Návrat recyklovacího automatu (31.8. - 6.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    Casey27

    jenze tady hlavni vyhra jezevec prave neni, mel by padat stejne jako treba party listy nebo smoothie
    a nebo by to melo byt v ofi nejak specifikovano
    jako to ze textilni mlyn a dekorka padne jen jednou
    o ostatnich cenach neni zminka, takze prepokladam, ze ta nahoda by mela byt nastavena stejne mezi vse odmeny, ikdyz vim , ze to tak neni
     
    petaM2001, tydýtková a karbar tohle ocenili.
  2. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Levlev musím s Tebou nesouhlasit.Dcera má farmu v LV. 67.nikdy neinvestovala do hry reálné peníze.
    Sbírala nejdříve baterky a včera zkusila.Nacpala plný recyklomat a jela od největšího.Krom textilního mlýnu získala stonek i dekorky a jezevce.
     
  3. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Levlef - možná to tak bude, já utrácím, takže nic zadarmo nedostanu. Akorát tomu nerozumím, to jsou všichni tak závislí, že je to nenaštve a nepřestanou utrácet? Já se o to snažím a snad teď už to půjde, zcela optimisticky doufám, že ten jezevec byl poslední kapka. I když to už jsem jednou taky vydržela asi 2 měsíce a pak utratila 3x tolik...

    Casey27 - neprovokuj, já se o žvížátka dobře starám a nebojí se mě a jsem zcela nechutný optimista - myslíš si, že racionální, nebo pesimisticky negativně naladěný člověk by narval 100 pokusů s tím, že to teď už musí padnout? Leda momentálně zaostalý optimista, nebo gambler. Do poslední chvíle jsem byla přesvědčená, že teď už musí padnout, že to není možné, aby nepadl po tolika pokusech. A jestli je štěstí v lásce, že mi pije krev už 20 let furt ten jeden a ten samý, tak to pak jo.
     
  4. ester7791.

    ester7791. Rádoby autor

    Sovinka . Rado sa stalo . :) Aj ked tebe jazvec nepadol nezúfaj snád sa bude dať získať v nejakej inej akcii kde to nebude založené len na náhode . Verím že to RT pre nás všetkých urobí . :) Aby to bolo viac spravodlivé . :)
    Mne ostalo 150 bateriek do budúcna , tento recyklomat už odomňa dneska neuvidí nič . :)
    Tým čo stále bojujú držím palčeky nech to konečne padne . :)
    Prajem vám pekný deň do sfarmárčenia . :)
     
    -XFarmářX-, petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  5. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    martina19751: Neber ohled na nějaké prémiové odměny jako stonek, dekorky.... které navíc mají zajištěno padnutí po 10 pokusech a pak už nejsou v nabídce. Podívej se pouze na to co pak zůstane v možnostech získání... a u M je jasně jezevec nej výhra.... co tady skoro všichni nahání?..... jezevce.... co je tedy nejžádanější? A RT si dokáže odhadnout (nic těžkého) po čem hráči nejvíce půjdou... proto u této položky nastaví nejmenší %.... dobře pokud budem tedy slovíčkařit, tak ho nenazvu hlavní výhrou, ale nejžádanější komoditou ,-D

    Flex: Neprovokuju..... myslím, že už mě trochu znáš a víš, že si dělám srandu ze všeho ,-) Protože to je jediná obrana proti zas... reálu a smích prý léčí :-D Takže toho "rozhodčího" máš při OD u mě a dál to neřeš.... stejně se jen ještě víc nas..... :-D
     
  6. Levlef

    Levlef Baron fóra

    flexka: já už na jakékoli investice kašlu, kromě kombajnu kvůli zachování zdravého rozumu, klikat po pidipolích by mně fakt nebavilo. Cokoli dalšího jsem skrečla, už toho mám plný zuby a dokážu ty peníze utratit jinde a lépe. Od akce s tajemnými klíči (opět průšvih) po akci recyklomatí (bez jezevce, opět průšvih) jsem za NEnákup košů a košíků našetřila na superspacák :D
     
  7. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Casey27 - to, že je u jezevce nastaveno nejmenší % jeho vypadnutí dokážu pochopit.
    Proč ale některým hráčům to nejmenší % padne i třikrát za tuto akci a někomu vůbec i kdyby
    se třeba na hlavu stavěl a třeba i zeď s ní prorazil? To moje hlava nebere.
    :DxD
    Edit:
    Štěstí na farmě? Co to je a kde se bere?
    Nikdy jsem ho neviděl a ani nevím jak vypadá.
    xD
     
    Naposledy upraveno: 6/9/16
  8. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    Casey27

    no a prave o to jde, ale kdyz neni specifikovano v procentech moznost vypadnuti, meli by vsechny ceny padat stejne
    pokud bude v ofi napsano ze jezevec ma sanci na vypadnuti na 1% a BZ na 80% je to o necem jinem
     
    petaM2001, veverushka77 a tydýtková tohle ocenili.
  9. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    už mě to přestává bavit,nemá cenu něco kupovat,snad kromě kombajnu,vstávám ve 3 nad ránem abych pěstovala a měla víc vypadávátek,ale stejně mi k jezevci nepomohla:oops:
     
  10. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Casey27 - jj, baví mě s tebou špičkovat, ale asi nás vyhodí do jiného vlákna, tož klid, jezevec chce spat, je to noční zvíře.

