Zpětná vazba Návrat vzducholodě (1.4.)

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem pajda361, 1/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbí se Vám letošní aprílový žert?

Anketa uzavřena 4/4/16.
  1. Ano

    76.4%
  2. Ne

    23.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. milamokaa

    milamokaa Rádoby autor

    čarodějka007 - tak půjde pěšky...očividně mu to problém nedělá.

    A je super, že stejně jak zmizela vzcholoď...tohle se jednou strčí do archivu a ani pes neštěkne...Haf
     
    annanoka, jananova11 a lenkaborna tohle ocenili.
  2. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Koukám, že je tu většina negativních ohlasů, berte to tak jak to je! Trošku jsem si zastřílela, jako vrah si nepřipadám, ale trefovat se do vzducholodě o velikosti 1mm to byla lahůdka. Moc se mi to líbilo.
    Vzducholoď mi nikdy nevadila a nepřekážela, naopak když se objevila tak jsem zbystřila a koukla se co se děje.
     
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mně vzducholoď vadila vždycky - když jsem něco potřebovala rychle odkliknout, byla tam a vrtěla p.. pardon, vrtulí.xD Takže jsem si po ní zastřílela s chutí.
     
  4. bill

    bill Pilný autor

    ahojte čo tu zas robi ta vzducholod čo ju sem dovial teply golfsky prud:p peknu hru prajem
     
    evainfo, atriadk a janajanova tohle ocenili.
  5. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    ahojte, mne lieta teraz vzduchoľoď na hlavnej a okrasnej záhrade, pred 30 minútami som mala vzdušný priestor nad farmou ešte prázdny :D, neviete náhodou čo to je, je presne ten istý čo lietal na deň bláznov :D asi si zo mňa vystrelia aj dnes :D
     
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ahoj lidi, komu se znovu objevila vzducholoď na farmě, tak podle pajdy je to proto, že máte někde na ploše dekorku X nikdy neoznačuje přesné místo .... asi ji budete muset šoupnout do bedny, aby ta vzducholoď zmizela
     
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    No jasně že líbil, aspoň nebyla chvilku nuda když není co dělat, když není co dělat!
    :D

     
    anasteisi, nanyblacks a Witchy.D tohle ocenili.
  8. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Netuším, zda se mi to líbilo, nebo ne. Nejdřív překážely, tak jsem je rozstřílel až do okamžiku, kdy nebyly vidět. Oddech jsem si, šel jsem do hry a když jsem vlez do města, byly tam ty potvory zase.Sundal jsem Zeppelína a objevily se dva Hindenburky. Potom jsem přestal střílet. Měl jsem obavy, aby v některé z nich neseděl pan Běhounek z Nobilleho výpravy. Resumé:" Byl-li v jedné z nich pan Běhounek a já ho nesundal, potom se mi to líbilo. Jestli tam nebyl a nebo jsem ho sestřelil, potom je to hnus a považuji dubnový žertík za nepovedený". xD:DxD
     
    Witchy.D a kiki2305 tohle ocenili.
  9. atriadk

    atriadk Rádoby autor

    ahojte povie mi niekto preco tu stale straši ta vzducholod ved je to desive peknu hru prajem
     
    bill tohle ocenil(a).
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Jééé a já bych ji chtěla zase vidět ... vždy při restartu počítače mě lítá balon, ale po vzducholodi ani vidu .. ani slechu xD
     
    KiQuSiQ tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.