Návrat recyklovacího automatu (31.8. - 6.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 1robinsonka1

    1robinsonka1 Aktivní autor

    Ahoj všem farmářům stonek hotový už před dvěma dny .pěkná akcička,jsem ráda ,že není nutno nic pěstovat karafiátu a růží mám ve stodole dost,jen nemám štěstí na žádného jezevce,jezevci se prostě ke mně na farmu nechce a nechce ,ještě není konec snad nějaké baterie napadají a zadaří všem držím palečky kdo ještě nemá co chtěl.
     
  2. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Myslím, že dřív než jezevce budu mít Yettiho. A složení krmiva pro Yettiho? To by mohlo být třeba... 3x jezevec ;)
     
  3. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Pro mne akce právě zkončila.
    Stonek a dekorky mám, a jakýkoliv další pokus něco z recyklomatu vytáhnout, dopadl tak že BZ.
    L - 5x (všechno BZ)
    M - 4x (BZ + Kr)
    S - 9x (BZ + Kr + 2 párty lístky)

    Kvůli BZ, nebo pár Kr, tam nebudu cpát tisíce plodů, které na trhu mají 5x větší cenu.
     
  4. Radoslav-Vrabel

    Radoslav-Vrabel Rádoby autor

    Mne sa včera podarila komplet stonka a viac nič iba groše,BS a TBS.Žiadny jazvec ani superkrmivo tak neviem či ešte skúšať šťastie alebo je to neštastie?Nerozumiem tomu.
     
  5. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jezevce sice mám ale skouším štěstí(schválně) a zatím nic ten je u mě nastavenej jak vrtadla taky nulaxDxDxDxDxD:wuerg:
     
  6. burds

    burds Titán fóra

    Stonek i nálepku mám už od včera.I přes spoustu pokusů jezevec nepadl.Nejsem cvok abych si vyklidila všechny zásoby na jezevce.Končím.
     
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Nevím co umírá jako poslední, ale jak to vidím já, tak poslední padá jezevec.

    Ale jinak držím palce, aby už padnul.
     
  8. -madoc-

    -madoc- Zelenáč fóra

    zajímavé, 20 krát jsem dala střední pokus a nevyšel mi ani bonus ani jezevec, a za sebou to bylo, to nechápu
     
  9. -viliem-

    -viliem- Pisálek fóra

    Konečně je stonek hotový. Však to trvalo,ale jezevec a SK jsou v nedohlednu.Stále mi to nabízí něco jiného. No uvidíme jak se ještě zadaří. :)
     
  10. *dareba1

    *dareba1 Rádoby autor

    Stonek hotový,ale jinak samé BZ,TBZ a krejcary.Snad to SK taky padne :)
     
  11. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Tyhle náhody jsou na palici. Manželka získala stonek s dekorkama do 10 pokusů. Já -> co já vím, ale určitě 30-ti nakrmení mašiny mi na to nestačilo. Na druhou stranu, po získání stonku a dekorek stačilo 5 x cvaknout a přibyli 2 jezevci. Po tom, co jsem tady pročet vůbec netuším, zda se mám radovat, ži recyklomat proklínat. Vyřeším to tak, že si naliju pivčo a tím má dilemata nad nublony ukončímxD
     
  12. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    pajdo diky za podporu
    ja uz jsem opravdu na hranici odvozu do psychiatricke lecebny, kde jim budu vykladat o jezevci, ktery neprisel a radsi si cetl nekde v nore noviny a pil kavicku:D
     
  13. *dareba1

    *dareba1 Rádoby autor

    martina19751: Nic si z toho nedělej,však on se ti ukáže až bude jeho čas.Já ho taky ještě nemám a věřím, že za mnou příjde.Do 6.9. jich ještě bude.... :)
     
  14. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Já chci jezevce :cry:

    Stonek i s dekorkami byl na zhruba 10 pokusů a od té doby se snažím o jezevce, z nějakých 30 pokusů ani čumák nevystrčil.
     
  15. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ten můj mi teď poslal pozdrav z Laponska. Prý tam má klid, všude jinde ho někdo honí...
     
  16. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

  17. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    jezevce sice už mám delší dobu, ale pořád si myslím "že ve dvou se to lépe táhne". Bohužel jezevec je proti
     
  18. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Zas dýně marmoška, pořád jen marmeláda, už ani Pinďa to nežere,,:)
    rolland64 A co teprve ve třech;)
     
  19. Wojtkoš

    Wojtkoš Zelenáč fóra

    Tak jezevec se ke mě konečně přistěhoval.
     
  20. papulice

    papulice Veterán fóra

    wau sláva nubloňanům i mě se konečně zadařilo na jakpot dát dekorky ,(že to trvalo)a stonek už maká,super a ted klídek...díky, všem přeji hodně štěstí
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.