Akce Namrzlé ploutve (11.12. - 17.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Nakoukla jsem do toho šmajchlkabinetu, a vypadá to dobře. Naostro vyzkouším až začne babyboom. Šlechtění nikdy nepatřilo na farmě k mé oblíbené činnosti, ale tentokrát se docela těším.
     
  2. -BigJohn61-

    -BigJohn61- Perspektivní autor

    Auvajsik :
    buď jsem zamrz já nebo ty - ale nezačíná tahle akce náhodou až dnes(11. prosince??)8)
     
  3. jahoda123

    jahoda123 Pisálek fóra

    Začíná, proto se úkol a sobí mazlírna otevřou až v 11 hod. Jinak se může šlechtit pořád -ne??
     
    alaska.1, kutílek1929 a babako tohle ocenili.
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Jahoda123: malá oprava až ve 14 hodin
     
    babako a bursuk59 tohle ocenili.
  5. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    jahoda123

    Ano, šlechtit můžeš pořád, ale při babyboomu je to výhodnější.
    Jestli se nemýlím, tak při šlechtění mimo bb vyšlechtíš jen jednoho šlechtěnce, kdežto při bb se stejnými náklady vyšlechtíš dva nebo máš vyšší návratnost základních zvířat. Navíc při babyboomu mají některé (zdůrazňuji některé) farmy šanci na zajímavé přeskoky.
     
  6. Brimex01

    Brimex01 Pisálek fóra

    Akce vypadá nevině,ale pokud dobře počítám,tak bude potřeba na splnění cca 1000 ks superkrmiva nebo 23.000 000 krejcarů :)
     
    kutílek1929 a babako tohle ocenili.
  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    A to sněhové iglů funguje? Co se týče stromků apod , to jsem se snažil do stonku už narvat, nepochodil jsem. Ze začátku jsem si totiž z parku udělal odpočinkový koutek na relax s knihou, ale jak přibývaly dekorky, ubývaly stromy a lavičky. Tak je mám v liště už jen na smutné pokoukání. Jasně, mohu je vrátit, ale ty BZ jsou přece jen lepší(ještě pořád).Díky za návrhy, alespoň jsme inspirovali nováčky. Tedy jestli se jim vůbec podaří prošlechtit k těmto výšinám. Jak to tu vypočetl hansiček a Ajtyk podotkla, snad nikdo z nás nemá takovou spoustu sobů. Mám takový dojem, že Santovi stačili 4, ne? Tak proč se po nás chce takové kvantum?! Jdu si ještě jednou přečíst návod a spočítat, kolik že čeho jen na ten stonek a dekorky. Trepifajksl
     
  8. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Trepifajksl,
    iglů je dekorace, která se do stonku dát nedá.

    JMJH příště se aspoň podívej do FAQ než začneš radit.
     
  9. panslamacek

    panslamacek Aktivní autor

    wiolan> proc myslis, ze nektre farmy maji vyssi sanci? neni to jen nahoda? nebo je v tom nejaky figl?
    z akce bych rad udelal ukol, 3,4,5 a 6, ale nevim nevim. ziskam SK a uvidim co dal. bud do toho pujdu dale a nebo ne. 100SK si necham na neonove a zbytek pujde za velbloudem at je brzy ruzovy.
     
  10. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    ach jo , jedu pryč a vracím se v sobotu večer,teda v noci- holt ta Praha-demoška je daleko ;),tak snad něco udělám ,než odjedu;)
     
    evainfo, babako a bursuk59 tohle ocenili.
  11. mamba54

    mamba54 Stará škola

    :oops::( Tak akce se mi moc líbíla do té doby, než jsem si spočítala svoje zásoby, ve šlechtěncích mám za 150 000, sobů mám 200 a když je všechny hodím na šlechtění, tak když nepočítám s přeskoky, tak získám dalších asi 130 000, nevím jestli jsem dobře počítala, ale moc nadějně to nevypadá a ajtyk mi svým výpočtem vzala celkem naději :(, jedině, co mě moc potěšilo, že jsem si mohla koupit druhou stáj pro soby, takže už tímhle měla pro mě tahle akce přínos;):)
     
  12. farmářkalucielinke

    farmářkalucielinke Aktivní autor

    A sakra, tak jste mě nachytali na švestkách:p. Ještě že se nic nepěstuje. Sklízím, sázím a teď mrkám na fórum, že dnes začíná nová akce. Na trhu astronomické částky a šlechtěnce by jeden pohledal. Jdu koupit sobíky a počkám na BB. Ať to všem padá jak potřebují ;).
     
  13. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    No já uvidím,co stihnu to stihnu, jedu na víkend pryč, a babby boom je až do 18 hodin a to už jsem pryč a když se vrátím bude už po něm :(, škoda,no...snad příště...pěkný třetí adventní víkend..
     
  14. numerka

    numerka Pisálek fóra

    Já taky nemám soba a rybu mám něco no uvidím ,pak..:(
     
    babako tohle ocenil(a).
  15. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    panslamacek

    Když jsem napsala některé farmy, neměla jsem na mysli žádné konkrétní. Prostě si myslím, že je to náhodné číslo. Některá farma má to štěstí, jiná ne. Stejně jako v tajemnicích. Jak jinak si vysvětlit, že v případě tajemnic s labutí jich někdo dostal z balíčku 10+1 jistou a někdo jen tu jednu jistou. Nedokážu říct podle čeho ta náhoda funguje, ale je to tak. Stačí si projet zpětně diskuse o šlechtění. Někomu to padá s úžasnými přeskoky, jiný dostává jen genetiku (až na výjimky patřím do druhé skupiny). Jestli je na to nějaký fígl, to nevím. To je otázka pro ty šťastnější farmáře.
     
  16. panslamacek

    panslamacek Aktivní autor

    wiolan > jj tak to jsme na tom uplne stejne. mam pocit ze muj nejvetsi uspech za ty cca asi 4 roky je asi trikat pata uroven slechtence. ale tehdy to ma clovek opravdu radost. ze sazenic a staji vetsinou at tak po pul roce od zavedeni do hry slavim uspech. ale nestezujisi. prosteukoly v druzstvu splnim pozdeji. ;) uvidime jak to ted bude padat. treba budeme mit vice stesticka ;)
     
    hrabenka1951, -wiolan- a kutílek1929 tohle ocenili.
  17. janahababi

    janahababi Zelenáč fóra

    Ahoj,poví mi prosím někdo jak mam odemknout sobí šlechtění,nemohu to nějak najít.Díky
     
  18. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj janahababi,
    počkej si do 14.00, šlechtění se odemkne s novou akcí.
     
  19. máťochov

    máťochov Stará škola

    Na trhu není možnost koupit ani prodat vyšlechtěné ryby či osli. To jsem nečekalxD. Psalo se to někde, jdu se juknout.

    Edit: Ani zmínka o tom že to udělají, ne že by mě to nějak vadilo, stejně jsem chtěl šlechtit ale taková omezení by asi měl někdo nahlásit předem.
     
    Trepifajksl, kutílek1929 a anvan tohle ocenili.
  20. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Zdravím. Možná "plaším hady", ale ať se dívám jak se dívám, tak šlechtěnce potřebné do této akce nevidím na trhu. To je stáhli záměrně aby je člověk nemohl nakoupit a musel použít SK? To by byla pěkná.... slušně řečeno podpásovka. V ofi k akci jsem o tom nic nečetl. Nebo je šotek jen u mě? Díky za info.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.