Na severních březích (16.9. - 22.9.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky já si dávám dovolenou neoslnilo tak se pustím vlažně do družstva jsem sice zatím marod asi před operací ale nějak se mě momentálně moc nechce přeji všem mnoho zdaru je toho v družstvu i tak moc moc moc. Janča
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  2. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    jak jsem psala,kolik je čeho potřeba-ta první čísla u padátek je na mletí 5ks od každého semínka a ty ostatní do úkolu
     
  3. Janet180

    Janet180 Pisálek fóra

    Pro Davea:
    Děkuji moc za odpověď. Teď už to chápu :))) No to bude náročný :)))
     
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Janet180, nemáš zač ;). Pokud by ti cokoliv ještě nebylo jasné, neváhej a zeptej se.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  5. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahojky, tak nějak přemýšlím, jestli si neudělat od akce volno :). Moc mě to neláká. Spíš bych potřebovala doplňovat zásoby do stodoly, jsem v ní vycuclá jak..... Ale uvidím. Jak se znám akci rozjedu tak nějak automaticky a pak už mi bude líto s ní přestat. Tož uvidíme zítra. Všem, kdo se do akce pustí přeji mnoho štěstí. Pěkný večer ;).
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  6. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Také mne to nějak neoslnilo, a tak jsem všude nasadila nejdelší stromy, pokrácené dlouhodobky dám zítra přes noc.
    Možná, že zítra po sklizni stromů dostanu po hlavě kovadlinou a bude vystaráno xDxDxD a už ani nezasadímo_OxDxD
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Trošku drahej kupón na pomocníky.o_O
    Brků ve stodole 64 ks.
    Jinak sem zjistil,že z nějaký akce mám červený ateliéry,tak sem je narval do velkovýrobny na mýtinu.8)
     
    matlafous123, Ciri13 a Apachie1 tohle ocenili.
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    U mňa na trhu 3x ponuka - Brko za 239 000.- !!! Sa zbláznili?Ešteže mám dostatok!
     
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Že bych šel pro nějaké penízky na trh? Jenže já mám k produktům mateřský pud - bráním je proti chtivcům, co nejvíce mohu. Takže neprodám a ještě si trochu rozmyslím... Mi nejvíce dostaly jablka a vejce. Už takto div nestrhám stromy a jablka jsem neměl na ploše od nějaké akce, kdy z nich padaly padátka o stošest. Tak jsem je dával na noc, ráno sadil akční. To mi také sem tam padl nějaký bonus na kole, teď už třetí akce bez dopinku. Stromy jsem dal jen na divošku a na hlavní jen okolo a dvouzrnku. Lilie jsem umořil a tak se teď vrhnu na vrtulkový strom. Měl jsem dojem, že mám 4 a ejhle - jsou jen tři. Od té doby mi to vrtá hlavou...
    Jablíčka zkusím dávat na noc v xxl formě. Uvidíme. V nejhorším bude plná komora na zejmu.
     
  10. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    MIKESI KOCOURKU..na SK statny sviatok Sedembolestna PANA MARIA...

    tak akciu nerobim,,ale na trhu som zarobila za nejake zvieratka a perie,par grajciarkov
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  11. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    ezzra - děkuji, nevěděl jsem.

    Kdyby ty brko ateliéry aspoň nekonzumovaly orly.
    Těch také nemám zrovna nadbytek.
    Akce odhalila mé slabiny, ale mám se dobře. Dobře mi tak.
     
    Alice, ezzra a elbedna tohle ocenili.
  12. maribeja

    maribeja Stará škola

    Tak do akce se pustím ,je tam stonek a ty já mohu,jinak odměny nic moc tak uvidím kam se doškrábu.
     
    matlafous123 a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Od včera stoupla cena brků na našem trhu skorem o 300.000 kr a prodává se za 699.000 kr.Kdyby tak rychle stoupala cena u šlechtěnců,nemuselo být na trhu tak šedivo!o_O Třeba, takovej křeček pravděpodobně už vyhynul!:cry:
     
  14. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    A co když nebudou padátka u mě je to běžný tak nebudu mít co sázet začarovaný kruh a jak z něj ven.
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Bez záruky
    Hořká čepel: 2.175+2.240+2.175= 6.590 ks
    Šarlatový štít: 2.175+2.175+2.175= 6.525 ks
    padátka navíc:
    kovadlina: 400 ks
    mjölnir: 1.200 ks
     
    Naposledy upraveno: 17/9/20
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No já su u sebe na pajdátka moc zvědavá, teď jsem zjistila, že jsem na divoké nechala kukuřici, kterou jsem tam zasela včera večer po návratu z brigády a zapomněla jsem ji nahradit nějakou pokrácenou delší kytkou... Chryzantéma jen na hlavní toho asik moc nedokáže... ;) Ze stromů to na mé farmě obecně nepadá, po okrajích je mám pořád, co bude, to bude, když tak se půjdou zvířata v případě nouze tulit...
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  17. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak zaseto po krkolomném začátku 10 polí s hořkou čepelí a 15 polí šarlatového štítu. Hm, tak teď už to bude snad jen tradiční pěstovačka. [​IMG][​IMG]
     
    raddre a Y_n_O tohle ocenili.
  18. Tabita56

    Tabita56 Rádoby autor

    Tak takúto akciu nemusím - najprv si namlieť plodinu, tak to už je ozaj za čiarou - a ešte k tomu padátka zo šľachtenia aj to len s 50% účinnosťou - myslím, že nie som sama, čo sa na to vykašlem ... Toto už naozaj nie je hra!
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak stromy se kupodivu předvedly, chybělo mi 11 kovadlin na hořkou čepel. Uklidila jsem pár pokojů v tulipaneláku, zbytek nechám na zítra, to budou i Ramamince. Ale ze šlechtění padala především kladiva, co je nepotřebuju, to případně doženu šlechtěným šafránem. Co už, nějak se začít musí. A jak píše Lyžařka, teď už to bude jen tradiční pěstovačka.
    Jo, a z té kukuřice nakonec vypadlo neuvěřitelných devatenáct kladiv... :)

    Tabita56, šlechtění je doplňková možnost zisku kovadlin, jinak padají na hlavu zmoženým farmářům ze stromů ;)
     
    Trepifajksl, -Kuteno- a raddre tohle ocenili.
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No dal jsem pul plochy kytku, zbytek a celou dalsi stromy... padl plny pocet kovadlin, takze mozna stacilo XL/XXL, ale to ted resit nebudu... mel jsem na 5+5 kytky ale misto toho davam stromy na cele plose a budu pak az dosahnu 400 kovadlin (to jsem nasel ze potrebuju do ukolu), tak to vytrhnu a teprve rozpestuju... mozna trochu hloupy, ale ja se s tema stromama pak nechci trapit...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.