Akce Namrzlé ploutve (11.12. - 17.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj Mfriends,

    najskôr musíš mať základné sobíky aby si mohol uložiť na plochu žlté a oranžové-teda upguardy. Ak ich nemáš, kúpiš si ich vo farmárskom obchode v meste [​IMG]

    Ak máš obyčajný chlievik, tak si ho vyložíš na volnu plochu a potom naňho umiestniš žltý alebo oranžový. Upguardy chlievov a stromov sa vždy dávajú na základný chliev alebo strom.

    janaj, červený sobí chliev nemáme, je zatial len žltý a oranžový. Myslené to bolo tak, že pravdepodobne išiel umiestniť upguard a keďže sa dávajú na základné chlievy, tak ich zobrazuje červeno. [​IMG]

    Peknú hru
     
    -samsie-, Trepifajksl a terkacheerka tohle ocenili.
  2. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    mousicka já vím že červené nemáme. Asi jsem se špatně vyjádřila. Měla jsem na mysli že musí stáj položit na volnou plochu, ne na pole nebo jiné stáje. Jinak stáj zčervená
     
  3. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahoj všem vespolek a přeji pěkné odpoledne ,
    nejprve všem , kdo již máte akci hotovou, gratuluji
    [​IMG] a všem , kdo ještě šlechtí sobíky,
    držím palečky ku zdárnému dokončení celé akce. Zbývá ještě 23hodin...to dáte !
    A ještě mám otázku , zda někomu jeden sobík neutekl z Grand-tuli hotelu.
    Jedno jsem zahlédla totiž u mě na Lesní mýtině a můj to není xD Moji sobi žerou oves, seno ,houby a
    vodu dostanou také . Ten vypadá nějaký, hladový ,žíznivý a také vyděšený ,možná tak jako já ,

    z toho názvu akce "Namrzlé ploutve ";)
    [​IMG]

     
  4. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Přeji všem dobré odpoledne,ten bonusový kod se RT někam asi zatoulal,že jo?:eek:Jinak vše splněno,tak teď už se těším na další akcičku;)

    lacrima,to bylo myšleno ironicky,protože v tch. oznámení je "asi v úterý";)
     
    Naposledy upraveno: 16/12/15
    lacrima, evainfo a Jonsdorf tohle ocenili.
  5. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky zejdy66 ,
    gratuluji ku splnění akce a bonusový kód teprve bude . Podívej se na odpověď na stejnou otázku od BA pajda361 :
    >>> KLIKNI <<<
     
    -samsie-, nanyblacks a Jonsdorf tohle ocenili.
  6. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný podvečer,
    hlavně jsem chtěl dekorky a on mi vyšel i mag.stonek.
    Tak že jsem šlechtění pro mě zdárně dokončil.
    Těm co ještě šlechtí přeji hoooodně přeskoků.
     
    lacrima a evainfo tohle ocenili.
  7. kkunesovak

    kkunesovak Vycházející hvězda fóra

    lacrima - se nedivím, že je vyděšený, vždyť ten sníh tam "padá" nahoru :D
     
  8. -samsie-

    -samsie- Perspektivní autor

    Ahojky všem, tak akce hotová :), ale byla to fuška. O víkendu jsme byly s holkama na soustředění, včera celý den Praha, takže času bylo málo. Nějak nestíháme, zatím nemáme ani kousek cukroví a to jsme loni měly už hotovo :-( O víkendu turnaj, v pondělí vystoupení, takže zbývají jen dva dny. No nastartujeme záložní motory a vrhneme se do toho :)
    Všem kdo splnili gratulka a těm co ne, nesmutněte, příště to dáte ;)
     
    lacrima, evainfo a kiki2305 tohle ocenili.
  9. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky všem vespolek ,
    Ahojky kkunesovak , Co mi to provádíš ? Musela jsem se jít zpět podívat na obrázek a pak jsem si poprskala monitor .
    No, ono to bude trochu jinak, než ty to vidíš .
    Sníh tam lítá nahoru, protože sobi se tam na tom místě zastavili před velkou závějí a Santa musí rychle
    odházet sníh [​IMG] aby jim tam "nenamrzly ploutve " [​IMG] i když já preferuji Ježíška
    a akci mám dávno hotovou , tak ať tam klidně i umrznou .
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.