Nadúroda na BAHAMARAMĚ (4.4.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím farmáři a farmářky

    Připrav se na nový obsah pro BAHAMARAMU! Připluj blíž a mrkni se na všechny novinky, které ti ostrov může nabídnout, a to včetně zbrusu nové dílny. Dobře se bav!

    [​IMG]

    Zavedení do hry: 4.4.2024 ve 14:00 hod.
    Přehled novinek:

    Tak hurá do chrámu a do tropů!
    [​IMG]
     
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Perfekt aspoň to nebude jen nudná rutina :D těším se zítra ;)
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mně se zdá,že je to čímdál slabší.Jako obvykle plodinu budu nakupovat v semenářství,postavím 8 výroben a tentokrát jen 8x novej stromek v XL provedení.
    Alespoň nám mohli umožnit vylepšení třetího vikingského dlouhého domu!:wuerg:
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jooo bude zase co dělat, jdu zkontrolovat pandy :) Taky nakupuji v semenářství, nic nepěstuji
     
  5. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Já do akce půjdu,jsem sice 800 lewel něco nového je potřeba :):):)
     
  6. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak se těším, že zase za něco utratím nějaký ten banán. Rostlinku, jako podobně kaolín11, nakoupím v semenářství, nějaký ten strom koupím, zasadím a oranžových pand mám plnou stodolu, jelikož mi padají z nějaké bedýnky (ani nevím z jaké a nikdy jsem je nechovala), tak výrobnu také pořídím a něco vyrobím ;).
    Ať se vám daří :);)
     
  7. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Já taky nakupuju v semenářství, a k tomu pěstuju jak divá a stejně některých plodin stále málo. Zvířata maj žaludky roztažený, že ať napěstuju sebevíc a sklízím s bonusy na zvýšení výnosu, stejně mám pořád skořice, papriky, bambusu, lipnice,... a spol. málo. Asi jim naordinuju nějakou dietku ať si zase trochu spravím chuť já. :)

    Z nové výrobny úplně radost nemám, jakž takž se mi podařilo zdvihnout se se stávajícími výrobky z prachu (100+), a teď bych zase potřebovala doplnit zvířenu. Ale naštěstí na Baha nebývá tolik akcí, tak snad to půjde skloubit, jen to bude trvat o trochu dýl než jsem myslela.

    A našetřené banány jsem zrovínka včera utratila za strom neesii a brachychiton, tož já stejně vlastně na novinky nemám. Ale banáni skáčou odevšat, tak snad na zaktivování brzy bude. Pak ještě otevřít mandrily, vombaty, doda a cikády a bude to téměř vše (krom nějakých šlechtících za 20 ZB z dolních pater pyramidy).
     
  8. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    V chrámu vše vybrané, LVL prozatím konečný, banánů skorem 11tisíc, konečně něco, za co jich půjde pár utratit. Také na farmě by bylo třeba něco přihodit na strom moudrosti, hvězdiček se kupí skoro 20tisíc a není za co je utratit.
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Paráda, 9686 banánů a to by ještě šly získat z bedýnek, úkolů v družstvu atd.
     
  10. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Je to tak.. musí se ten přebytek zužitkovat
    [​IMG][​IMG]
     
  11. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Prepperka - cítím s tebou. Vše by jsi chtěla teď hned otevřít, ale banánů je málo. Taky jsem jich měla poskromnu. Naštěstí z úkolů, z akcí a z bedýnek se dají získat.
    Mám jich necelých 8 tisíc, víš jak ráda bych Ti nějaké poslala. Škoda že nejdou poslat jako denní dárky....:sleepy:
    Na novinky se těším ;)
     
  12. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Ahoj! To je fajn,že je opět něco nového a na baha bude změna. Je potřeba udělat průvan v banánech.Přibývají a už jich je až dost.To samé i hvězdičky... ;):)
     
  13. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Madulka_cz - jé, jsi moc hodná že by ses se mnou podělila. Potěšilo mě to. :inlove:

    Ono ani tak nejde o to otevřít vše najednou, spíš že to vypadá, že ta výrobna bude až za cikádou, takže bude nutné před ní mít otevřeného i mandrila, vombata a dodo. A já nemám ani toho mandrila, takže si na výrobnu ještě počkám i když přímo na ni bych suroviny i krmení měla. Ale banány přibývají rychle, hlavně z bedýnek a u mě ještě i z postupu, tak se jimi holt chvíli nebudu živit, a pak je jako úlitbu položím na oltář ve 13. patře pyramidy. Snad mi bohové výroben budou nakloněni. :p
     
  14. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Hledal jsem ve 13. komnatě odemčení mixeru a nenašel. Potom jsem se podíval do dílny a jde ho vyrobit. Takže pokud máte odemčenou pandu červenou, tak není co řešit.
     
  15. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Jen je mi divný, že pandu červenou mám v pyramidě otevřenou aniž bych ji kupovala za banány. Otevřela se mi automaticky tím, že už jsem měla její stáj z minulých akcí? Jako já se nezlobím, dvě dílny už dílnují, jen doufám že je to funkce a ne chyba. :p
     
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Prepperka ano, všichni hráči, kteří vlastnili pandy červené již předtím, mají jejich sochu odemčenu automaticky. ;)
     
  17. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Dob - díky za odpověď. To mám fakt radost, protože jak jsem už psala, předchozí zvířata nemám odemčená a skoro žádné banány, takže bych se k pandě prokousávala dlouho. Tahle varianta je skvělá a v tom případě novinky vítám s otevřenou náručí. :inlove:
     
  18. cipísek53

    cipísek53 Perspektivní autor

    vše mám aktivované. rododenron ve 14 komnatě není.
    tak nevím kde ho hledat
     
    Naposledy upraveno: 4/4/24
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Cipísku, aktivuj v chrámu a potom si ho kup v obchodě na Baha za krejcary popř. XXL za floreny (červený košík klik).
    Edit: Vždyť ti to píšu, kup ho. Nebo ho aktivovat nemůžeš?
    Edit2: Ano, hledej pěnišník v Čechách.
     
    Naposledy upraveno: 4/4/24
    Bokonon a -Jara05- tohle ocenili.
  20. cipísek53

    cipísek53 Perspektivní autor

    Zeptám se blbě. pěnišník je -rododendron.
     
    Bokonon, danielaloblova a -Jara05- tohle ocenili.