Návrat recyklovacího automatu (31.8. - 6.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, no hlavně, že jsme všichni zdraví a chutná nám jíst, tedy alespoň mě jo. Myslel jsem si, že nalákám jezevce na jehněčí na česneku s bramborem a špenátem, ale asi mu podstrojuje někdo lepší lahůdky. Takže nepřišel..... skoro jako ten kouzelník. Takže někdy příště. Nic se neděje, přeci si z toho nebudu dělat hlavu. Bude OaD a třeba se mi ho podaří zobchodovat.
    No, pokud je to o % a má-li jistá skupina ty 3%, tak musí existovat skupina, která bude mít ještě méně, jak tak čtu mnohé ohlasy.
    Casey - hezky jsi to vysvětlil, teď to musí chápat každý... systém krabice - tleskám. ;)xDxD Nějak mi chybí tleskací smajlík.... asi budu muset kouknout jinde.
    flexka - jasně, to špičkování a přátelské rýpání k té hře určitě patří.:):)

    Nic se neděje, šakalové vyjí ( tedy v tomto případě jezevci) a karavana táhne dál. Zítra si dáme Baby Boom a v klídku a pohodě počkáme na další akci a možná se u ní i vyděsíme. Takže ještě jednou gratulace úspěšným a pro nás, co jsme to štěstí neměli, zpívá Katapult písničku "Někdy příště, slíbí si a v davu zmizí....... příště"8)
     
  2. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    Taky už na to prdim. Víceméně samý bz a krejcary. Tolik růží padlo jako protihodnota. Ať si toho jezevce nechaj, stejnak jsem ho nechtěl (haha) :D
     
  3. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    Casey27

    no ja to vsechno chapu a vim, jak to tady chodi, hraju 6 let a vim sve, nakonec jednoho jezevce jsem taky ziskala
    ale je tu spousta novacku, kteri hraji recyklomat poprve a ze nemuze napadnout ani nejvetsiho optimistu spravedlive rozdeleni vyher?
    to by ses tedy divil, co hrace vsechno napadne nebo nenapadne
    fajn hru
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  4. kik681

    kik681 Pisálek fóra

    Tak na poslední chvíli, čtyři minuty před koncem se mi poštěstil jezevec - takže velká spokojenost :)
     
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Neuvěřitelné - při posledním naplnění recyklátoru a posledním pokusu za 25 nublonů 5 minut před 14:00 na mě jukl z divotvorného zařízení jezevec!
     
  6. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Zdravím všechny,
    tak jsem si pořádně nepřečetla co která část dává a díky tomu jsem přišla o jezevce. Jsem vděčná za textilní mlýn, dva jsou lepší než jeden, ale jezevec zůstává i po této akci osamělý. Ach jo...
    No co, hra pokračuje a třeba se poštěstí při další akci...
    Hodně štěstí při akcích a krásný den...LF
     
  7. _.hela._

    _.hela._ Pisálek fóra

    mne sa ho nepodarilo dostať ani pri 100 pokusoch. :(
     
  8. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    jan.svatek to je fakt neuvěřitelné ;)

    Godot nedorazil ani na poslední pokus, no co se dá dělat. Nemohu si odpustit trošku statistiky. Samozřejmě padaly nejvíce BZ a krejcary, sem tam nějaký ten produkt typu dýňovka a mangovo-pomerančové smoothie (oba recepty samozřejmě mám). Přesto hodnotím akci veskrze kladně, zejména omezení náhody na dekorky a stonek. Ostatní odměny a náklady na pořízení všeho (tj. včetně stonku s dekorkami a nálepkou) uvádím zde:

    DodánoCelkem
    Zásoby (protihodnota)2 680 000
    baterie1 750
    ZískánoCelkem
    BZ1 090 000
    TBZ152 000
    kr530 000
    párty lístek5
    ZUH10
    mangovo-pomerančové smoothie6
    dýňová marmeláda8
    kupon 1 hod1
    kupon 3 hod2
    kupon 12 hod1
    zelené matéto1
    cukino-jablečný koláč2
    15% BZ na 8 hod2
    textilní mlýn1

    EDIT - marných pokusů o jezevce celkem 49 (vím, že nejsem rekordman, to jen pro srovnání)
     
  9. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    Ještě bych opravdu ráda moc poděkovala RT za to, že šly dekorky do stonku získat na jistotu (sice při určitém počtu "bouchnutí", ale aspoň, že tak)!
    Představa, že bych je naháněla úplně marně, jak toho jezevce, to by mě asi fakt naštvalo.
    Takže za to opravdu palec nahoru ;)
     
  10. Sumec

    Sumec Rádoby autor

    Já jsem se posledního kousku ,,raketová věda,, nedočkal....tak nemám ani celý stonek.Jezevec je mě ukradenej,toho vidím občas naproti ve stráni, kdy se po ránu vrací z dlabance do pelíšku,ale ten stonek mě štve.Pokusy už jsem ani nepočítal.Jejich akce na náhodu....pche,komu to chtěj nakecat....kupovat mě nedonutí,na to už hraju příliš dlouho.
    V 94 levelu,kdy mám komplet živoucí legendu( do dnes si nejsem jistej jestli ty miliony co jsem tam narval jsou vůbec něco platný) je to docela vopruz.
    Pro příště až budou zase nějaké akce na náhodné vypadávání odměn,vemu pruty a jdu na ryby.....tam můžu nadávat jen sám sobě.
    ....Jo a moje sousedka teď psala že jí zase chybí do stonku rampa,nejsem v tom sám.
    Kdo uspěl,tak posílám gratulku.
     
