Akce Namrzlé ploutve (11.12. - 17.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 10/12/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Mně je z tého šlechtění takhle [​IMG]
    Ale ještě to trochu pokouším...
     
  2. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Ahojte,jak zhodnotit tuto akci?Šmajchl domek + šlechtění BB - - - a ještě jedno- padala jen samá genetika.Konalo se jen pár přeskoku u sobů a to jen ob jednoho šlechtěnce ze základu asi 10x SK jsem použila něco kolem 250 a ten zbytek 250 si radši schovám na příští neony.Takže pokud jsem chtěla aspoň dekorky tak to jistil trh (jsem chudší o 4 mega,ale bez nákupu na trhu bych to nedala) a něco málo stodola.A to mám jen dekorky a oranž sobi ještě bez stonku,ještě jsem se nechala unést a dala něco šlechtit tak uvidíme,ale žádnou slávu nečekám.Jen doufám,že by aspoň jeden andělskej sob mohl být.Hezký adventní čas všem :D


    Takže jak jsem si přála tak se i splnilo.Sklizeno a žádná sláva není,musím si přeprogramovat nastavení přání z nečekám na čekám nebo ještě lepší "už to mám a hodně moc" xD

    U dcery na farmě byly ze základů sobů 2x andělé,ale jinak taky nic moc vesměs genetika takže tam se akce nekoná i když SK má docela dost namleto,ale málo zvířátek v základech a krejcarové konto by na to taky nestačilo
     
    Naposledy upraveno: 13/12/15
  3. Jirinaja

    Jirinaja Pisálek fóra

    Ach jo, na co mi je žlutá a oranžová stáj sobíků, když nikde nemůžu sehnat tu základní. Bez ní to asi nepůjde, co? :-(
     
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Jirinaja základní stáj koupíš v obchodě, přes košík - za krejcary
     
  5. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Všechny vás moc zdravím. Nakonec jsem se hecla, a splnila v akci ty části, které byly nutné pro fungující řádek ve stonku. Ne že by to bylo bůhvíjaké terno, ale - zúčastnila jsem se :) Dost šlechtěnců jsem i dokoupila na trhu, protože BB opět bez velkých úspěchů, přeskoky max. o jeden stupeň.... Ale novou budovu pro šlechtění chválím. Jednak je prima že šmajchldomky nazabírají plochu pro jiné pěstování, a za druhé mě rozesmálo na Bahamě - tam se doměk otřásá tak až z něj lítají došky :)

    pro jirinaja - základní sobí stáj lze nyní koupit v obchodě,(ten červený košík v levé liště, "stáj pro soby". (edit - už ti odpověděla čarodějka007, než jsem se tu se vším svěřila:)
     
    Naposledy upraveno: 13/12/15
  6. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Heleďky ,už se tu několik lidí zmínilo o neonkách. To myslíte ty tři stáje, co jsme měli v akci? Nebo mi něco uteklo a příští rok se budou chovat nějaké další? Zvědavý Trepifajksl
     
    -Kuteno-, evainfo a kutílek1929 tohle ocenili.
  7. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) FarmOraculum - příspěvek 602, koukni tam
     
  8. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Ahoj všem, tak řádek na stonku mám zaplněný a aktivovaný. Něco jsem vyšlechtila, něco jsem měla ve stodole. Nic jsem neutratila za nákup, a co zbylo SK, nechávám pro další potřeby. Plnění zbývajících úkolů pro mě není důležité. Všem, co ještě šlechtí přeji ať se daří
     
  9. farmářkalucielinke

    farmářkalucielinke Aktivní autor

    Akce u konce , SK také :cry::cry::cry:. Trošku jsem to popletla a šlechtila na další oranžovou nebo červenou stáj, chybička se vloudila, ona žádná další není :cry::cry::cry:.
     
