Nadúroda na BAHAMARAMĚ ( 20.7.2022 ) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lenak67

    lenak67 Aktivní autor

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    už jedem - hurá... tak hezkou hru!

    no mě to banány pro změnu přičítá, místo aby dse odečítali, jak je tou vás??

    ***sloučeny příspěvky - multipost
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/7/22
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  2. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Stromky vysazeny (po 8 kusech každý), ve mlýně 3+3 krmiva na rozjezd, stáje koupeny a postaveny (čekají na krmivo) a odemčeno všechno kromě aksamitníku, ten holt chvíli počká. :inlove: Škoda že výběhy (jak už je zvlášť na baha zvykem) jsou tak vysoké, takže přes ně klasicky nebude vidět, že výběh za nimi už je hotový. :(
     
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Už to jede, už to frčí...
    [​IMG]
    ...a jen co sklidím parky (čekám na aktivaci mazlíků), možná pojedu dále.
    Jak dlouho to bude trvat, než dosáhnu opětovné bahanirvány? ;)
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Trochu nepriznivej efekt je to, ze se mi vyhodnost dekorek totalne rozhodila - prudce narostla pro Baha i na ty, co jsem dal do Parku (tedy TBZ-BZ)... ale prepocitavat to nebudu pro to co uz tam lezi, stále je vic dekorek nez plochy :)
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    lenak67 - nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou - jedná se o multipost a porušuješ tak pravidla fóra. Pokud chceš něco ještě dopsat, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Příspěvek se otevře a ty ho můžeš editovat (dopsat, co potřebuješ).
    Děkuji
    A k tomu co píšeš: pokud jsi byla před update Baharamy level 600, banány ti přibudou, neboť za každý level, o který jsi poskočila, dostaneš 5 ks.
    pokud máš nesrovnalosti, můžeš se obrátit na herní podporu
     
  6. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]

    mám "hotovo", po namletí krmiva pôjdu nové chlievy po 8 žltých stajní do zverincov, rastliny budem len dokupovať v semenárstve - nepestujem8);)
     
  7. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    [​IMG] Banánů se prostě nezbavím ;). Stromy nakoupeny po 10ti kusech, rostliny po 300 kusech a zvěř po 4 kusech - úkoly moc neřeším, když není kam jít dál. Ale i tak je fajn, že jsou nové "obrázky" ;)
     
  8. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Každou novinku vítám, vše vyměněno za banány a mám další motivaci nelajdat na Bahamě. Díky za krásné novinky.
     
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Já nakoupila vše jen po dvou kusech ať mám co dělat,úkoly mi neutečouxDJen mi asi tak 178 banánů přbylo k těm stávajícím:D nějaká chybka...nebo banány za postupy
     
  10. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Počkal jsem si na 19. hodinu, nakoupil stromy, zvěř i kytky, a postoupil do levelu 719. Takže budu ještě chvíli syslit TBZ, než se dohrabu k osmistovce :D. Zas je o co hrát...
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Lvl 667. Každý nový stromek po jednom kousku doplnil arboretum, rostlinky v semenářství zakoupeny a taky to u nakupování zatím zůstane, mám u vodopádů nenažranou havěť, co chovám a někteří vyrábějí do sudu, tak musím pěstovat na krmivo pro ně. Dva nováčci jsou v pralese, snad se tam nebudou bát, jsou přece dva... :)
     
    Naposledy upraveno: 20/7/22
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nakoupeny po 2 chlívcích, po třech stromech a rostliny po 300 ;). Vše u vodopádů v maxidomech a zbylo místo i na pár pap. pírek a na pěstování rostlin, půjde to pomalu ale jistě, nikam nespěchám
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    2*2 chlívky ale jen jeden od každého (mlyn nestiha, asi je cas vyhodit ty pulhodinova krmiva), 2 XL od každého stromu a 300 kusu od kazde kytky... ovšem to otevirani v chramu, to bylo klikani :)
    Tak uvidíme, jak pujdou ty nove kytky napestovat na nejaky ten nekolikatisicovy zaklad...
    Jo a co s téma bananama? 9456 ještě zbylo...
     
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Dlouho se mi nestalo, abych prakticky v jeden okamžik postoupil jak na Farmě, tak i na Baha...
    [​IMG][​IMG]
    Jen na Farmě mi to asi bude trvat do finále poněkud déle... ;)
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tassi, mám těch banánů o trošku míň, 5.278. Mno, třeba upeču banánové chlebíky, namixuju smoothie a pozvu osazenstvo farmy na vegapárty 8)
     
  16. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak za ZB aktivováno vše a taky mi ještě zbylo. Jen ten postup LV nějak flákám :eek: asi budu muset trošičku přidat :music:
     
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Konečně si toho někdo všiml ♥ [​IMG] xDxDxD

    [​IMG]
    Bahamu používám spíš na podporu farmy a hlavně na sběr bedýnek z dekorek a nehodlám to nijak měnit :p;)
     
  18. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    dinoalesi - Mám to taky tak. Trosečnické pobřeží je jenom sbírkou bedýnkových dekorek. Trochu mi tam překáží ten vrak, dost dalších by se tam místo něj vešlo :p.
     
  19. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) a este sa aj zvysilo [​IMG]
    odomknute vsetko , zvieratka sa uz mnozia , stromy rastu a buriny dokupene ;)
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jako vždy,nakoupeno po 93 stromech v XL verzi od každého druhu.Zvěř půjde na plochu později( možná ji pak pomůžu postřikovacím uměním),rostliny budu kupovat v semenářství.8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.