Nadúroda na BAHAMARAMĚ ( 20.7.2022 ) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Děkuji RT za zpestření hry! Ve dvě už si nevzpomenu, že se cosi děje. No jo no.
    Libakos - u nás 30. Podotýkám, bydlím v podhůří Krušných hor.
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No já si už zatím překopala bahamku a udělala konečně pořádek :p zvířátka + výrobna, úzkoprofilové a vydělávající jsou pohromadě :D stromky do krmiva a s velkou protihodnotou taky spolu, čeho mám moc a je na trhu levné jsem zrušila, nějaké bedýnkové dekorky
    nacpala k vodopádům, tam je málo akcí, protože ostrov i pobřeží jsou plné na BZ/TBZ (chtělo by to další Muzea) :sleepy: ... ale hned je baha přehlednější a jsou i místečka pro novinky :p Mezi tím už udělaný oběd, tak jdu hodit relax, ven mě nikdo nedostane, ve stínu 32. Jinak RT zase nezklamalo ..


     
    Naposledy upraveno: 20/7/22
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No, tak půjdu zatím pootvírat bedny z dnešní sklizně a zatočit s vehiklem. Třeba mi to napadá na další postup, než budou ty dvě :)

    EDIT: tak nic, někde asi utekla nějaká nula nebo jednička a máme smolíka. Neva, hlavně aby fungovaly ostatní akce, tohle určitě počká 8)
     
    Naposledy upraveno: 20/7/22
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Zdá se, že měl RT obavy o stav datových serverů... asi by nezvládly ten datový náraz, kdyby musely naráz spočítat všem hráčům s levelem >600 postup do správného levelu. xD
    Bez určení přesného času se tomuto problému vyhnou (tak jsem ve 14:00 osel Aloe vera, neboť jsem zjistil, že ani mé zásoby nejsou bezedné, přihlédnu-li ke snaze vytřískat na poslední chvíli před update Baha něco TBZ z úkolů - po dosažení 600. levelu jsem je poněkud zanedbával).
    Ale ona ta 800 je stejně za rohem, neboť v tropech naštěstí neznají exponenciálu.
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak asi platí oblíbené " již brzy" !8)
     
  6. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Že já jim vždycky na to skočím...
     
  7. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Tak já letím do chrámu a ono nic, tak teda později.
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pospíchej pomalu, to je velmi pravdivé rčení. Jak jsem psala o kousek výš, hlavně aby opravou tohoto problému nenastaly problémy u dalších akcí. Tohle určitě počká na "již brzy." ;)
     
    Naposledy upraveno: 20/7/22
  9. barca279

    barca279 Vážený autor

    takže to vyzera na level 702 a 5000 bananov mam už dokonca života.a to od levelu 600 ani neriešim banany ani TBZ.nemalo to už dnes o 14.00 fungovat?
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Mělo nemělo, bylo nebylo, nadúroda je veliká systém nestíhá ;) čti výše nebo ofi.
     
  11. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    ahoj ,mam 3190 zlatých banánu jsem 498levl a naduroda na baharamě mě nejde žadna odemknout
     
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD těšila se těšila, v 10 ráno praštila se vším a letěla k noťasu a ... nic, ve 14 hodina letěla k noťasu a ... zase nic ... na Baharamě je asi bouřka nebo možná i tornádo, třeba se dneska i dočkáme :cry:
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    helca16113 - ahoj, vyskytly se technické problémy - info ZDE
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som sa pred chvilkou doplazila z roboty a ako sa na to pozeram o nic som neprisla :music:Myslela som,ze si dam k tomu halusky s bryndzou a nakoniec som jedla a pekne som si Vas tu citala ;):p U nas je 34 v tieni :oops:
     
  15. burds

    burds Titán fóra

    Předpokládám,že už to dnes nepustí.Sovičko u nás také 34.Už aby ta vedra byla za námi
     
  16. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Ahojky, tak já si ráno omylem zasadila na Baha koriandr, a když jsem si to uvědomila,
    tak jsem na sebe byla naštvaná, že než doroste, nebudu mít místo na nové plodiny.
    Dokonce jsem uvažovala, že na to hodím SH. Nyní jsem ráda, že jsem to neudělala.
    Koriandr budu mít hotový za 3,5 hodiny, takže než to spustí, určitě doroste :)
     
  17. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    dnes to už asi nespustí, v Plzni 36 ve stínu.
     
  18. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak jak koukám tak nejsem jediná, co chodí do chrámu jak blbec :D:D:D
    To se asi 13. komnata roztavila vedrem...
    Tak se možná dnes dočkáme.....
     
  19. lenak67

    lenak67 Aktivní autor

    • Nepiš více příspěvků za sebou, použij u toho prvního možnost "upravit". Děkuji Skali
    Ahoj, ani se tomu zpoždění nedivím, v kalendáři je sice APRÍL jen jedenkrát ročně ale na farmě je to už běžně několikrát....
    Jako v životě, tak s úsměvem počkejme, jak se to povede. konečně NÁS to neživí....

    no vidíte a je to tady, rozběhla se diskuse a už postupujeme ve hře, .... hezkou hru

    ***sloučeny příspěvky - multipost
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/7/22
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.