Oznámení Návrat Renza v novém klientovi

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem danda-vnovis, 16/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. danda-vnovis

  danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

  Milí farmáři.
  jak jste jistě již zaregistrovali, tak již delší dobu (několik měsíců) neproběhla akce Renzo z důvodu závažných technických problémů.

  Abychom vám upřesnili důvod, proč k tomu došlo, tak jsme se rozhodli vám poskytnout bližší informace. Tyto závažné chyby jsou příliš složité na opravu v klientovi Flash. Museli bychom investovat příliš mnoho času vývojářů, abychom všechny tyto chyby řádně opravili a proto jsme se rozhodli, že bude pro hru mnohem přínosnější, když investujeme čas vývojářů do implementace Renza do nového klienta a když se vývojáři a veškeré zdroje zaměří na opravu chyb právě v něm, aby ti z vás, kteří si Renza oblíbili, se s ním mohli zase opět setkat již v novém klientovi.

  Bohužel to však znamená, že se Renzo nevrátí dřív, než proběhne migrace (přesun) na nového klienta Unity. Omlouváme se vám, že pro vás nemáme lepší zprávy, ale doufáme, že pochopíte naše rozhodnutí.

  Jako malou kompenzaci do hry jsme pro vás vytvořili nový bonusový kód.
  RENZOCOMEBACK

  Tento bonusový kód vám dá na váš herní účet 35 florenů a 1x párty lístek. Kód lze použít na herní účet pouze jednou.
  Kód je platný odteď do 31.12.2019 do 23:59 CET.

  Ještě jednou se vám omlouváme za problémy a vážíme si toho, že chápete naše rozhodnutí a děkujeme vám za Vaši podporu a pochopení.


  Váš Support team Farmerama
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.