Nadúroda na BAHAMARAMĚ (16.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ekanagi - ahoj, strom Kakaovník velkokvětý musíš aktivovat ve starověkém opičím chrámu (13. místnost).
    Rovněž tak hnízdo doda (13. místnost), poté lze hnízdo zakoupit ve farmářském obchodě.
     
  2. ekanagi

    ekanagi Aktivní autor

    Skali

    ***odstraněna citace předchozího příspěvku

    v chrámě vše aktivováno strom kakaovník velkokvětý už v obchodě nám ,ale hnízdo pro doda v dílně pořád ne.
    Hledala jsem hnízdo v obchodě ve městě.
    červený košík mě nenapadnul. Díííík.
     
    Naposledy upraveno: 16/11/22
    INČUČUNA1959, bačkora85 a Skali tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ekanagi - však jsem psala, že hnízdo doda se kupuje ve farmářském obchodě (přes červený košíček) ;)

    edit: za málo, hlavně že už je vše OK :)
     
    Naposledy upraveno: 16/11/22
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zatím koupeno 8x dodo a 11x kakaovník, na pár políčkách se pěstuje rostlina, co je třeba do krmiva ;)
     
  5. grundle55

    grundle55 Zelenáč fóra

    Koupila jse 10 ks kakaovníku velkokvětového a nejde mi umístit na plochu, je přeškrtnutý. V čem je problém?
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  6. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    A v chrámu jsi ho aktivovala?
     
    moncicak7070 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    grundle55 - ahoj, musíš si aktivovat příslušnou sochu ve starověkém opičím chrámu. Poté ti umístit na baharamu půjde.

    "aktivace možnosti pěstování za 60 Zlatých banánů ve 13. místnosti Starověkého opičího chrámu."
     
  8. grundle55

    grundle55 Zelenáč fóra

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou (multipost). Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Jasně, jinak bych ho nemohla v obchodě koupit.

    Sochu jsem samozřejmě aktivovala, jinak bych strom nemohla koupit v obchodě.
    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/11/22
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    grundle55 - mohla bys ho koupit i bez aktivace sochy - zrovna jsem to zkoušela na mladší farmě. Ale neumístíš ho na plochu - je přeškrtnutý ;)
    Pokud jsi si jistá, že máš aktivováno a přesto ti nejde umístit na plochu baharamy, zrestartuj komplet hru - zavřít a znovu se naloguj.
     
  10. grundle55

    grundle55 Zelenáč fóra

    Provedla jsem restart a už je to v pořádku, uf. :D Díky všem za rady.
     
    INČUČUNA1959, -Jara05- a Skali tohle ocenili.
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    grundle55 - restart hry obvykle vyřeší většinu takovýchto potíží ;) Jsem ráda, že už je vše v pořádku.
    Hezké odpoledne
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zakoupeno 400 stromů v XL provedení,41 žlutých ptáků a vykoupeno semenářství. Pokračování zejtra.o_O
     
  13. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Semínka jsem taktéž vykoupila, ptáků mám 5, stromů 10. Zase tak nefofruji, krmím SK. Sláva, že je na Baha něco nového.
     
    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Díky, že sdílíš propočty :inlove:


    :D Jinak jsem objevila "ameriku"! Netušila jsem, že se dá najednou koupit víc stromů, než 100 ks. Myslela jsem, že je nastaven denní limit jako u semínek. Když semínka vykoupíte 300 ks, zas můžete koupit až zítra. U koupě stromů tento limit neplatí.
    A jó :music: i bez této informace jsem dohrála do levlu 232 a 703 ;)


    EDIT: Tak jsem zas tady ve vláknu pochytala nějaké kulišárny. A jdu trochu přestavět bonusy ve slotech a třeba zas kápne něco víc 8)
     
    Naposledy upraveno: 17/11/22
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Využil jsem ještě včerejší bonusy z kola, ktomu: 100% diamant,100% zlato,jeden řádek,zuzana,dvě plochy stromů a po jedné sklizni to mám ve stodole takto: https://1iq.cz/img/j3zDM/ZF2w6.jpg
    Ještě to stihnu jednou otočit i s bonusy( už bez zuzany) a pak najedu zase na BBZ režim. Rostliny napěstuju v semenářství.:wuerg:
     
  16. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    tronaldo55 - výpočet byl moc pěkný, ale bohužel už není správně. RT opravil hodnotu.
     
    k.vitek, bačkora85 a Y_n_O tohle ocenili.
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    -Jara05- teraz som to čítal,ale protihodnota je tá istá,nie?

    Edit: Aha,už som videl,protihodnota 775,tak to poriadne skresali !

    Edit 2:Ale v sklade mi stále ukazuje protihodnotu 1630.

    Hlavne,že som kúpil 50 stromov! -.-
     
    Naposledy upraveno: 17/11/22
    panda1183674, bačkora85 a Y_n_O tohle ocenili.
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hm, jsi šikovný, ale dnes Ti to RT hotfixem přepočítá, taky jsem si naběhla, měla jsem utrácet jinde a pěstovat jiné 8)

    EDIT: Peťo, jen 715... :oops:
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak milé RT,prču si môžete robiť z niekoho iného,som znechutený! Ešte pošprtajte do výbehu pre Doda a bude to kompletka.
     
  20. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tohle fakt už je moc,mám plnu plochu stromu a oni si to klidně změní druhý den,gratuluji RT jste bezva parta a děláte si s hráču jen srandu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.