Akce Namrzlé ploutve (11.12. - 17.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Jo, jo , jooo, tam bylo krásně , i když jsem tam namrzla celá , ne jen ploutve .
    No jo , 15ti letá frajerka , co by se na lyžáku oblékala, že ?
    A počítám, že této ovečce už také ty její ploutve umrzají . Už nějak podivně kulí oči ...

    [​IMG]
    Údržba nám dře na hře , tak snad v průběhu akce bude pohoda .

    Auvajsik - podívej se do kalendáře na datum ;) Dnes dřít může , my "dřeme" až zítra. :p
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Jsem si teď vyťukala protihodnoty šlechtěnců osla, ryby a sob je jasně neznámý? :D .. no akce se zúčastním asi až v neděli, kdy mám volno a kdy snad bude BB :p .. budu sledovat průběh nového šlechtění, držet palce a potom na to vlítnu xD :D :p .. doufám .. pokud dají mini BB jen na rychlo v pátek, či sobotu .. to bude rána ne pod pás, ale pod saně Santovy a to mě ani mrzet nebude, protože náš Ježíšek by nám to nikdy neudělal :p ..
     
    Naposledy upraveno: 10/12/15
  3. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Sobů mám necelou stovku, rybí a oslí šlechtěnce pomálu. Ale v základu se nějaká rybka a oslík najde, SK jsem pečlivě mlela, takže by to mělo být v pohodě.
     
  4. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    No super :) Ta nová chovná louka je perfektní vylepšení, konečně aspoň člověk nemusí překopávat celou farmu 8)
     
  5. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    :mad:tak po pejscích jsou sobíci další stáj za kterou jsem utrácel floreny a nyní je možnost ji koupit za krejcary další důvod proč nekupovat taj.správce
     
  6. Danielek73

    Danielek73 Zelenáč fóra

    Sobí šlechtění se má otevírat na ostrově Baha v chrámu moudrosti nebo jak se to jmenuje a nenašel jsem tam nic co by mi to umožnilo, mám to tak jenom já nebo to tam fakt není?
     
    ell1956 a babako tohle ocenili.
  7. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Danielek73: čti přehled akce. máš tam jasně napsáno, že šlechtění sobů bude zapnuto JEN PO DOBU AKCE.
     
    ell1956, babako a AnMaDi tohle ocenili.
  8. pistule

    pistule Aktivní autor

    Tak BB bude hned zítra, to jsem ráda, sobů mám asi 100, ryb a oslíků o trochu víc, ale do 200. To jsem sama zvědavá, kam to dotáhnu. A je super, že si můžu nechat chlívky na ploše a dopěstovávat zvířátka během šlechtění. Už se těším.
    To hnojiště na Baha mi bude chybět, líbily se mi mouchy, když nad ním poletovaly, ale muselo ustoupit nové stavbě, co se dá dělat, když nám ta farma roste. :c)
     
    Naposledy upraveno: 10/12/15
  9. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Danielek73, aljanu,
    to, že se šlechtění sobů odkazuje na baha je chyba, která je předaná k prošetření.
     
    ell1956 a babako tohle ocenili.
  10. alaska.1

    alaska.1 Aktivní autor

    tak do akce jdu s chuti,sobu mam prez 600;):D
     
  11. kamarad100

    kamarad100 Rádoby autor

    ahoj tak to vypadá moc a moc fajn:Ddo akce určitě půjdu i když sobíka nemám ale to neva :pfajn hru a ještě lepší šlechtění
     
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky! Mám sobíků přes 200 a ryb a oslů poněkud více. Z jedné sobí stáje zisk není velký, navíc neustále musela z plochy, kvůli pěstování a šlechtění atd. Jo, zkusil jsem šlechtit 2 x mix oslů(pro jistotu ty nejmenší) a nic. Vrátili se mi zpátky zase divocí osli, žádný posun se nekonal. Co by člověk chtěl, že. Až bude BB, zkusím to znovu, ale do té doby se bude počítat a počítat... Těším se na oranž stáj i na SK, dekorky taky nejsou marné. Jen ta jedna malá dekorka mi dělá hlavu - přece tam nedám psa, ovci atd Jediné, co mi ke stromku a sobím elfům jakžtakž jde, je sněhový anděl. Má někdo lepší nápad? Trepifajksl
    [​IMG]
     
  13. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Trepifajksl, kup si nadrz na vodu neni draha a mas jedno policko obsazene hned
     
    ell1956, Květa54 a babako tohle ocenili.
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Sobů přes 200, ryb téměř 1000 a oslů kolem 500, ale do akce se asi nepustím. SK bych spotřebovala více než dostanu z akce, hvězdičky nepotřebuji, kupon na kombajn nepotřebuji, BZ a BBZ ze stonku či dekorací už také ne, tak nevím, proč bych plýtvala SK. Raději budu šlechtit třeba bobry, u kterých mi chybí růžová stáj, a pak 3/4 růžových výroben taky chybí, úkoly v družstvu na šlechtěnce taky nejsou dodělané, tak je co dělat i bez akcí. Docela jsem se těšila na nové neonové stáje. Do toho bych se pustila ráda, 4 zvířata z chlívku za to stojí.
    :music:
    Všem, kdo do toho jdou však přeji, ať jim to krásně jde a můžou být i ti nejvyšší šlechtěnci. Do akce se nedají, ale jinak se budou moooooc hodit

    ;)
     
  15. doben

    doben Ikona fóra

    Trepifajksl podle toho jak ty dekorky vypadají, bych tam dal povzbuzujícího fanouška. xD

    Jinak akce celkem slušná. Tentokrát plánuju koupit velký balík SK, takže by neměl být problém.
     
  16. Auvajsik

    Auvajsik Pilný autor

    No vidíš, já jsem normálně psychicky o den napřed, byla jsem přesvědčená, že dnes je jedenáctého! :eek:)) Díky!
     
  17. Rendaakuba

    Rendaakuba Rádoby autor

    do akce půjdu moc se mi líbí, jinak nenaříkejte, že nemáte sobí stáj dá se velmi levně koupit a já třeba budu šlechtit asi až v neděli, bude to rychlovka. Takže si zatím udělám zásobu sobíků.
     
    babako a evainfo tohle ocenili.
  18. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Akce super :). Minule jsem psal, že mám vysoké očekávání od Vánoční akce, ta teprve přijde, ale tato je taky fajn ;). Dodání šlechtěnců by neměl být problém, pokud bude dost SK. Nejspíš nějaké pořídím, abych pořádně vyzkoušel nový šlechtící domek :D. Sobů mám pár set, ale nějaké stáje přikoupím, k tomu žlutý upgrade do sbírky, oranžový asi ne za tolik florenů :D.
    Odměny naprosto parádní, chválím velké množství BZ a kr. Stonek dává taky dost bodů, takže s touto akcí velká spokojenost. Jen si vždycky pohlídat protihodnotu šlechtěnců a bude to v pohodě :).
     
  19. drobček1958

    drobček1958 Pisálek fóra

    Akce hezká hlavně jsou pěkní sobíci a pak dekorky na stonek do akce jdu jak do každé co bude bude nehrotím to ..............akorát jsem nepochopila to bude jen jeden tulidomek :inlove:a nebo jich lze mít víc on se tam jeden krčí vpovzdálí dík xDxD
     
    kutílek1929, babako a evainfo tohle ocenili.
  20. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Ďalšia zimná akcia.. :D Ak sa dobre pamätám tak už dlho som neplnil akciu so šľachtením, tak si aspoň vyskúšam ten nový systém. Páči sa mi že je to takto načasované. :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.