Akce Namrzlé ploutve (11.12. - 17.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Trepifajksl - a co tam dát dekorku Vánoční stromek ?
    kometak96 - jedny oranžové získáš z 5. úkolu ;) Taky po nich pudu (do sbírky)
     
    Naposledy upraveno: 10/12/15
  2. -ivula-

    -ivula- Zelenáč fóra

    neviem kde to dat uz tu listujem hodinu ale mne nejde v tom novom chove pozbierat co som vykrizila...klikam a nic...ospravedlnujem sa nvm kde sa taketo pise
     
    babako a evainfo tohle ocenili.
  3. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Sobíkov si vyšľachtím, lež do akcie nedám.
    Pekne krásne v záprahu dovezú sem Deda,
    čo darčeky nosí.
    Do akcie pôjdu moje rybky farebné,
    aj keď je to odo mňa tak trošku darebné.
     
  4. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Vyzkoušel jsem nový globální tulidomek a zatím to vypadá na príma vylepšení hry. Manželka strašně ráda šlechtí, a tak mi nezbude, než nám obou koupit těch 800 SK :) Požadovaných zvířat ke šlechtění mám cca po 300 ks, takže by neměl být problém akci v poho dodělat. Kdybych měl akci hodnotit, tak z ní nejsem moc odvázanej. Jsem stará držgrešle, a je mi líto šlechtit kvůli splnění krátkodobé akce. V družstvu mi víceméně visí jenom nesplněné úkoly se šlechtěnci a chybí mi většina růžových výroben. Mám krom obyčejných 2 stáje se soby ++, takže ani oranžová odměna mne moc neláká. Ale jdu do toho s všeobecně známým popěvkem : " Tuli tuli, tuli tuli, zdar":p
     
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    -ivula-
    V tom obrtulidomu - v přehledu - u jednotl. řádků se ti po "dozrání" objeví ikonka kombajnu. Máš - li pomocníky, můžeš to sebrat najednou - koukni tady

    A teď ještě koukni sem - momentálně je funkce šlechtění deaktivovaná, bo odstraňují mouchy - chyby
     
    babako tohle ocenil(a).
  6. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    skalara.v: koukni TADY ..... asi proto to momentálně nesklidí. Samozřejmě je to odpověď i pro ostatní co nemohou sklidit hotové "domky".

    EDIT skalara: Tak jo, budeme si měřit "pindíky" a necháme si prověřit kdo byl rychlejší... jestli já nebo tvůj edit :-D Jinak znáš to.... už hodinu hledám (psáno) znamená většinou... klik to nejde... forum... kuk nevidím... píšu... takže reál 2min :-D Samozřejmě tím netvrdím, že to tak bylo. Asi tam zůstaly ty mouchy z hnojistě :-D
     
    Naposledy upraveno: 10/12/15
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Casey - Jsem byla rychlejší xD (Ale píše, že listuje už hodinu a hledá...tož mě nejdřív napadlo, že třeba opravdu neví. Odstraňování much bude asi ten problém. Jo, mouchy, to jsou děsné svi.ně ;))

    Edit - to vyhraješ, já si nemám co měřit o_O Navíc se jdu nacpat léčivy (grog nezabírá) a vypotit :(
     
    Naposledy upraveno: 10/12/15
    babako a megi1967 tohle ocenili.
  8. Shanigan

    Shanigan Pilný autor

    Mno tak uvidíme, koľko toho stihnem . Sobi, no nemala som ich na ploche už rok, takže tam mám tak 28 kúskov :) ale už sú na ploche , aj som prikúpila stajne . Osly, keďže som vyrábala hrnce, tiež tak okolo desať, ale nebudú hrnce, budú len oslíkovia. Ryby detto, už dávno neboli na ploche, tak sa tam zase dostali. :p možno sa mi pošťastí časť akcie urobiť :) dekorácie sú pekné,hm... aj magický stonok by sa zišiel ...;)
     
