Zpětná vazba Návrat vzducholodě (1.4.)

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem pajda361, 1/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbí se Vám letošní aprílový žert?

Anketa uzavřena 4/4/16.
  1. Ano

    76.4%
  2. Ne

    23.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    aspoň moja 3 ročná vnučka sa pobaví na vzucholodi.....hihi...:D
     
    megi1967, aljanu a evainfo tohle ocenili.
  2. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    A mne sa to páči :) ako aprílový žart je to fajn, vzducholoď bola súčasťou hry dlhý čas a mňa to celkom pobavilo, že sa to sem vrátilo v tejto podobe :) jeden deň vydržím, do haly či na trh nemusím behať každú minútu takže mi to absolútne neprekáža :) skôr by mi prekážalo, keby sa aprílový žart týkal niečoho konkrétne na farme, napr. polí, chlievov či stromov :p
     
  3. ranníptáčecestpraci75

    ranníptáčecestpraci75 Pisálek fóra

    je to pěkné,je vidět,že spousta lidí se neumí bavit
     
  4. Hamcat173

    Hamcat173 Zelenáč fóra

    Odpovídám krakoramaje, to vám nevadí, že si děti hrají střílející hry na počítačích ve škole, doma a rodičům je to jedno?
    Já také nesouhlasím s masakrem ve světě, ale uvědomte si, že toto je zajímavá logická krásná hra.
     
  5. čumáček

    čumáček Pisálek fóra

    Prima žert,líbí se mi to !
     
  6. safira65

    safira65 Zelenáč fóra

    Změna je život a ti co remcají-kdyby za každou trefu vzducholodě byl krejcar tak střílíte jak o život,prostě je to jen hra a kdo nechce nechá bejt.
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Bezvááá, chválím pěkný žertík ,-)
     
  8. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Hamcat173 - vadí mi střílení jako takové, to snad bylo z mé odpovědi na anketní otázku patrné. Sice nevím, co by mělo být zajímavého, logického a krásného na trefování se do vzducholodí, ale nejspíš jste myslela Farmeramu jako takovou, tak ano, to je krásná, zajímavá spíše strategická než logická hra. Proto ji hraji.
    Přeji hezký den.
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  9. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    Náhodou, já se každý rok těším, co RT vymyslí, a ani letos nejsem zklamaná.
    Ano, je to vlastně zbytečná blbost, ale proč se trochu nepobavit nad úplnou pitomostí?
    Život je občas dost kyselej sám o sobě, tak proč si ho neosladit trochou vlastní dětinskosti?
    Naopak mě spíš překvapuje, kolik je, v naší, jinak tak vytrvale "blbnoucí", hráčské komunitě, kyselých obličejů... o_O
     
  10. Margziam

    Margziam Stará škola

    Děkuju moc, pajdo, za odkaz na tuto diskusi a zde animaci a vysvětlení, že jde o aprílový žert.
    Když jsem něco po začátku akce přišla na farmu a vlezla do města, abych získala v družstvu pomocníky, najednou vpravo nahoře vidím přilítat velikou vzducholoď, jako kdysi.. Chci se podívat, co je v ní (protože zvenčí na plachtě není nic zobrazeného), překvapí mě, že při najetí myší na ni vidím terč na střílení, kliknu, vybuchne to a místo jedné velké jsou asi dvě menší a po kliknutí na ně taky vybuchnou a místo nich jsou ještě menší... A přilítají další a další.. Tak v domnění, že to je nějaká nová (souběžná) akce, o které jsem ještě nic nečetla, a musím klikat, abych za to něco dostala (jako kdysi bylo, že se o velikonocích objevovalo cosi ve městě a museli jsme to oklikat a získat tak cosi do akce)... Až jsem se dostala na úplně malinké vzducholoďky, které už se mi nedařilo trefit a rozdělit na menší, tak jsem vlezla do toho družstva a hledala, kde můžu získat ty pomocníky. Párkrát jsem to ještě musela přerušit, když jsem viděla z boku další velké vzducholodi.. a najednou jich tam bylo moc a přilítaly zprava i zleva. Tak jsem klikala a klikala, když už byly malinký, tak jsem je nechala a šla pokračovat v hledání... Až jsem konečně získala pomocníky na 12 hodin a mohla farmu (napřed stonek) sklidit a na pole naset plodiny (akční i jiné)...
    Pak jsem šla na forum, zjistit, co vlastně ty vzducholodi znamenají a teprve nějak tehdy mi napadlo, jestli to není apríl.
    Dojdu na forum, hledám v akcích, nic. Tak lezu dolů, všeobecné dotazy .. a tam jsem to našla, i s odkazem sem #852..
    Tak díky moc.. :)

