Nadúroda na BAHAMARAMĚ (22.9.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím farmáři a farmářky,

    přičichni k novým krásným květinám, užij si novou dílnu lenochodů a zúčastni se dvou nových úkolů - na BAHARAMĚ čeká spousta parádiček. Vydej se tam a omrkni je!

    [​IMG]

    Zavedení do hry: 22.9.2021 ve 14:00 hod.
    Přehled novinek:
    • Rostliny:
      • Mučenka (Múčenka) Aktivace ve 12. místnosti Starověkého opičího chrámu za 48 zlatých banánů.
      • Hvězdnatka (Hviezdnatka) Aktivace ve 12. místnosti Starověkého opičího chrámu za 50 zlatých banánů.
    Tak hurá do chrámu a do tropů

     
    moncicak7070, spuntka a pajaable tohle ocenili.
  2. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    úprimne som čakal, že pridajú nový strom ktorý bude mať vysokú protihodnotu ale čo už.
     
    kája53, moncicak7070 a vilm4 tohle ocenili.
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak to já jsem ráda za vše, konečně nějaké ZB dám vniveč a budu pěstovat a pěstovat ;)
     
  4. 007lala

    007lala Pilný autor

    ZB i hvězdiček mám kolem 5000, tak konečně se aspoň pár ZB upotřebí. Úkoly jsou fajn, protože jinak jde kompletní Bahaprodukce rostlin, stromů i zvířat jen do stodol a moc mě nebaví
     
    vilm4 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Ty 2 nové úkoly jsou zase neuvěřitelná zbytečnost, jen pěstování pro pěstování bez užitku. Pořídím si všechny novinky a uložím to k ledu.
     
  6. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Tak trochu umenším své banánové konto,palírnu tady nemáme,co s tím jinak?
     
  7. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    patřím k těm délehrajícím, kteří silážují tisíce ZB bez větší šance na využití.
    Jsem rád, že jich pár můžu udat.
    Farmaření zdar! kája53
     
  8. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Konečně upotřebím nejvíc uzrálých ZB.Tak hurá na akci, potom nakoupit a trochu si zase zasázet.Potom vrátím stromy a hotovo.
    FA232....BAHA597
     
    kája53 tohle ocenil(a).
  9. lenak67

    lenak67 Aktivní autor

    ahoj, docela se těším, zase trochu změna, banánů moc a hvězd také, tak vzhůru do toho... všem pěknou hru...
     
    kája53 tohle ocenil(a).
  10. *kikinka*

    *kikinka* Pisálek fóra

    kde kupim mučenku a hviezdnatku
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    kikinka: napřed si ji musíš aktivovat v opičím chrámu za zlaté banány a pak koupíš v obchodě 300 ks jako jinou plodinu nebo pěstuješ, ale teď je na Baha akce.
     
    kája53 a Dave Lister tohle ocenili.
  12. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Nemohu najít výrobnu pásek na oči. 6. místnost mámaktivovanou celou. Poradíte mi?
    Už jsem ji našla. Moje chyba.
     
  13. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    .mamaz.: Musíš si ji vyrobit v dílně ve městě ;)
    [​IMG]
     
    kája53 a Peto121 tohle ocenili.
  14. kocour49

    kocour49 Pisálek fóra

    Prosím o radu, kde najdu Výrobnu pásek na oči. V chrámu aktivováno mám, pěstuju lenochody, ale v dílně jsem výrobnu NENAŠEL !! Díky.
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    V dílně ve městě pod lenochodem :) kocoure
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kocour49, jak píše evoku57 pokud máš ve starověkém opičím chrámu lenochoda aktivovaného, tak výrobnu postavíš ve městě v dílně.


    upload_2021-9-24_13-15-23.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    elbedna a dasa1143 tohle ocenili.
  17. kocour49

    kocour49 Pisálek fóra

    Díky moc, už ho mám, já jsem na tu ikonku vůbec neklikal, protože jsem to viděl spíš jako pštrosa xD
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).