  9. Pavca42

    Pavca42 Perspektivní autor

    tak jsem koukla do stodoly a rybky i oslíky vyšlechtěné mám. Protihodnota splněna, ještě něco zůstane,
    ale je mi jich líto jen tak vyhodit :D . Kdyby se počítala protihodnota co je na trhu, to by se plnilo :D:D
     
    blondmary, babako a evainfo tohle ocenili.
  10. PepanPM

    PepanPM Pisálek fóra

    No fakt perfektní, vyšlechtím to a nejde to bez kombajnu sklidit. Pěkně vymyšlené. Takže šlechtění jde k trapu. No dodatečně jsem se dočetla, že to není ještě aktivní tak snad budu spokojená. Jinak to bude velice prospěšné.
     
    Naposledy upraveno: 10/12/15
    eleanorelik1 a babako tohle ocenili.
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    babako tohle ocenil(a).
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Pro Kytku50 a Dobena: vážení, je to vánoční téma, ty dvě dekorky mám, ale tematicky se nehodí, bohužel...
    Skalaro, se stromkem počítám, ale je tam ještě místečko na druhou minidekorku, tam by to chtělo něco vánočního a nic na 1x1 mne nenapadá, ten stromek mám než jeden, škoda... Ještě projdu stonek, mám tam nějaké ledové kousky, snad by se hodil nějaký. Trepifajksl
    [​IMG]
     
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Trepifajksl - Santovy rychlosáně kdybys měl - ty by tam pásly jak sedel na nočník :)
    A vánoční palma by ušla ;) (a Lízátko, Sněhulák Frosty,...taky ještě hledám :D...Medvěd Mikuláš III )
    V nejhorším tam něco pjdni a při O/D poseženeš, no ;)
    A myslím, že jsem připravena :p[​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/12/15
  14. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Sobů mám 670 a tak ještě aby makal ten domek .SK mám dva tisíce.Posledně jsem nešlechtila.Stáje kupovat nebudu.Mám 4 Classic++,to stačí.Já se hlavně těším na neonové stáje v lednu.
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Novy system slechteni jsem nestihla pred vypadkem vyzkouset, nicmene na prvni pohled se tvari paradne a hlavne teda usetri mraky mista a prace! Vsechny palce nahoru! :inlove:
    A jestli dobre ctu a do ukolu jdou dodavat jen slechtenci, nikoli zakladni zvirata, tak uz vidim, ze to bude zitra jak na potvoru jeden preskok za druhym! xD
     
  16. babako

    babako Expert fóra

    :inlove::);),jdeme do toho,akce se mi moc líbí a systém taky,super.. :inlove::inlove:
    Přeji všem hodně přeskoků a hodně štěstí..:inlove::inlove:
     
  17. doben

    doben Ikona fóra

    Trepifajksl já si myslím, že ten fanoušek se určitě hodí minimálně k té dekoraci se sobama a rybou. Je to, jako by je povzbuzoval při přeskakování. Navíc nejsem slepý, abych si nevšiml, že na povzbuzujícím fanouškovi není sníh.

    Šlechtění jsem před výpadkem tež zkusil a už mám pár rybek na akci přivených.
     
    eleanorelik1 a babako tohle ocenili.
  18. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Sobů mám jen 39, tak budu čekat na BB, měl by snad být jako vždy při šlechtící akci. Odměny jsou pěkné, takse budu snačit co nejvíce toho vyšlechtit.:)
     
    evainfo, babako a blondmary tohle ocenili.
  19. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Tak ako tak pozerám, táto akcia pre mňa nieje :(
    Soby žiadny a ich stajne tiež ešte nemám. Ryby a osly som moc nechoval, teda šľachtiť nebude moc z čoho - dochovať určite nestihnem tak skúsim aspoň pár úloh - ak sa podarí. Bude to však biedne.
    Všetkým vám držím palce, a nech sa darí :)
     
  20. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Trepifajksl ak máš, Ľadového umelca 1x1 tam dáš;)
     
    babako a eleanorelik1 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.