Návrat recyklovacího automatu (31.8. - 6.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    anakondy budou pravdepodobne potreba pri slechtici akci
    ale k cemu kocky netusim taky

    a aby jsme nebyli mimo tema, recyklomat me teda zlobil
     
    ester7791., lucie68 a petaM2001 tohle ocenili.
  2. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Recyklomat se mi líbil, i když jezevec nepřišel. Stonek mám. Jen mi vadilo, že pořád padaly BZ a ostatní ceny jen zřídka. Blahopřeji všem, kteří jezevce mají. Určitě se to projeví v poklesu ceny na trhu ;). Překvapil baby boom zítra, že bychom měli utratil všechno SK, co jsme nashromáždili?
     
    spuntka, ester7791. a petaM2001 tohle ocenili.
  3. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Tak mne nakoniec jazvec padol, z čoho sa veľmi teším. Ale potrebovala som na to strááášne veľa pokusov. Stonku mám tiež aktivované, takže maximálna spokojnosť.
     
    petaM2001, Xenie6161 a ester7791. tohle ocenili.
  4. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Zdravím všechny, nestíhám pročítat příspěvky :sleepy:
    Jenom hlásím, že jezevec nepadl, na M jsem dala 53 pokusů a kde nic tu nic, vesměs nejvíc BZ, TBZ a krejcary
    Stonek jsem měla hotový během 2. nebo 3.dne ale pak teda to byla bííída, ani jednou SH, ani jednou SK
    Snad se vám dařilo o trošičku líp :);)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  5. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Ahoj taky u mě jezevec nezavítal,tak snad příště
     
    petaM2001, jarka112 a rossi1972 tohle ocenili.
  6. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    Akce víceméně v cajku. Jezevec, kterého jsem neměl ke mně přeišel mezi prvními pokusy, pak jsem se dočkal i řádku.
    A zde je můj zbytek energií.
    [​IMG]
     
    petaM2001 a Xenie6161 tohle ocenili.
  7. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    to zase byla akce na čištění stodoly a jezevec nikde.:mad::mad::mad::mad:
     
    petaM2001, pašík69 a majat7155 tohle ocenili.
  8. merry_bett

    merry_bett Pisálek fóra

    Hezký večer, já jsem s akcí docela spokojení, hlavně za bodíky,i ty přispěly k mému postupu do 100lv.:inlove::inlove::D:D
     
  9. pašík69

    pašík69 Perspektivní autor

  10. lenkaborna

    lenkaborna Rádoby autor

    No možná jim někdo podstrojoval knedlíky. No možná nejsou jezevci to samé, co pánové. :)
     
    danda-vnovis a petaM2001 tohle ocenili.
  11. Levlef

    Levlef Baron fóra

    ...kočky taky na šlechtění. Proč myslíte, že je najednou baby boom a proč recyklomat dával málo SK? Přece abyste si ho ted hezky vymlátili kvůli BB a jak přijde akce s novým zvířátkem, tak hezky kupovali balíčky :)

    ale at nejsem offtopic, jezevce z recyklomatu nemam lec nasel se vhodny darce a prislibil poslat pri OaD (dobri lide jeste nevymreli) nu a dynovky muzu rozdavat, jejich cena na trhu jaksi ehm klesla ze.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  12. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    :cry: Tak jezevec nikde .... přestala jsem ty výměny pak psát, takže nevím přesně, ale + - to bylo 45 - 50 pokusů.
    Zatím k nám ale všechna ostatní havěť vždycky nějak časem dolezla, tak doufám, že trefí i ten jezevec :)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.