Akce Namrzlé ploutve (11.12. - 17.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Akci mám konečně z krku, stálo to jen asi 50 otoček šlechtění jeden štefan ryba v závěrečném úkolu. A teď chci mít od šlechtění svatý pokoj.
     
  2. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Tak jsem to taky zkusila a není pro mě možné to dodělat, šlechtila jsem co dalo krmení a sečteno 234000 bodů, škoda, že se nepřičítaly za vyšší šlechtěnce, pak bych to v pohodě dala za dva jsem měla 1380000 bodů:sleepy::oops:;):)
     
    evainfo a babako tohle ocenili.
  3. luciezezajeci

    luciezezajeci Pisálek fóra

    akce konečně hotová, tentokrát to vůbec nešlo dobře. Bída ve šlechtění i v kvalitě (rychlosti) hry.
     
  4. -vydrýsek-

    -vydrýsek- Zelenáč fóra

    ahoj farmáři...ryby namrzlé nebo uplně zmrzlé,ale nemužu s tím nic dělat.nemám na to už nervy,tři dny se nedá hra hrát,sklidím,pár políček a sekne se to, potom mám znova pole nesklizené,samo se to sklidí a samo zaseje, pohnojí super hnojivem,a tak já to vzdávám....
     
  5. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    No, tak to šlechtění je tedy tentokrát fakt o prdu. První den ještě OK, druhý den vždy jen elf + základní a jeden pidi-přeskok. Nejdřív jsem se na akci chtěla vykašlat, ale pak jsem si řekla, že to namleté SK si stejně za rámeček nedám a akci dorazím (i když jen stonek a SK). A pokud mi nevyjde na příští šlechtění, tak prostě šlechtit nebudu no. Nejsem si jistá, ale předpokládám, že to přežiju 8)
     
  6. sevlad

    sevlad Zelenáč fóra

    víc než za 2 hodiny se mi podařilo sklidit a už nechám pole nezaseté , dokud farma nebude fungovat
     
    evainfo, ell1956 a babako tohle ocenili.
  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    >:(>:(>:(Taky jsem dnes pěnil, když jsem sklízel na Googlu. Zkusil jsem to pak na IE a bylo to o krapet lepší. Myslím, že pomohla ta údržba dopoledne, protože teď to jede, jak má. Nemívám ve zvyku ječet"no to si dělaj srandu" , ale dnes to bylo velmi frekventované, fakt. Vzhledem k takřka nulové šanci získat něco lepšího, jsem tulidomek na měsíc zavřel. Vůbec přemýšlím, jestli vůbec ještě dám zákazníkům nějakou šanci.;):p;) Trepifajksl
     
    -samsie-, ell1956 a babako tohle ocenili.
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Trepifajksl,

    pokud vím tak dnešní údržba byla jen u fóra, ve hře nebylo nic. Ale je pravdou, že jsem tu dopoledne nebyl.
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jak to tady prave procitam, tak asi visim s farmou na uplne jinem serveru, nez vsichni ostatni, co tu hlasi problemy, protoze ja zaregistrovala pozdni odezvu pouze cca 3-4 hod. po zacatku BB. Jedine s cim mam ted problem je obcasne nereagovani stonku (dostanu se na nej tak na 3. pokus) a pri doplnovani vody mi system hlasi neco o tom, ze mam prijit pozdeji, protoze neni na trhu (ale to mi hlasi uz delsi dobu)o_O
     
    ell1956 a marcelina0007 tohle ocenili.
  10. nepleska

    nepleska Aktivní autor

    ahojte, tak mam asi hotovo, okrem ulohy kde je za odmenu biela nevinnosť som spravila vsetky :)
    nemala som dost superkrmiva..
     
  11. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak já splnila jen úkoly , které mi něco přinesly, první a druhý jsem neplnila, jsou mi k ničemu, jen ty první postupové...žlutou stáj opravdu nepotřebuji. Farma haprovala i mě...sklízení se dlouhou dobu načítalo... ručně to nešlo, muselo se kombajnem a i tak to dost trvalo.A BB ....domky jsou takto bokem super, dávám jedničku... ale přeskoky nulové...velké mínus, na to , že je BB
    Nyní čekám, co bude dál8)...jaká akce
     
  12. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    matlafous123

    Asi hrajeme na stejném serveru, protože jsem taky žádné problémy neměla. Přesně jak píšeš, seklo se mi šlechtění po začátku BB, stačilo restartovat a bylo po problému.
    S vodou potíže nemám, ale stonek si dělá co chce už asi 14 dní. Jdu např. z mýtiny na stonek, kliknu na něj a šup, jsem zpátky na mýtině. Takhle cca třikrát, než si dá konečně říct.
    K akci: přestože se mi podařily dva pěkné přeskoky u oslů, dál jsem nešlechtila. Doplním si SK a zkusím to zase příště.
     
    ell1956 a lacrima tohle ocenili.
  13. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Včera dopoledne úkol splněn, také jsem dodělala úkoly s kukačkami na dokončení stonku Punková mise.
    BB opravdu nic moc - genetika + vrácení 2 až 4 základních, občas přeskok.
     
    -samsie-, evainfo a ell1956 tohle ocenili.
  14. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Možno budem trochu od veci, ale nechápem, prečo sa v Česku táto akcia volá "Namrzlé ploutve" a na Slovensku "Prepad chladu". Však máme spoločné fórum a nevidím problém v tom, aby sa to volalo rovnako, len v preklade - trebárs : Namrznuté plutvy, alebo - Prepad chladu. Ten človek, čo toto prekladá vie o tom, že tieto dva národy si rozumejú a netreba im vytvárať práve nezrozumiteľné preklady,ktoré vyzerajú akoby išlo o inú akciu? Prosím modíkov, aby toto referovali RT.
     
  15. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Lubica, ale je dobře, že jsi to napsala, protože s tebou naprosto souhlasím. Nejsi od věci, ba právě naopak, s touto akcí to souvisí a já to samozřejmě předávám dál. Stejně jako ty se domnívám, že názvy by měli být jednotné.
    příjemnou hru danda
     
  16. gabrisa069

    gabrisa069 Zelenáč fóra

    nejak som nepochopila kde sa daju sobie stajne lacno kupit
     
  17. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj gabrisa069,
    stáj pro soby se dá koupit tam, kde všechny obyčejné stáje, tj., například v levé liště, ikona nákupního košíku.
     
    Trepifajksl a marcelina0007 tohle ocenili.
  18. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Nové šlechtění mi vyhovuje...
    akci jsem zvládla na pohodu...
    splnila všechny úkoly, takže spokojenost...
    a za odměny chválím....
    [​IMG]
    Příjemné farmaření všem...

     
    Trepifajksl, evainfo a Iwuska tohle ocenili.
  19. Mfriends

    Mfriends Zelenáč fóra

    stále tu z této akce nejsem moudrý.jednak nevím kam umístit stáj pro soby,stále ho mám červený.no a pak v družstvu v ukolu namrzlé ploutve je tam 6 ukolů a nepoznám teda z toho kolik a čeho mám dodat abych získal soby.díky za radu. Mk.
     
  20. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Mfriends stáj pro soby červený? myslíš, když ho dáváš na plochu? Musíš mít zrušená pole, měj tam jen louku, zelenou trávu. Pak ti půjde posadit. A když dodáváš do úkolu, posouvá se ti ukazatel množství podle hodnoty, terou dodáváš. Tu protihodnotu zvířátka máš v tabulce kde ho vybíráš při vložení do úkolu - pravý sloupeček. Vyzkoušej si to, přijdeš na to
     
    Trepifajksl a lacrima tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.