Nadúroda na BAHAMARAMĚ (16.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    ďakujem RT. Po zmene tej protihodnoty si ten strom nechajte. večer ide baha späť na pôvodný režim.
     
  2. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Taky pěkně děkuji za změnu protihodnoty -.-
     
  3. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Teď jsem před chvílí koupila nové stromy a plody mají nižší hodnotu, škoda, že jsem se nepodívala na fórum, mohla jsem ušetřit za nákupy
     
  4. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Slušná čuňačina :wuerg:. A na základní zisk superodměn v Dožínkách (1 SK, 1 ZSH, 1 SH) bude naopak potřeba 5 mld protihodnoty. :cry: Asi všechny stromy zase vyrvu a vrátím se k pěstování dekorek k syslení TBZ...
     
  5. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    I když tu protihodnotu stromu zmenšili, pořád je to výhodnější na protihodnotu než papouščí strom, když se spočítá výnos pap.strom dává 3 kusy víc s toho nedostanete s anasovým peč. nepočítám řádky a tyto stromy skízite 2 x za den to je 10-11ks když se použije pohodlný pařez. já teda zůstanu u honduraského mahagoníku tam je ta protihodnota trošku větší a taky ji sklízím 2x za den.
     
  6. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    nedalo mi to a dal som prepočet:

    novy strom: 3 803 800 protihodnoty za deň
    papouščí strom: 2 974 944 protihodnoty za deň

    takže zmena plánov. baha ostane na novom režime

    ak budu len XXL stromy tak to je za deň 5 705 700 za deň
     
  7. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Sprosťárna nejvyššího kalibru. Když člověk nakoupí za několik milionů krejcarů stromy na celou Baha, tak oznámíte změnu protihodnoty?
    Tak nám ty ztráty tedy nahraďte. Tohle vědět dopředu, tak jsem se vám na ně vykašlala, to mám lepší stromy . Tak zase přijdou na plochu žakarandy....dračince atd.
     
  8. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Ráno jsem sklidil svoji plantáž kakaovníku a můžu ji tak akorát narvat dodovi do zobáku -.-. Tohle se RT nepovedlo. Kdyby nejdřív vylezli s minimalistickou protihodnotou stromu, pak se dlouze zamysleli a jako úlitbu hráčům ji navýšili na současnou hodnotu, tak tady všichni slzíme blahem a posíláme do čínského Hamburku holoubky s vděčnými pozdravy. Takhle zbyla jenom pachuť.

    Žakarandy, nástup do práce!
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    To by mě zajímalo co máte za lepší stromy v tak velkém množství. Projela jsem si protihodnoty od kakaovníku až po žakarandu. Kakaovník 715 - žakaranda 103O. Doba růstu u základní verze kakaovník 11 hodin, ostatní většinou 2O. A tam už je na dvojí sklizeň denně potřeba nejenom ampule růstu, ale navíc i ponožka. Tam ani xl nepomůže. Takže mít juky, dračince a žakarandy v xxl verzi.Pokud jste měli takové štěstí při sazeničkách a při výměnách, že je máte v počtu několika stovek kusů, tak máte opravdu lepší stromy. Že byla protihodnota u stromu, který sklízím 2x denně přestřelena, tak byla... co by se asi dělo při topce? Nic. Protože ti co topkují na laskavci nebo rychlochovu by stejně měli stejnou protihodnotu i v kakaovníku.
     
    Naposledy upraveno: 19/11/22
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Od začátku byla protihodnota plodu přestřelena a sem rád,že ji upravili. To by pak OaD mohli rovnou zrušit. Už tak to dost podělali,když na baha přidali vážky. Dobře si pamatuju,jak kdysi tuleni byli v kurzu. Teď po nich ani pes neštěkne.
    Takže jsem rád,že můj ravenalový XXL lesík mohu do budoucna rozšiřovat i na další plochu!8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.