Na severních březích (16.9. - 22.9.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Kostejnesmrtelny: já nevím, nějak samo to vyskákalo;) na hlavní minipole hortenzie na divoké stromy základní, které mi přišly pod ruku podle abecedy, nějaký XXL tam už rostl a pár políček po zrušených stájích.
    U první stavby mám splněno ke kupónu (včetně) u druhé k luxusnímu parfému a u třetí nic.
    Ale posádka pěkně vesluje :)

    Edit: z bedny podivuhodné, tajemno, kde sedí jezevec a sazenička, kde je jedlová šiška. To snad ani nedám na plochu :D:D
     
    Naposledy upraveno: 16/9/20
    duna.duna1 tohle ocenil(a).
  2. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj Kostejnesmrtelny333,

    nevím jaké stromy jsi měl zasazené, já vysadila 2x za sebou nashromážděné tajemné sazeničky na hlavní louku a na vedlejší hortenzii a měla jsem z každé po jednom padátku takže mi to vyšlo na umletí 15 + 15 akčních rostlin... jinak se doporučuje dávat na plochu stromy v základním provedení.

    Natali
     
    elbedna a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  3. vavovi

    vavovi Stará škola

    zdravím, kolo (ne)štěstí se umoudřilo a tak mohu napsat, že tato akcička je pohodová. Už mi zbývá pouze zalesnit a počkat na kovadliny. Skoro lituji, že to nejde otočit vícekrát.

    [​IMG]
     
  4. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Teda gratulka,8) to snad není pravda. Já nemůžu nasbírat 90 kovadlin na rozpěstování:p;)
     
  5. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    na padátka v přípravě dávám vždy stromy ve 20h základu,mám runu na stromu moudrosti a jsou za 18h,vždy 202 padátek,xl ani xxl se mi neosvědčilo
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pitrýsku, ne podle abecedy, ale podle času růstu a pak podle BZ. Z javorů to moc nenapadá. Ty se hodí, když je potřeba stromy točit. Díky kolu mám jedním klikem na celou plochu ve variantě xxl a pak oponožkuji. ;)

    K akci: na farmě mně rostla hořká čepel a šarlatový štít. Sbírala jsem mjölnir, kovadlinky budu sbírat až zítra. Stačilo oponožkovat obyčejné.

    [​IMG] to už stojí za to dát do slotu i bonus stromových výnosů.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 16/9/20
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nazdárek netopejrková, ale já jsem je dával podle abecedy, 20h, javor jsem neměl k němu jsem ani nedošel :D kdo by dál listoval, já ne, jsem rád když nemusím udělat klik a ťuk navíc ;) už buduji i třetí stavbu.
     
    elbedna a GordonSargent tohle ocenili.
  8. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Bídná akce:(
     
    jana151049 a michalka59 tohle ocenili.
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To jsem z toho na severu vybruslil celkem dobře, první stavba hotová, u druhé chybí kovadliny za kupónem a u třetí pěstuji, jsem za bednou, pak zasadím stromy a vyskočím na bednu, tedy na řádek ve stonku ;)
     
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak dnes z ranní sklizně stromů vyskočilo 195 kovadlin. To je skoro co strom, to padátko. Asi aby se mi vynahradila ta bída ze včerejška :)
     
    berkaKolchoznice tohle ocenil(a).
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dal jsem druhou otocku stromu a mam pres 400 kovadlin a namleto 15 kusu kytky, takze jsem stromy vytrhal a pojedu uz klasicky... ale asi to melo byt o neco vic plochy pro kytku, to clovek neodhadne kdyz nevi jak budou padat ty dve padatka, no ale i tak dobry, ted uz jen rozlozit co kde pestovat, at toho nemam zase moc...
     
  12. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Akce u konce. Odměny téměř o ničem, jsem ráda, že bude hlavně přes víkend klid, naštěstí se toho nepěstovalo moc a ještě byly k dispozici alespoň 2 plochy.

    [​IMG]
     
  13. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Tak jsem začal na plno pěstovat svým tempem. Nakoupil jsem produkt brk za víc jak 20 mega tak už to musím dát až do konce :p jiank budu nesvůj. Chyběl by my stonek :oops:
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Včera sem mírně zpanikařil.Myslel sem,že na semletí osiva je potřeba hafo padátek.Přitom stačilo trocha.Dokonce sem 1x provětral i šlechtící domeček.:wuerg:
    No co už včil.
    Čekám na posledních 103 seker a bude hotovo.:)
     
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak ještě jsem sice nic nedodal, ale zase mám celkem sympatický počet padátek...
    [​IMG]
    ...na to že jsem původně uvažoval o vynechání akce, jsem se docela rozjel.
    Všem přeji dostatečný příděl kovadlin, ať máte těmi kladivy do čeho tlouct! :D
     
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Stonek je aktivní, tak se jde do lesa, snad tam něco bez červíků ještě najduxD
     
    maribeja, raddre a davidson00 tohle ocenili.
  17. raddre

    raddre Baron fóra

    jak jsem se před začátkem spuštění akce bála, kdy budu rozpětovávat, padátek padlo dost na semletí a protože jsem stromy z plochy stáhla už o půlnoci (až na ty co jsou stále po okrajích chlévů), budu mít večer hotovo
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jak jsem se bála, že zase bobky budou za nekřesťanské krejcary, tak klid. Alespoň na mém trhu AD. Tam asik mají všichni bobkové dekorace ;) No měla jsem nějaký párhodinový prostoj v pěstování, páč nebyl čas na závislost. Ale času dost, napěstuju rostlinky a pak vysadím Třešňový sad (obrazně řečeno, bude to mišmaš xD), aby dopadaly kovadlinky. Do tulení už nejdu, stačilo na rozpěstování.
     
    matlafous123 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem si zajistil stromama klid s kovadlinama, ale koukam ze to bylo zbytecny - chybi sekery, tedy chybi ta prvni sklizen dlouhodobek... zajimavy, ze kovadlim padlo skoro 200 z plochy za 18 hodin, ale seker jen 70 za 4.5 hodiny.... to neni dobry - seker se potrebuje 3* vic!
    Nojo, tyhle info by clovek z testu treba rad vedel, to by se hned lepe planovalo co pripravit na prvni otocku, ze?
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Neviem,čo robím zle,ale stále sa v tom motám a ako keby som stál na mieste!o_O Pestujem takmer bez prestojov,oberám stromy a stále mi chýba všetko a dosť! Nejaká zamotaná akcia!:cry: Bonus z kolesa samozrejme nepadol žiadny!
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.