Návrat recyklovacího automatu (31.8. - 6.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    Zdravím, měl bych dotaz ohledně baterií. Ve stodole jsem měl z předešlého recyklomatu cca 300 baterií, teď mám kolem 150 baterií. Nublonsé baterie ze předešlé akce se měly vytratit (myšleno propadnout systému), nebo to je chybička? Minule jsem buď vůbec, nebo jen "trochu" recykloval a baterie jsem si nechával na lepší odměny do budoucna.
     
  2. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Akcia v pohode. Ja pôjdem na stonku. Ostatok len poteší. Jazvecoch mám 2 stajne.:p
    Krásnu a úspešnú hru.;)
     
  3. tina_naa1

    tina_naa1 Aktivní autor

    Teším sa,dúfam,že konečne získam jazveca.Stonka pre mňa nič-moc,takže môj cieľ je určite medium a jazvec.
     
  4. rampusak

    rampusak Veterán fóra


    Já tam měla staré zásoby ale ne tolik jako ty a volně mi to navázalo na ty prošlé.
     
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    ono pro nováčky do akce potřebné budou - zkus si představit sebe jak začínáš, máš prázdnou stodolu a do recyklomatu není co hodit....nejde jen o to mít baterie :), i ty akční kytky se budou hodit
     
  6. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    čarodějka007: Ahoj, no podle mě i pro nováčky je akční kytka absolutně na prd ,-) Vzhledem k poměru čas/ BPH bych ji nesadil ani náhodou. Nováček má mnohem lepší možnosti (samozřejmě pokud přemýšlí a umí počítat).
     
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Casey27 tak schválně, zkus nastavit lepší možnosti než je akční kytka pro level 11 (mé kuřátko, co chce mašinku zkusit) - se zájmem si to prostuduju....a připomínám, že jaksi nemá možnost točit salát a mrkev a za utržené krejcary nakoupit plody stromů
     
  8. doben

    doben Ikona fóra

    čarodějko co se týče protihodnoty, tak je i mrkev výhodnější, akorát si nejsem úplně jistý, jestli nováček vydrží celý den sázet a sklízet mrkev. :p

    EDIT: Však já jsem to nemyslel vážně. :)
     
    Naposledy upraveno: 30/8/16
  9. mopsíček94

    mopsíček94 Pisálek fóra

    Bude to padat i ze zvířat a stromů? nebo to musím celé překopat díky
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    doben znovu - toto kuřátko prostě nemá možnost točit krátké plodiny několik hodin v kuse, kdyby to šlo, asi by to i vydrželo, ale nemá k tomu časový prostor
     
    Lišiak-Vuk, petaM2001 a -viliem- tohle ocenili.
  11. doben

    doben Ikona fóra

    mopsíček94 baterie padají ze všeho.
     
  12. mopsíček94

    mopsíček94 Pisálek fóra

    doben díky za odpověď :-)
     
    dana9494, petaM2001 a doben tohle ocenili.
  13. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    čarodějka: Oki.... nováčkem jsem myslel vyšší lvl než 11 s přístupem na trh ... tím pádem se ano jednalo o pěstování nízkých plodin a po prodeji nákup plodů stromů z TS. Pokud tedy vezmu lvl 11, tak předpokládám, že má jednu plochu a bez pohárů a tím pádem asi té protihodnoty moc potřebovat nebude.... baterie bude mít na pár pokusů. Navíc předpokládám, že ty jako hodná kvočna mu něco šoupneš a bude o X levelů dál... takže otevře trh. Dále nevím proč několik hodin točit? Stačí prodat trochu mrkve a má BPH až až k poměru co bude mít baterii ,-)
     
  14. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Casey27 i když kuřátko nakrmím koláčema a dostaneme se na divošku a část mýtiny, s jeho časovým rozvrhem je to složité a na jeho trhu jsou dostupné plody za nekřesťanské ceny - ještě nejlíp vychází jeřabiny, když spočítáme poměr PH/kr ....uvidíme, co přinese víkend :)
    ...a máma kvočna nedostane moc prostoru k pomoci, protože toto je bojovný a samostatný kohoutek ;):D
     
  15. doben

    doben Ikona fóra

    čarodějka podle mě bude nejlepší, když napěstuje dostatek mrkve a pak bude sázet akční kvůli bateriím. Ale co se týče baterií, tak s nimi by mohli docela výrazně pomoci sousedé, protože bez legendy a pohárů moc padat nebudou.
     
  16. ryblabla

    ryblabla Perspektivní autor

    FAQ piše: Kliknutím na zelené + dodáme rostliny, plody stromů, zvířata, produkty (vše z farmy i Bahamaramy), akční plodiny, nublonský prach či úlomky do Sila.

    Takže vlastne všetko! V minulej akcii Recyklomatu sa dodavali len rastliny a plody z farmy a Baha.
    Ja spolieham na produkty: Paličky protihodnota -3000, Lietajuci koberec- 2850 a napr. perie papagajov- 1.864. A u mna na trhu ho je dostat pod 1.000Gr. Ak to bude takto fungovat Ja sa vydam touto cestou.
     
  17. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj ryblabla,
    pokud se do popisu nevloudil šotek, tak i tvá varianta je reálná.
     
  18. adrianka132

    adrianka132 Perspektivní autor

    Casey27 jsem nováček 40l mužeš mi napsat jaké mnohem lepší možnosti?
     
    dana9494, petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  19. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    adrianka132 to už máš možnost prodat na trhu to, co letí - tedy mrkev, salát, seno, oves a za to nakoupit plody stromů s vyšší protihodnotou - podívej se na jeřabiny, bezinky, korek, někdy se vyplatí i třešně a vyber si to, kde máš nejlepší poměr protihodnoty za krejcar....pokud už jsi i na ostrově, podívej se i na plody stromů tam, například pistácie
    u mne na trhu je teď nejlepší prodávat seno....ale to je opravdu individuální, musíš vystihnout, co nejlíp prodáš a co pak levně nakoupíš - a nakupuj tak, abys měla protihodnotu do stroje co nejvýhodnější
     
  20. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Nublonské akce mám rád a vždy se na ně těším, takže i tentokrát to není výjimka :). Právě jsem měl ještě večerní sklizeň xxl stromů, takže místo nich pole 1*1 s karafiáty, někde obr + normální stromy, takže si myslím, že bude dobrá příprava a mohlo by to padat ;).
    Akční kytku rozhodně pěstovat nebudu, raději spoléhám na vlastní zásoby :p. Myslím, že baterky by mohly vyskakovat dobře, když teď to bylo omezené a mám jich přes 300 ks, takže snad budou padat a hlavně bude nakloněná náhoda na odměny...

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.