Na severních březích (16.9. - 22.9.2020)

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Pitrýsek47

Pitrýsek47 Imperátor fóra

Kostejnesmrtelny: já nevím, nějak samo to vyskákalo;) na hlavní minipole hortenzie na divoké stromy základní, které mi přišly pod ruku podle abecedy, nějaký XXL tam už rostl a pár políček po zrušených stájích.
    U první stavby mám splněno ke kupónu (včetně) u druhé k luxusnímu parfému a u třetí nic.
    Ale posádka pěkně vesluje :)

Edit: z bedny podivuhodné, tajemno, kde sedí jezevec a sazenička, kde je jedlová šiška. To snad ani nedám na plochu :D:D

Naposledy upraveno: 16/9/20
    duna.duna1 tohle ocenil(a).
  2. Natali1465

Natali1465 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

Ahoj Kostejnesmrtelny333,

nevím jaké stromy jsi měl zasazené, já vysadila 2x za sebou nashromážděné tajemné sazeničky na hlavní louku a na vedlejší hortenzii a měla jsem z každé po jednom padátku takže mi to vyšlo na umletí 15 + 15 akčních rostlin... jinak se doporučuje dávat na plochu stromy v základním provedení.

Natali

elbedna a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  3. vavovi

vavovi Stará škola

zdravím, kolo (ne)štěstí se umoudřilo a tak mohu napsat, že tato akcička je pohodová. Už mi zbývá pouze zalesnit a počkat na kovadliny. Skoro lituji, že to nejde otočit vícekrát.

4. dasa1143

dasa1143 Ikona fóra

Teda gratulka,8) to snad není pravda. Já nemůžu nasbírat 90 kovadlin na rozpěstování:p;)

5. hanči54

hanči54 Aktivní autor

na padátka v přípravě dávám vždy stromy ve 20h základu,mám runu na stromu moudrosti a jsou za 18h,vždy 202 padátek,xl ani xxl se mi neosvědčilo

6. GordonSargent

GordonSargent Ikona fóra

Pitrýsku, ne podle abecedy, ale podle času růstu a pak podle BZ. Z javorů to moc nenapadá. Ty se hodí, když je potřeba stromy točit. Díky kolu mám jedním klikem na celou plochu ve variantě xxl a pak oponožkuji. ;)

K akci: na farmě mně rostla hořká čepel a šarlatový štít. Sbírala jsem mjölnir, kovadlinky budu sbírat až zítra. Stačilo oponožkovat obyčejné.

[​IMG] to už stojí za to dát do slotu i bonus stromových výnosů.

Naposledy upraveno: 16/9/20
  7. Pitrýsek47

Nazdárek netopejrková, ale já jsem je dával podle abecedy, 20h, javor jsem neměl k němu jsem ani nedošel :D kdo by dál listoval, já ne, jsem rád když nemusím udělat klik a ťuk navíc ;) už buduji i třetí stavbu.

elbedna a GordonSargent tohle ocenili.
  8. hubabuba1968

hubabuba1968 Velvyslanec fóra

Bídná akce:(

jana151049 a michalka59 tohle ocenili.
  9. Pitrýsek47

To jsem z toho na severu vybruslil celkem dobře, první stavba hotová, u druhé chybí kovadliny za kupónem a u třetí pěstuji, jsem za bednou, pak zasadím stromy a vyskočím na bednu, tedy na řádek ve stonku ;)

10. kiki2305

kiki2305 Ikona fóra

Tak dnes z ranní sklizně stromů vyskočilo 195 kovadlin. To je skoro co strom, to padátko. Asi aby se mi vynahradila ta bída ze včerejška :)

berkaKolchoznice tohle ocenil(a).
  11. Tassadar11

Tassadar11 Imperátor fóra

Dal jsem druhou otocku stromu a mam pres 400 kovadlin a namleto 15 kusu kytky, takze jsem stromy vytrhal a pojedu uz klasicky... ale asi to melo byt o neco vic plochy pro kytku, to clovek neodhadne kdyz nevi jak budou padat ty dve padatka, no ale i tak dobry, ted uz jen rozlozit co kde pestovat, at toho nemam zase moc...

12. Lyzarka

Lyzarka Velvyslanec fóra

Akce u konce. Odměny téměř o ničem, jsem ráda, že bude hlavně přes víkend klid, naštěstí se toho nepěstovalo moc a ještě byly k dispozici alespoň 2 plochy.

13. rastaman19

rastaman19 Obyvatel fóra

Tak jsem začal na plno pěstovat svým tempem. Nakoupil jsem produkt brk za víc jak 20 mega tak už to musím dát až do konce :p jiank budu nesvůj. Chyběl by my stonek :oops:

14. kaolín11

kaolín11 Orákulum fóra

Včera sem mírně zpanikařil.Myslel sem,že na semletí osiva je potřeba hafo padátek.Přitom stačilo trocha.Dokonce sem 1x provětral i šlechtící domeček.:wuerg:
    No co už včil.
    Čekám na posledních 103 seker a bude hotovo.:)

15. jan.svatek

jan.svatek Hvězda fóra

Tak ještě jsem sice nic nedodal, ale zase mám celkem sympatický počet padátek...
    ...na to že jsem původně uvažoval o vynechání akce, jsem se docela rozjel.
    Všem přeji dostatečný příděl kovadlin, ať máte těmi kladivy do čeho tlouct! :D

16. libakos

libakos Velvyslanec fóra

Stonek je aktivní, tak se jde do lesa, snad tam něco bez červíků ještě najduxD

maribeja, raddre a davidson00 tohle ocenili.
  17. raddre

raddre Magnát fóra

jak jsem se před začátkem spuštění akce bála, kdy budu rozpětovávat, padátek padlo dost na semletí a protože jsem stromy z plochy stáhla už o půlnoci (až na ty co jsou stále po okrajích chlévů), budu mít večer hotovo

Peto121 tohle ocenil(a).
  18. Y_n_O

Y_n_O Živoucí legenda fóra

Jak jsem se bála, že zase bobky budou za nekřesťanské krejcary, tak klid. Alespoň na mém trhu AD. Tam asik mají všichni bobkové dekorace ;) No měla jsem nějaký párhodinový prostoj v pěstování, páč nebyl čas na závislost. Ale času dost, napěstuju rostlinky a pak vysadím Třešňový sad (obrazně řečeno, bude to mišmaš xD), aby dopadaly kovadlinky. Do tulení už nejdu, stačilo na rozpěstování.

matlafous123 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  19. Tassadar11

Tassadar11 Imperátor fóra

Tak jsem si zajistil stromama klid s kovadlinama, ale koukam ze to bylo zbytecny - chybi sekery, tedy chybi ta prvni sklizen dlouhodobek... zajimavy, ze kovadlim padlo skoro 200 z plochy za 18 hodin, ale seker jen 70 za 4.5 hodiny.... to neni dobry - seker se potrebuje 3* vic!
    Nojo, tyhle info by clovek z testu treba rad vedel, to by se hned lepe planovalo co pripravit na prvni otocku, ze?

matlafous123 tohle ocenil(a).
  20. Peto121

Peto121 Baron fóra

Neviem,čo robím zle,ale stále sa v tom motám a ako keby som stál na mieste!o_O Pestujem takmer bez prestojov,oberám stromy a stále mi chýba všetko a dosť! Nejaká zamotaná akcia!:cry: Bonus z kolesa samozrejme nepadol žiadny!

Trepifajksl tohle ocenil(a).