    Nevím, jestli jsem udělala dobře, že jsem vyhodila tolik baterek zbytečně z okna, ale co už, jestli bude příště něco zastropované, tak to v pohodě dám a pokud nebude, tak je úplně jedno, kolik mám baterek, stejně to nepřijde.
     
  11. Robinela1

    Robinela1 Obyvatel fóra

    U mě se čekání na jezevce pomalu ale jistě mění na Čekání na Godota :D Zatím 48 pokusů a uvidím, zda mi ještě vypadnou baterky na poslední.

    Jinak u dcerky kupodivu také nic (neplatící hráčka, pokusů pouhých 22)
     
    petaM2001 a Trepifajksl tohle ocenili.
  12. Radoslav-Vrabel

    Radoslav-Vrabel Rádoby autor

    Čo urobíme?Nááá nič,ked pred nami uteká,ale mne je to už šum a fuk.Dal som posledné batérie do neho a dal BS,BBS a grajciare.Úloha zostane prozatím ako je a tých pár šmejdov ak budú lacnejší kúpim.Škoda že som do toho išiel hlava nehlava.Ale už je to tam nezmením na tom nič.Druhý krát si rozmyslím či takú akciu robiť alebo nie.
     
    petaM2001 a Trepifajksl tohle ocenili.
  13. ewelynn48

    ewelynn48 Rádoby autor

    Jezevec je stejný problém jak vrtačka, za celou dobu od zavedení mi nevypadla ani jedna ani v jedné výrobně. Totéž jezevec - z mnoha desítek M ani jednou! Divné nastavení, rozhodně to není motivace ke hře. spíše naopak! "zlaté staré časy"! Kdy se hrálo pro zábavu, teď bez peněz nemáš šanci
     
    Sumec tohle ocenil(a).
  14. sslunce

    sslunce Pisálek fóra

    Poslední baterky a jezevec se nekonal:(
     
  15. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Mikeš: To je právě ta druhá část co jsem popisoval u dvou různých lidí .... štěstí/náhoda? Ty 3% nejsou jen pro tebe, ale pro skupinu hráčů. Představ si server třeba jako krabici do které nevidíš a v té je spousta odměn a z toho 3% jezevci. Půjdeš tahat třeba 30x a jezevce netrefíš, pak půjde někdo jiný třeba 10x a vytáhne jezevce 2x... další bude mít třeba 26 pokusů a nic.. prostě štěstí. Ale v globálu pokusů to budou ty 3%. Akorát ve hře je to o tom, že zrovna trefíš tu chvilku, kdy server pustí jezevce.... a je jedno jestli je to někdo s 50 nebo 5 pokusy.

    martina19751: V tom je právě rozdíl oproti té loterii, že u ní je ze zákona dané, že musí být vypsán počet výher a náklad v jakém byly losy vydány. Asi by to bylo "správné" vypsat % nastavení, ale není to povinnost.... je jen na RT zda něco takového udělá, ale proč? Mají své pravidla a podmínky hry, se kterými si souhlasila a je jen na tobě zda se akce za daných podmínek zúčastníš či ne. Mmch stejné % získání nemůže napadnout snad ani největšího optimistu..... ,-)
     
    kiki2305, Trepifajksl a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  16. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    ewelynn48: tak to já jsem na tom lépe, mně už padla celá jedna vrtačka xD
    jinak narvala jsem do toho pazmektu bambilion baterek, dokonce jsem pustila i kaštanový stonek ( jako kdybych zapomněla, že moje farma nepatří mezi ty šťastné :mad:) a zázrak se opět nekonal , jak jinak. Nu což vrátím se opět do normálu, všude zase pohopole, chlívky a stromy. Sklízet budu jednou denně a je klid. Já už jsem ze závislosti vyléčená dávno a to tak, že už nekupuji ani kombajn :p A přátel divte se ..... žiju .... xD
     
  17. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Poslední pokus...+15% BZ....co říct? Štěstí v lásce ? pchááá
     
  18. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    Casey27,ahoj, tak jsem čekala s recyklováním až na dnešek a měl jsi pravdu, odměny byly skutečně pestřejší - z nějakých tuším 18ti pokusů padla jen jedna dýňovka :), ale jezevec se neuráčil :oops:
    Mám tu farmu nějakou zakletou nebo co.... Anebo taky možná i to štěstí v lásce :p
    Za chvíli mi ještě dozrají růže, ale nevím, jestli je stihnu sklidit, záleží, jak dlouho bude ještě drobotina spát :)

    Až na toho jezevce akci hodnotím velmi dobře. Recyklomat mě vždycky bavil ;)
    Akorát ty protihodnoty do sila byly nějaké vyšší nebo co... sežralo mi to hafo růží :p

    Edit: tak posledních pět pokusů dalo cukeťák, bz a 3x bbz. tak aspoň, že tak.
     
    Naposledy upraveno: 6/9/16
    spuntka, petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  19. micca

    micca Pisálek fóra

    Tak, dobojované. Ja bloňdatá naivka som do poslednej chvíle dúfala... No, nič. Ak niekde uvidíte toho pásikovaného lumpa, tak mu odkážte, že jeho chyba!!! Neprišiel a to by sa u mňa mal ako prasa v žite. Bohatá strava, čistá vodička, komfortný chlievik. Tak nech je, kde chce. Nedám si pokaziť deň. Komu sa zadarilo - gratulujem, my ostatní si môžeme povedať, nevadí, máme šťastie v láske - či nie? Zdravím všetkých - micca1
     
    petaM2001, evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
  20. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    hm, takze na posledni pokus smoothie
     
    petaM2001, evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.