Návrat recyklovacího automatu (31.8. - 6.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Jezevec nikde, ale na poslední chvíli se mi podařilo získat poslední chybějící dekorku do stonku, i když jsem musela investovat nějaké floreny, protože mi chyběly baterie. Samozřejmě jsem dekorku získala až na devátý, nebo desátý pokus. V této akci jsem prostě neměla štěstí. No, přebytek zboží (ve stroji) a baterií mi vyšel tak akorát na ještě jeden pokus v S - výsledkem byla lípa. Dosud jsem ji neměla, tak alespoň něco.
     
    Naposledy upraveno: 6/9/16
  2. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

  3. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    JahůdkaPetřička tak to je mi líto a to píšou že na 10 pokus by to mělo padnout :(
     
  4. hrobinh

    hrobinh Perspektivní autor

    Já budu muset končit s recyklomatem. Poslední sklizeň mám kolem poledne, tak už moc baterek nenahrabu. Jednoho jezevce jsem měl, jednoho uštval. Asi by to chtělo na příště promazat recyklomat, aby nevrzal a nedělal takový hluk. Plaší to zvěř. Nebo dalšímu jezevci malovali pruhy násadou a ještě se nemůže hýbat? Já jsem za sebe spokojený s akcí. Všem co vyšlo přání v akci gratuluji a zbytečku držím palce, ať jim to na poslední chvíli vyjde.
     
  5. Sovice30

    Sovice30 Rádoby autor

    Tak jezevec se mi vyhnul i na poslední pokus, gratuluji všem kdo ho dostali a děkuji sousedům za vypadávátka
     
  6. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Tak jezevce mám do dvojičky, uf. Nasypala jsem hodně pírek do "L", odhadem tak 15x, a teprve dneska se mi to povedlo. Jednoho jsem měla, spíš jsem se ujišťovala, že u mně to fakt není zadarmo xD

    EDIT: ..díky martina19751... no jasně že do "M"... hlavně že jsem si dala práci s uvozovkama !
    :D
     
    Naposledy upraveno: 6/9/16
  7. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

  8. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    poslední dekorka chybí, tak příště se nestresuji když nepadá tak nepadá :mad:
     
  9. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    No ještě něco sklidím, možná to dá na 2 emka, ale pochybuju, že by konečně vypadl ten jezevec...
    Dobře mi tak, za svou snahu jsem byla náležitě potrestána:)
     
  10. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tazvenuse

    treba jeste padne, drzim pesti
     
  11. -viliem-

    -viliem- Pisálek fóra

    Jeden z posledních pokusů a opět mi vyběhl jezevec.Překvapení to bylo obrovské,protože už mi vyšli za tuto akci dva a tak jsem mě to mile překvapilo.
    Přeji všem farmářům ať se jim taky zadaří ten vytoužený puháček :)
     
  12. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Posledních 6 pokusů v M a pestrý výběr: 4x 45000 BZ, 40000 krejcarů a 2 dýňovky.
    Co k tomu dodat? Nenapadá mě vůbec nic slušného.
    :D
     
  13. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    Bééééé, nepadnul a nepadnul :cry::sleepy::(:cry:
    Posledních 12 pokusů a prt a vořech. Jen samé BZ, KR a marmoška.
    Držím palce všem , kdo ještě čekají a doufají.
     
  14. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak bracha zatim nepadnul, jeste budu pred koncem sbirat karafiaty a zeleny caj, tak to neco hodi, ale uz pochybuju
     
  15. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Takže slibovaný závěr - 39 pokusů M

    A co myslíte? Nebyl tam, takže přes 90, možná i 100 pokusů o jezevce a nevylezl ani jeden. Tohle není možné při žádném házení kostkou, tohle je prostě podpásovka od nastavení hry. Jsem velice zklamaná a smutná, už mě to ani nebaví, tohle není hra, to je výsměch.

    Nevím, jak se dělá screen obrazovky, tak to vypíšu:
    5x 2 ks dýňovky, 10x 40 000 krejcarů, 7x 45 000 BZ, 3x 18 000 TBZ, 5x smoothie, 2x kupon 3 hodiny, 3x 2ks party lístek, 3x 25 ks zuzina vrtule, 1x 15% bonus na body
     
    Naposledy upraveno: 6/9/16
  16. Koulička1

    Koulička1 Aktivní autor

    Jupíííííí, předposlední recyklacce vyplivla jezevce :)xD;)
    Mám vééélikou radost, jak dítě z nového dudlíku.
    Držím palce všem kdo ještě finišují a čekají.
     
  17. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    flexka

    no snad ho sezenes pri OaD, taky v to doufam
    ale souhlasim s tebou, ze urcite nejsou vsechny polozky nastaveny stejne, taky mi to neprijde mozne, aby padalo vse okolo a jezevec ne
    protoze pri 100x hozeni kostkou, urcite aspon jednou ta 6 taky padne
     
  18. JahůdkaPetřička

    JahůdkaPetřička Perspektivní autor

    Ahoj pavca67 - dekorka padla nastřádala jsem po 2 sklizních baterky jsem ráda vyplatilo se a nebudu mít šedý stonek :).Taky to nechápu s tím Jezevcem flexka se ti nedivím je to divné že nepadnul.Já Jezevce nemám ale Ty by jsi si ho za Tvou pílí měla dostat je to smutné!!!
     
  19. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    flex: Ahoj.... on k tobě nejde, protože z tebe cítí ty negativní emoce a bojí se ,-D Tak a já mám dilema.... udělat M-ka a nebo jít na S-ka... potřebuji spíš kupony na UK a 1hod mně stačí..... bylo by víc pokusů ,-) Baterií 535.... to je dilema ,-D

    martina19751: Ahoj, to že nejsou všechny položky nastaveny stejně ví snad každý a je to to logicky jasné. Nemůžeš srovnávat s kostkou.... tam je stejná šance na každé číslo (16,6%). Tohle bych v reálu spíše přirovnal k nějaké loterii. Když se dá do prodeje serie losů, tak tam taky bude hlavní výhra třeba 10x a ty nízké v mnohonásobně větším počtu. Takže zde je šance na jezevce třeba 3% a na BZ třeba 25%. Samozřejmě pak ještě záleží na štěstí co zrovna padne..... stejně jako v reálu: Pepa si koupí třeba 50 losů a bude tam mít většinou prd a 3 nízké výhry, Karel koupí losů 5 a zrovna se na něj usměje štěstí a bude mít 1x hlavní výhru. To stejné máš i u TS, TCH.... Flex má ale určitě štěstí v lásce ,-D
     
  20. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Ja mam takovou teorii ... ti, co sem tam obcas pustí kačku (kombajn, turbomlýn...) mají zvláštní kategorii "náhoda nehrozí". Prostě nastaveno tak, že to co se chce (zde jezevec) nepadne a nepadne, protože je vyšší pravděpodobnost, že pustí další kačku, aby to získali... jinak si to vysvětlt neumim.
    Dekorky i stonek jsme měla hned na začátku skoro obratem a pak už jela jen M kvůli jezevcovi - a prd, velebnosti.
    (tímto díky dárci, který se mi ozbal do zpráv a při OaD nezištně jezevce pošle jen proto, abych nebyla smutná. děkuji)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.