    Tak toto je GOOOL Pan Farár xD
     
  17. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Zdravím všechny,
    absence šlechtěnců na trhu je nahlášená k řešení, doufám, že se to vyřeší rychle k všeobecné spokojenosti.
     
    kutílek1929, skalara.v a DANKA722 tohle ocenili.
  18. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    junicek01: Nevím, jestli ti dobře rozumím, ale mně moje vlastní zásoby šlechtěnců dodat jdou ... nebo mi je to alespoň k dodání do úkolu nabízí ("chceš skutečně dodat xy oslů ..."). Skutečně dodat jsem je nezkusila, páč je tam rvát nechci, ale předpokládám, že to půjde, když se dostanu až k této hlášce. Co přesně nejde dodat tobě?

    ajtyk: Ty tvoje rozbory miluju. Hned jak jsem přečetla ofiko, hledala jsem jestli už je tu k tomu nějaký tvůj příspěvek :D Díky.
     
    Naposledy upraveno: 11/12/15
    evainfo a kutílek1929 tohle ocenili.
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Asi nám chce dát RT zavyučenou! No nevadí , jednou to stejně muselo přijít,že nějakou akci nezačnu plnit vůbec! Sice mám SK mraky, ale nemám rád když na mně někdo tlačí! Zvlášť takovým brutálním útokem! Stejně doufám ,že se jedná o chybu a vše bude OK.
     
  20. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Po zjištění, že akční šlechtěnci nejsou na trhu mě napadlo jediné. Modíci, v zájmu zachování vlastního zdravého rozumu doporučuji tuto diskusi uzamknout.
    Pokud odoláte, připravte si k ruce Neurol, slabší povahy mohou sáhnout i po něčem silnějším. xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.