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    §Olivko, přesně to se stalo mé neteři při předchozí akci- tenkrát chytila všechny dekorky a až do konce hry makala a makala na nublony a stonek prostě nepřišel. Nu což, má dekorky v parku(srdí ji to ale ještě dnes).
    Moje poslední sklízení - dýně, už žádnou přehršel baterií nedaly, tak zbytek čeká na akci "někdy příště..."!
     
  12. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tak já jsem stihla ještě 5 min. před koncem akce doběhnout k počítači, nacpat 3 pokusy do automatu (vyšlo to přesně na baterku, na příště mám konto 0) a - jezevec ani náhodou - krejcary, ZUH a TBZ. Škoda, snaha byla maximální, to si vyčítat nemůžu. Musím říct, že co se pestrosti týče, zdá se mi to pestré dostatečně, sice jsem vždy zadávala 3-4 pokusy, víc ne, ale v součtu se ceny proměňovaly a vše tak nějak padalo. Jen tedy ten jezevec, toho si v krabici vytáhl někdo jiný - jako má malá dcerka, která tahá při jedné krtečkové hře z pytlíčku vždy ty potřebné a správné kartičky, zatímco my ostatní máme proti ní fakt smůlu :D.

    Casey27, tvůj příklad s loterií a krabicí s nejžádanější výhrou je výstižný a lépe bych to nevymyslela, naprosto souhlasím. Je sice smutné, že to přesně tak nějak je, ale srozumitelné. A souhlasím, že RT nemá potřebu jakási procentní zastoupení zveřejňovat, v této hře by to jistě vyvolalo obrovské množství otázek navíc, které pokud řešit nemusejí, tak se tomu jistě i nadále vyhnou. Já za sebe necítím absenci jezevce až tak úkorně, spíš prostě po vynaložené námaze není satisfakce v podobě dosažení cíle, v životě se pro toto vyhýbám podobným věcem, jako je loterie a spol. Tady se zkrátka nevyhnu, ale beru, je to nevyhnutelná součást hry.

    57 pokusů o jezevce, skóre 0.
     
  13. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    ahoj tak akce se mi líbila včera na mne vypadl i jezevec - můj první jinak co nevypadlo byla nálepka do albumu
     
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak jo dnes jsem si potvrdil že moje farma je na náhodu nastavena na hodnotu 0xDještě jsem se urval v práci na pár pokusů a co myslíte přišel jezevec nebo nepřišel:music:samozřejmě že ne (jo tohle vědět po získání stonku a dekorací tak jsem měl na příště hafobaterek)ale co chtěl jsem si ověřit jak jsem na tom:p
     
  15. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    @petaM2001 Přesně tak. Stonek a dekorky padly hned. Textilní mlýn zanedlouho poté, SK taky brzo. A pak už to jelo. Samý kr, BZ, a těch sladkejch srágor co padlo. Záchvat z přísunu cukru budu mít ještě hodně dlouho :D Příště vyberu to nejdůležitější (stonek, dekorky), pár pokusů na nějaké epesnější vecičky a zbytek baterek na příští kolo.
     
  16. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Získání funkčního stonku mne stálo 37 recyklací, při tom vypadl i jezevec. Druhý jezevec mne stál více jak 80 recyklací ale protože došel, dýňovka padla snad jen třikrát (a i tu občas používám, jen tedy byla trochu drahá) a zbylé odměny se hodí, za mne akce špatná nebyla. Ale vše jsem si zaplatila ze stodoly, druhá královna to rozhodně nebyla. A po dvou letech, kdy jsem ve stodole měla nejméně 500 baterií, mám do dalšího recyklomatu celých 16 kusů.
     
  17. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    petaM2001 -já jsem na tom stejně - baterky téměř na nule a ten pruhovaný prevít se nedostavil
     
  18. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    ja na konec jsem baterie sjela nic jsem si nenechala a jezevec nebyl takové nastavené náhody se mi vubec nelíbí samé BZ a KR to at si .....sedím u pc ve dne v noci abych měla nějaké ty špatně vyskakující baterie a co z toho prd všichni by měli míst stejné nastavení je mi líto těch kteří nezískali ani tu poslední dekorku:( umím si představit ty nervy i když je to jen hloupá hra
     
  19. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Sumec: tak při tomhle levelu jsi nemohl mít problém dekorky získat když byly na jistotu, ne? Neverim, zes za ceou akci nedal dokupy 1000 vypadavatek na ziskani komplet stonku?

    Nu, akce nam skoncila, hura vykoupit anakondy a kočky, at jsme nachystany, že...
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  20. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    @Levlef Na co ty anakondy a kočky? :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.