Návrat recyklovacího automatu (31.8. - 6.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. trombón

    trombón Pisálek fóra

    Padl jezevec vůbec někomu???
     
  2. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Jupííí! Tak mi při pátém pokusu v L teď před chvílí padla poslední dekorka a stonek mám kompletní! :inlove: Měla jsem fakt strach, že to padne až při desátém pokusu a na ten už bych asi do zítřka baterky nenastřádala. Mám fakt radost.:D Teď už budu do konce akce zkoušet jen M pokusy, třeba padne textilní mlýn, který ještě nemám, a nebo další jezevec. Kdyby padnul, někomu z vás ho daruji - jeden mi bohatě stačí. ;)
     
  3. Koulička1

    Koulička1 Aktivní autor

    zelenamys, kdyby ti nepadnul, tak se při OD připomeň mám jich 5 a ráda ti jeden pošlu.
    Jezevec nejde a nejde :cry::cry::cry:
    Hezkou hru všem.
     
  4. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    tak stonek a dekorky to bylo hned - cca 15 pokusů celkem. Za to jezevec tam bylo potřeba asi 50 pokusů. Padnul takže končím. Na příště (jestli nějaké bude) budu mít přes 1000 baterií (tuto akci jsem začínal s 900). Celkově spokojenost, ale občas náhoda unavuje.
     
  5. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    Zdravím,
    kdyby někdo chtěl jednoho jezevce se přihlašte při OD.;)
     
  6. Alice261065

    Alice261065 Perspektivní autor

    Ahoj všem, stonek byl během cca 20ti pokusů, mlýn, o který jsem moc nestála, na první pokus a dnes druhý jezevec:inlove:. Mlýny mám tři, kdyby někdo neměl, mohu jeden darovat při OD. Přeji všem hodně úspěchů.
     
  7. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    ze skupiny "M" už mám všechno:), kromě té pruhované potvory !!:cry:
     
  8. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Nevím čím jsem si to zasloužila,ale hned první pokus stonek a za ním i všechny
    dekorky a vzápětí 2 jezevci.Všechno během půlhodinky.
     
  9. sedlackabuzkova

    sedlackabuzkova Perspektivní autor

    Musím se pochlubit. Mám tři chlupáče a to jsem nekupovala NB.
     
  10. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    hanynkach : tíško závidím, lebo u mňa iba stonka hneď na 1. pokus, dekorky už iba ako bonusy a to každá až ako druhý bonus
    jazvec ani po 30 pokusoch nikde >:( :cry:
     
  11. ester7791.

    ester7791. Rádoby autor

    Ja sa tiež musím pochváliť na 49 už úplne zúfalý pokus sa jazvec unavil a padol aj mne . :)
    Som naozaj šťastná . :DDD
    Som príkladom že to netreba vzdávať a treba bojovať až do konca . :)
    Prajem vám krásny večer a príjemnú hru . :)
    Do sfarmárčenia . :)
     
  12. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Ester7791. moc díky za povzbuzení a zároveň velká gratulka, já moc moc doufám, mám za sebou 48 nebo 49 pokusů a je to tedy tak akorát, aby se utahal i ten můj - mám ale podezření, že v něčem jede, protože tak důkladné ukrytí a bez hlesu snad nemůže probíhat v neovlivněném stavu. :) Počítám na pevno s tím, že večerní 3 pokusy budou obsahovat nejméně jednoho pruhatce! :inlove: Počet pokusů je správný, tak teď už jen vytočit pravou, sklízím za 2,5 hodiny, nemůžu se vůbec dočkat.
     
  13. Helli88

    Helli88 Zelenáč fóra

    Tak nakonec i ten jezevec padnul:D už jsem ani nedoufala...
     
  14. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Mno, tak nevím. Baterií mám asi 1000, stonek dávno doma a pruhovaných potvor 5 kousků (ale na ty jsem se zapotil, 3 jsem měl, další dvě asi na 30 pokusů). Jsem starej lakota a je mi líto surovin. Ale už vidím, jak přijde OAD a sousedi budou loudit....a 5 ks považuji za minimum ode všech stájí. Myslel jsem si, že jsem z touhle akcí skončil:D. Ale to jsem zapomněl na ty sousedy, sapristy, jdu ještě trochu ulevit své stodole:cry::p.
     
  15. lakinecek

    lakinecek Zelenáč fóra

    mno z 1000 baterek ani jeden jezevec kaslu na to
     
  16. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Že jsem se na to nevykašlal. Grrr, brrr, ouha.....5x naplněno, vše na prostřední a proboha, co mám s těma dýňovkama dělat. Ani kuřata to nechtějí :(
     
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    šebejdo, dej je do slotu a pak okamžitě ten slot zruš, s tím se nevyplatí ani chodit na trh:) jezevec zatím vede 60:0, ale pár pokusů ještě mám:)
     
  18. Sovice30

    Sovice30 Rádoby autor

    Ahoj, tak z M mám kde co a několikrát, jen jezevec se mi vyhýbá. Zítra ráno mám poslední šanci.
     
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, gratulka všem, kterým dnes a včera padl jezevec. Včera po desáté večer mi dorazil na farmu druhý - hrozně se mu stýskalo po kámošovi, co se s ním seznámil v Laponsku u Napapieri. ;):p
    Lípa mi padla 2x, mlýn také a nějaké to SH, ZUH a ZSH také. Zkusím zítra ještě SK - chci vyprázdnit silo.
     
  20. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Sovice30, zdravím skorojmenovkyni ;). Jsem na tom stejně, jen nevím, jestli zítra ráno stíhám (pak už do dvou nestíhám určitě), pokud ano, tak ještě ranní pokusy budou, jinak jen 3 poslední za chvíli po sklizni a ten můj vede taky skoro 50:0. Dýňovek mám zásobu, ale já s nimi občas pěstuju, nevidím na nich nic špatného, nemuselo by jich pravda být tolik moc. Pártylístky mám jen jednou a ty by mi zrovna dost potěšily, jinak všechno víckrát.
    Doufám, že jezevec nemá nějaký problém se sovama obecně - že se nám tak vyhýbá :).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.