Na červeném koberci (21.4 - 26.4.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/4/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK


    Ahoj Apachie1, není jich mnoho, ale jsou tam ;). Pokud by jsi chtěla účet prověřit, kolik vypadlo odznaků, prosím kontaktuj herní podporu.

    upload_2022-4-21_15-11-39.png
    upload_2022-4-21_15-11-59.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  3. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Koberec vyčistěn a ani to nebolelo,stále se mi ale nelíbí tolik TS a TCH v odměnách za to množství zvířátek.Alespoň jedna poslední novinka od každého by byla adekvátní.Postěžovat si můžu že:p
     
  4. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Též mám hotovo :)
    Chtěla jsem počkat na víkend, ale dnes mám volno a alespoň jsem nasbírala nějaké farmářské mince, kterých vypadlo ze šlechtění 231
    Piccolo daly: Nemrtvý poklad, Křeččí past, Kouzelný klobouk :inlove:, Plácni červa, Pogo show, Geniální multitasking a Kouzelný strom
    Navíc bylo i pár hezkých přeskoků, třeba ze základního škorpiona na 6. šlechtěnce a ze základních papoušků 4., 5. a 6. šlechtěnec :)
     
  5. burds

    burds Titán fóra

    Také hotovo.Picolky dám až ráno.Udělala jsem to co Trepifajksl otevřela jsem bedny.Tam je šlechtěnců spousta
     
    Naposledy upraveno: 21/4/22
  6. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :inlove: akcia hotova
    a po rokoch hrania sa zadarilo a florenovnik dorazil
    [​IMG]
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tiež mám hotovo.Ale že by bol BB tak to nie je u mňa vôbec vidieť.
     
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Ha, někdo má hotovo, někdo teprve počítá, zda má vše skladem. 8) Nějak jsem oznámení o akci zazdila a zjistila až ráno. Šlechtěnci skladem jsou. Protihodnoty nějak poskládám též ze šlechtěnců. Taky jsem otevřela bedýnky se šlechtěnými zvířátky.
     
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Sklidila jsem nachystaný tulidomek plus jeden další a je hotovo. Šlechtěnců mám z beden hafo, tak jsem i v doprovodném úkolu dodávala šlechtěnce. Za hvězdné mince jsem vybrala nejnovější tajemničky, také tam mohlo být na výběr i něco jiného.
     
  10. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Hlásím také hotovo. Překvapilo mě, že mi chybělo pár nižších šlechtěnců, ti vyšší byli v hojném počtu ve stodole. Ale vše zdárně došlechtěno
     
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hotovo ale největší dřina byla 200x to odklikat na stonek:p jinak picollo je v liště až se mě bude chtít (zatim 24 ks)
     
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Když si člověk nepřečte zadání a netuší, že bude třeba dodávat i jisté specifické šlechtěnce, vrazí je neprozřetelně do souběžného úkolu, aby se pak po zjištění neblahé skutečnosti jal pokračovat ve šlechtění...
    Nicméně mohu hlásit - Hotovo!
    [​IMG]
    Všem přeji hafo přeskoků!
     
  13. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Také hlásím hotovo. Šlechtěnců bylo naštěstí dost z beden ;)
    Piccolo beden 23ks. Uvidíme, možná už půjdou na plochu :music:
     
  14. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Hotovo. ale těch šlechtěnců co to sežralo. Brrr
     
  15. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Ahojte, vratila som sa k tejto hre asi po 10 rokoch, a som uplne mimo všetkeho, dnes začala akcia Na červenom koberci, dostala som už nejaku bednu ohnive stezky I alebo tak nejako sa to vola, načo to vlastne je pripadne ako to použijem ? Ďakujem veľmi pekne za odpoved. V podstate ani neviem či píšem pod dobru diskusiu, ale som rada že som to tu konečne našla :)
     
    ivetakuc a -Jara05- tohle ocenili.
  16. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Hotovo,jsem zvědavá co odhalí piccola.To bude zase "překvapení".Je fakt,že mohly být nové stáje a ne pořád Tajemnosti.
     
  17. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, také hotovo, jen jsem si včera nezkontrolovala co mám v tulidomku a dnes jsem jen koukala, ani jeden členovec či obojživelník, takže jsem musela chvíli šlechtit , ale nejvíc času zabralo stejně dodání,
    [​IMG]
    z neonek slepice a pes, na pikolky si musím udělat místo
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Džejninka73 - ahoj, bednu si otevřeš v inventáři - najdeš ideálně pomocí vyhledávacího okýnka. Když si u bedny klikneš na to "i", rozbalí se ti seznam toho, co můžeš v bedně nalézt (po otevření bedny dostaneš jednu z těch položek, které může obsahovat)

    debna ohnivej stopy 1.png


    A jinak info o této bedně najdeš i ve FAQ - Debna ohnivej stopy I
     
  19. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    • Necituj, prosím, příspěvek, pod který píšeš. Začni psát do nového a dotyčného (mě) jen oslov. Děkuji Skali
    Skali
    ***odstraněna citace předchozího příspěvku

    ahoj, ďakujem veľmi pekne, chvilu mi trvalo sa dostať aj sem do fora, ak mam pravdu povedať za tých 10 rokov som zabudla skoro všetko....dakujem ešte raz
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/4/22
  20. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Hotvo,piccolky na ploše+ sazeničky i tajemné stáje.Z neonek panda a osel.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.