Nadúroda na BAHAMARAMĚ ( 20.7.2022 ) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    No páni, koľko máte banánov o_O a ja som minula dnes na novinky všetko, okrem 5 ks, a som rada ako nikdy, lebo tak štedrý dník som na farme ešte nezažila :inlove:;):p:p:D . Už som chcela napísať, kedy dajú niečo za banány, a dali a rovno toľko :D
    Juj ďakujem krááásne
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  3. Štika

    Štika Mistr fóra

    kaolin11 seš ďábel ;) Nějak nespěchám od každého zatím 100 ks. xD
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den všem :) původně - jak jsem zvyklá, jsem vybrala v "Soutěži pirátů" jenom bedýnky s bonusy, ale koukám, že se tu v úkolech výjimečně sype hodně KR a to tam tedy přece nenechám xD do večera bych to mohla všechno vybrat :p

     
  5. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Teda to je život.... včera anděl a dneska světová buřička.... tak tomu říkám postup xDxDxD
    [​IMG]
     
  6. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Jj, taky jsem přeskočila na další LVL velice rychle. Během 5 minut... Ale to bylo z 606 na 607 :D
    Ještěže jsem si stropu LVL 600 užila aspoň na pár dní těsně před otevřením do dalších výšin...
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Od každého 3 kusy aby mně neutekla ...:D úkoly stejně neplním, jen v době nejvyšší nouze když je potřeba SK,SH atd. a toho je teď dostatek. Ale rád se na nové stromy a stáje dívám ;) kdepak dát je do "velkokapaciťáků."
     
  8. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) u mna je to sice bez ladu a skladu , ale ucel to splna
    [​IMG]
    tbs pekne pribudaju
    pred zberom [​IMG] a po zbere [​IMG]
    takze zajtra vecer to bude lvl 800 , a ani to nebolelo xD
     
  9. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já si ještě pár dnů počkám, než budu mít lvl 800, postupuji každý den o1 lvl.
     
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak ještě jeden level...
    [​IMG]
    ...a bude finito.

    PS: Proč ale chráním šafrán na Baha, když ho pěstuji na Farmě, to opravdu nevím... ;)
     
  11. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Zdá se, že na žebříčku hodnot stále stoupám [​IMG] [​IMG] xDxDxD
     
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Právě teď mám už pro Baha předpověď...
    [​IMG]
    ...právě teď dala opice odpověď.
    "Když už chceš, vem si třeba i osmset."
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.