Na severních březích (16.9. - 22.9.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    To ja sa ešte zajtra s tým budem pasovať.Neviem prečo,ale obrázky od Teba mi nezobrazí,dokonca ani ten super podpis!
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Peto121 Prehodila jsem podpis jinam (puvodne byl na pictu), tak ted uz bys mel videt aspon hyeny. Nezkousel jsi jiny prohlizec?
     
    Naposledy upraveno: 19/9/20
  3. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Ahoj, štít mám stále na 0 , ani nemůžu přijít na to, kde ho získat? :-(
     
  4. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Dobré ráno, tak jak jsem včera psala, že visím na prostředním úkole na kovadlinách a jinak ok, tak vida.... hned ranní sklizeň a kovadlin dopadalo tolik, že akce zdárně dokončena. Tak i já hlásím hotovo, akce byla na pohodu, žádné honění a nějaká ta odměna je také fajn. Všem pěknou neděli a kdo ještě hraje, tak mnoho úspěchu k dokončení :)
     
    Helena1313, sovicka64 a raddre tohle ocenili.
  5. Chirroben

    Chirroben Perspektivní autor

    Zdravím jana.zape,
    akční rostliny si tentokrát musíme umlít v mlýně, na šarlatový štít potřebuješ padátka: 30 mjölnir a 90 kovadlina.
    Příjemnou hru
     
  6. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky všem, konečně jsem udělala taky jednou akci v předstihu, farma jede zase ve svém tempu, divoška má zpět všechna svá zvířátka, rostliny pěstuji jen na hlavní, kdo ještě pěstuje, držím palečky, a kdo má hotovo, veliká gratulka.
     
  7. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.Mjonir napadal bez problému s kovadlinou to bylo horší
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem pestoval na kazde plose neco jinyho, na ty s vice polickama tu cepel a dnes koukam, ze mam o 600 vic a ne jen tak akorat... no doufam ze jsem neco neprehlidnul, ale posledni sklizen by teda mela stacit, dal jsem to snad dobre...
    kovadliny z darku a stromu jsou akorat, tam to bylo zajisteno prvni a druhou sklizni stromu, ty sekery uplne v pohode, je jich diky nocnim dlouhodobkam uz moc... takze odpoledne dodelano, pokud jsem to nezvoral v poctech...
     
  9. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Chybí mi posledních pár mjölnirů, ale je hromada času, tak mě ani nenapadne urychlovat. Jinak akce prima, pohodová (až na ten nepochopitelný výpadek kovadlin, ale to je spíš legrační), známkuji za 1.
     
  10. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    ještě 49 kovadlin a bude hotovo xD[​IMG]
     
    Helena1313, matlafous123 a fany2020 tohle ocenili.
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak i pravý barák je pod střechou, jen musím nalapat pajdátka na ten prostřední, ještě mi jich chybí 170. Vysadila jsem všude stromy, to už by mohlo stačit...
     
  12. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    taky doufám, že mám před poslední sklizní,
    tady si tedy ověřím jak mi jdou počty ze 2. nebo 3, třídy měšťanky.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Konečne to stonkuje!
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    No ja som bola cez vikend u dcery a uzivala som si vnucku o)))) Akciu som isla na mobile no dako som prehliadla ze treba 400 kovadlin a tak mam teraz vsade stromy a snad uz rano budem mat tiez hotovo :) Pekny vecer prajem :)
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    sovicka64, taky čekám na stromešky, jsou všude, kde bylo padací místo...
     
  16. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    tentokrát fofr akce na pohodu, i když jsem prvně uvažovala jestli do toho půjdu, nakonec mi to nedalo
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Kovadliny mám, řádek mám, bourat budu až ráno, nechám dozrát ten zbytek...
     
  18. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj dnes jsem akci dodělala,byla na pohodu,jen jsem si musela vyšlechtit 30 kovadlin,nechtělo se mi čekat do rána...
     
    maribeja a Helena1313 tohle ocenili.
  19. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    tak vcera vecer som dal na 1 plochu stromy a dnes rano som pozbieralpotrebne padatka a uz mam hotovo
     
    maribeja a Helena1313 tohle ocenili.
  20. Meli8

    Meli8 Rádoby autor

    chybí mi brka asi budu muset pustit žilou
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.