    Grafika vzducholodí je pěkná, rozdělování na menší je taky pěkné, jenom není pěkné to, že nás nutí do nich střílet a že vybuchují.
    Přece jenom vzducholoď není nafukovací balonek a řídí ji živý tvor, který po tom výbuchu nutně musí zahynout (v reálu)..
    Takže z nás dělají vrahy... :(
    To je špatná hra :(

    Děkuji za aprílový žertík, jsem ráda, že nemusím na ty vzducholodi střílet a posilovat tak v sobě toho vraha, a raději už dnes do města nepůjdu.. Kino beztak neběží. Nebo dnes běží?
    Příště bych raději ten žertík s lávou, co byl kdysi.. ten byl krásný.. jak je vidět na jednom obrázkovém podpisku (malém) ještě dnes (jestli se nepletu)..
     
  11. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    No já jen koukám jako trdlo co to je. Můj první apríl na farmě.:)
     
  12. kimikimia

    kimikimia Perspektivní autor

    ...a menší...a menší... ale feromony v tom, pane, nehledejte...

    ...akorát to soudruzi trochu nevychytali, že? Máme vyplou hudbu a stejně útočí a útočí...
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ale vždyť my vzducholoď neničíme, jen "rozmnožujeme" na malé a ještě menší vzducholodičky ,-) Někdo si může představit vzdušný nebo podmořský svět, z dálky vypadají jako ponorky a ladně se nesou a plují (hmm asi mám bujnou fantazii)
    každý v tom vidí co vidět chce ...

    Edit: nic neobhajuji, na stejné vlně jako ty nejsem, takže vidím úplně jinak
     
    Naposledy upraveno: 1/4/16
  14. Margziam

    Margziam Stará škola

    Aspoň nelži. Nikdo v ničem nevidí to, co vidět chce. Aspoň já určitě nechci vidět ničení a vraždění. Kdybych chtěla, tak budu mlčet a chválit, jak je to pěkné, a obhajovat to všemožně.. jako Ty a někteří další...
    Právě proto, že to nechci, tak označuji věci pravými jmény a stavím se proti tomu..
    Vidím to, co mám před očima. Ne to, co chci. Ale to, co mi tam strkají druzí..
     
  15. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Margziam: Střílet do ní nemusíš. Víš to?
     
  16. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Margziam: Zdravím... promiň, ale opravdu vidíš to co chceš. To že u "nahých" zvířátek ty jediná vidíš něco co je sexuálně dráždivé jsem nekomentoval, jelikož to snad ani nemá cenu a co mě napadlo je slovo začínající na zoo a končící lie. Zde píšeš, že z tebe někdo dělá vraha a že vidíš vraždění. Snad si tu obrazovku dám pod mikroskop, ale já tam nevidím žádné mrtvoly, krev a podobně..... Doufám, že si v tom svém přesvědčení bojkotovala i akci, kde se na hradbách trefovaly princezny ( ty údery je jistě musely bolet) a nechytala i ryby (jelikož tím háčkem jim ubližuješ)? Nebo si tu víru a přesvědčení taky upravuješ jak se ti hodí? A jestli ti někdo něco někam strká... se na to nemusíš dívat ,-D

    Vzducholoď mně nevadí, ale čekal jsem nějaký lepší žertík ,-)
     
  17. domculik10

    domculik10 Pisálek fóra

    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. Broučánek

    Broučánek Pisálek fóra

    škoda, že je jen na dnešek, malého bych měla kam uklidit, když je nemocný a protivný. :/
     
    lacrima, evainfo a Witchy.D tohle ocenili.
  19. ekanagi

    ekanagi Aktivní autor

    Ta vzducholoď je jako sovětská invaze v roce 1968
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  20. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Znám hodně lidí kteří dokonce věří na Aštana Kaštana ajeho meteorit (nebo co to plácá za bludy) ale abych viděl ve střílení vzducholodí ve hře na virtuální farmaření, to teda hledím :eek:

    Zajímalo by mě, jestli Margaziam, hraje Renza, když se tam mlátí krtci po hlavách, nebo tam střílí piráti z bambitek.
    To už je na Chocholouška todle to.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.