Zpětná vazba Návrat vzducholodě (1.4.)

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem pajda361, 1/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbí se Vám letošní aprílový žert?

Anketa uzavřena 4/4/16.
  1. Ano

    76.4%
  2. Ne

    23.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. doben

    doben Ikona fóra

    :mad:Tohle už trochu přehnali.:mad:
    [​IMG]
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Bezejmenný: já od dnešní půlnoci věřím ve Velkého banána :D
     
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Já je tam nechciiiiii kruci vadí mi to i jako aprílový žert :p :p dejte to pryč
     
  4. ANRYfox

    ANRYfox Rádoby autor

    Nelíbí. Nic nedává. Jo vím, že Apríl jen rozesmává...ale když je to jaro... No na štěstí jen jeden den v roce a pak už to člověk nemusí číst. A z kola taky nevypadla...
     
    lenkaborna tohle ocenil(a).
  5. darinamandarina

    darinamandarina Rádoby autor

    ako 1.Apríl dajme tomu
     
  6. smrdutýkojot

    smrdutýkojot Pisálek fóra

    Aprílový žert si představuju jinak. Toto je spíš trapné.
     
  7. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím doben, neboj, nejsi v tom sám. Mám to samé. Nicméně si jich nevšímám, do akce jdu přes časomíru a v klídku si dodávám tímto způsobem.
    Naprosto souhlasím s celým příspěvkem hráče Casey a na závěr, taky sem asi čekala trochu něco jiného. Ale nevadí, je to jenom apríl :)

    danda
     
    jananova11, tydýtková a lacrima tohle ocenili.
  8. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    [​IMG]
    Tak já se přihlásila pozdějí a vlítla do města..trochu mě to zaskočilo..co tam dělá vzducholoď bez nápisu..tak jsem si klikla..a koukala jako tele../..snad to není neslušný slovo/.. cože se to děje..?..apríl mě vůbec nenapadl..spíš jsem se lekla že to patří k akci a já něco udělala špatně..No nicméně se nestačím divit..některým fakt přehnaným reakcím...jak tohle může někoho rozčílit absolutně nechápu...
    .......
    ..tohle může možná naštvat..hlavně když dotyčný/á..fakt spěchá..
    [​IMG]

    ..a ještě ke všemu se to dost špatně odmotává..můžu posoudit..já zrovna včera dostala balík z e-shopu..pro zvířátka..zabalený asi v 18 metrech téhle potravinové fólie..a uvnitř do ní..byla zabalená každá věc zvlášť...opravdu to bylo moc fajn...konec jsem nemohla najít..těžce se to stříhalo..než jsem to rozdělala tak jsem použila nejméně polovinu ze své celkem bohaté zásoby neslušných slov..Takže vzducholoď ve městě mě nijak nepohoršila .. ale abych řekla pravdu..ani nijak zvlášť nepobavila..
    ........
     
  9. doben

    doben Ikona fóra

    dando naštěstí jsem si vzpomněl, že jde tu vzducholoď vypnout. ;)
     
    jananova11 a danda-vnovis tohle ocenili.
  10. ňuňukate

    ňuňukate Zelenáč fóra

    Ahoj,mě se ta blbovinka docela líbí a myslím že určitě nejsem vrach,i pavouky vyhazuji ven z okna živé.
     
  11. jananova11

    jananova11 Zelenáč fóra

    Tak mě aprílový vtip ve smyslu "Hele bude šlechtící akce, já ti ale neřeknu, které zvíře...to je pro vyvolené" přijde infantilní, trapný atd.

    Nebo chceš zničit nepřítele? Ale za něj se objeví deset a ještě ošklivějších...tak to už je fakt stupidní.

    Nebo nikdo není nenahraditelný, zlatíčko. Jo, lapacho, super...

    Inspirace pro kočku spousta...

    A víte co by bylo skvělé...uděláme si aprílový celý měsíc...šlechtící akce bude nějaké nové zvíře, které nikdo, krom vyvolených, nebude mít...třeba by pak vyvolení byli na chvilku dostatečně uspokojeni, aby se po diskuzích nenacházeli indicie a hloupé repliky z filmů...nj nápady došli...balíčky se neprodávají...originál nic není...podpora prodeje? No tak tam hodíme bílou čtvrtku...co na ní? Už tu vše bylo... Tak třeba jednorožce. To je ale hloupoučké, že se kanon vyměnil, že? Ne, hloupoučké je něco jiné....

    Tak teď jsem zvědavá, co se bude na baha pěstovat... Fakt dík.
     
    Naposledy upraveno: 4/4/16
    lenkaborna tohle ocenil(a).
  12. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    No,tak to se mi tedy nelíbí ani trochu.:oops:
     
  13. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Nic mnoho :wuerg:. Kdyby to aspoň připsalo při sestřelení určitého počtu vzducholodí pár BZ, nebo třeba lístek na kolo štěstí nebo žeton k Renzovi. To by bylo ve městě masových vrahů zeppelinů:D. Ale Vánoce už byly a Královna má dovolenou...
     
  14. kimikimia

    kimikimia Perspektivní autor

    A když dovolená...tak tráva, sluníčko a banánová...vodová...
    Proč o půlnoci hledat v lednici něco, co tam nepatří... Do 4., jo?
     
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nebo potěšit, když jde o dárek :music:

    [​IMG]
    Vzducholodě mi nijak nevadí a klidně bych je zařadil k Renzovi.
    Komu to vadí, ať do města neleze, ne ?
     
  16. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    MargziamVelmistr fóra,

    Ty si neuveriteľná, ešte stále sa nemôžem dochechtaťxDxD, myslela som, že holé zvieratká už nič nezdolá, ale toto si fakt zabila8)xDxD. Teším sa na ďalšie Tvoje príspevky:p.


    U mňa 1.aprílový žartík v pohode, nenachytali ma;).
     
  17. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Jako 1 denní mi vzducholoď nevadí. Rozstřílel jsem ji na ty úplně nejmenšejší
    s touhou, že z nich nakonec něco vypadne.
    :D
    Jako vrah jsem si při tom rozhodně nepřipadal.
    Očekával jsem od RT na apríla něco lepšího. Krtci se mi líbili víc.

    Jinak mi vzducholoď ve městě ukrutně překáží, hlavně když spěchám.
    Netoužím po jejím návratu.
     
  18. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    vzducholoď mi vôbec nevadila ani keď bola v hre pri akciách a ani teraz na 1.apríla, celkom ma to pobavilo :) a škoda, že sa nedala (nedali) odfotiť do albumu ..... už by som ju (ich) tam mala :(
     
    vilm4, evainfo a lacrima tohle ocenili.
  19. milamokaa

    milamokaa Rádoby autor

    Cimrman by měl radost...
     
  20. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    milamokaa a co teprve hrabě Zeppelin, kterému nad lesem ušel plyn xDxD
     
    vilm4, tomokoco a lacrima tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.