  10. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Přiznám se, že bez nákupu na trhu, bych to tentokrát nedal ani v té hodně osekané formě. Jsem sice farmář teprve čtrnáctý měsíc, ale takové BB jsem při akci na šlechtění zvláštních zvířat nezažil. Na jednu stranu jsem za soby rád a na druhou... Bída s nouzí na mé farmě... Sbohem splněné úkoly, a že jich na to šlechtění je! Snad to bude příští rok lepší. Ahojky Kutílek1929
     
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Medvánku, děkuji za promptní odpověď. Přiznám se, že jsem orákulum navštívil asi před týdnem, nevím teď určitě. Tak to hodím na plochu další kachničky, ovce a kravičky, ať mám z čeho brát. Chtělo by to klony, ale vzhledem k tomu, co se teď v separé děje, to není prospěšné pro mé SK konto. Trepifajksl:p
     
  12. -Mr.Bilbo-

    -Mr.Bilbo- Zelenáč fóra

    Já se prostě musím pochlubit :)
    HOTOVO :D kompletně.
     
  13. doben

    doben Ikona fóra

    Já jsem si po prvním dni BB vzal jednu dekorku a nechal akci jen tak. Kdyby to přeskakovalo, tak bych i SK koupil, klidně teď, tím že mi padl jen jeden větší přeskok za dva dny, tak jsem se přesvědčil, že RT už ty peníze nechce, tak je mít nebude. S akcí končím. Za tolik protihodnoty toho stejně moc nezískám. Jen 1 řádek do stonku a oranžový soby. Kdyby aspoň hodnota nepropadávala. Tuto akci hodnotím, jako jednu z nejhorších za poslední dobu i ta minulá se mi líbila víc.
     
  14. elkabana

    elkabana Pisálek fóra

    Tahle akce mě moc nenadchla. Nechci patřit mezi rýpaly,ale tentokrát to šlechtění byla katastrofa. jako by babyboom vůbec nebyl. Kdyby to alespoň padalo po dvou šlechtěncích, jako vždy, ale tohle byla jen genetika 1 šlechtěnec + většinou 2 základní zvířata. Splnila jsem řádek a úkoly se superkrmivem. Ostatní dělat nebudu. Po dlouhé době jsem z akce zklamaná.
     
    marcelina0007, Pavlahan a Trepifajksl tohle ocenili.
  15. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    *odstránená citácia moderovaného príspevku*

    Margziam - prosím projev více tolerance k těm, kteří nesdílejí tvoji víru a odpusť si své poznámky ... já ti také nevnucuji své názory a postoje, tato hra nemá s náboženstvím nic společného
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/12/15
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Margziam no hlavně, že ti nevadí dodávky SK od ateistky....bez toho by se ti asi šlechtilo poněkud hůř...
     
  17. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Margziam, už si byla na své náboženské projevy jednou upozorněna a je mi úplně jedno, že pod druhým nickem. Tato hra je o farmaření a pro projevy, i ty skryté, nějaké náboženské příslušnosti určitě najdeš na internetu vhodné téma, kde budeš vítaná. Sem to však nepatří a nikdy nepatřilo a tady si teda tyto projevy odpusť. Příspěvek sem moderovala a odklidila, abysme zase nemuseli číst nějaké ublíženecké narážky na to, jak jsme postiženi prací moderátora.

    danda
     
  18. kachnik10

    kachnik10 Perspektivní autor

    Mám dotaz - sobí stáj žlutá a oranžová jsou pouze upgrade nebo přímo samotné stáje? Žádné soby zatím nemám, tak by mi upgrade byly k houbelesům. Díky za odpověď komukoliv
     
  19. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    kachnik10 základní stáj si koupíš v obchodě za 2 500 krejcarů a určitě tak využiješ i barevné upgrady :)
     
    tomokoco a danda-vnovis tohle ocenili.
  20. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Zaplnenú stonku už mám a ostalo mi 12 SK. :(
     
    evainfo, Medvánek a tomokoco tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.