Nadúroda na BAHAMARAMĚ (4.4.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. danielaloblova

    danielaloblova Pisálek fóra

    Mám stejný dotaz. Pěnišník a rododendron je zřejmě jeden pojem. Protože v chrámu jde aktivovat pouze strom Pěnišník. V oznámení - Nadúroda na Bahamaramě to však vypadá, že jde o stromy dva. Tak to nás klame. Někdo nám to snad objasní.
     
    Bokonon tohle ocenil(a).
  2. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    cipísek53 a danielaloblova nový strom je jen jeden. V oficiálním oznámení je uveden jeho český název (Pěnišník) i jeho slovenský název (Rododendron).
     
  3. Midori_88

    Midori_88 Zelenáč fóra

    Vzpomínám si, že ačkoli je panda červená roztomilá (v zoo ji rozhodně pokaždé musím vidět), když mi minulý měsíc vylezla z nějakého tajemného výběhu, byla jsem spíše zklamaná. :cry: :music:
    Už sice nevím, v jaké zvířátko jsem tehdy doufala, ale teď nemůžu být šťastnější, :D protože díky té jedné pandy mám nyní sochu odemknutou, další si můžu koupit v obchodě normálně za krejcary a brzy snad postavím i dílnu (netřeba spěchat, úkol stejně zatím není pro mě).
    Takže zpětně jsem za tu jednu pandu červenou opravdu velmi vděčná. V 13. místnosti se totiž reálně vidím tak za rok nebo dva. :p
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, ač u mne doma jsem se vždy do všech parků chodila dívat na rozkvetlé rhododendrony, smířím se tady i s pěnišníkem. Hlavně s jeho protihodnotou.
    Některé názvy by se prostě překládat neměly, pěnišník jako rhododendron pozná asi jen Všeználek či pěstitel :)
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tady nejde o poznání, ale o smysl. Lidé číst umějí, ale uniká jim většinou podstata. Pěnišník nebo-li rododendron je stejná rostlina, ještě tam mohlo být azalka :D. Překlad, strom, 2 stromy... všechno hodí do jednoho pytle ;). V bláznivé farmě, je toho povoleno hodně.
    Ne každý musí vědět vše, ale když je pod dotazem odpověď a další se ptá znovu a ještě napíše, že to mate, tak nevím....
    Stromy rostou, pandy se množí a vyrábějí.
     
    Naposledy upraveno: 6/4/24
    dasa1143, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  6. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Samo, že jsem vše nakoupila. Stromů po stovce(základ + xl oblek) , poněvadž mají opravdu skvělou hodnotu. Mám ten dojem, že se pěnišník stane mým favoritem a brachicosi strčím do lišty. Do sudu jen to nej...