Návrat recyklovacího automatu (31.8. - 6.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Dorča34,
    najdi si ve stodole položku úroda ze speciální akce a tam by akční rostliny měly být.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  2. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    Dobré ránko :)
    Konečene mi padla posledná dekorka a už aj ja stonkujem :):););)
     
  3. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Ahojky , vzdyť je ještě spousta času do konce , a dekorka je po 10 pokusech zaručená, případně 20ti jako u mě při pokusech
    L a M ;) Určitě padne i ten jezevec , ale chce to makat mě vyšel v průměru po 30ti pokusech.

    a když se nepodaří na konci měsíce je obchodovat - darovat a tam ho každý určitě získá bude jich tam plno!

    Já dřu na poli ve dne v noci a zas nemám ani jednu vrtačku - a s tím neudělám vůbec nic xDxD

    Já určitě nějaké jezevce pracovitým farmářům rozdám, nenadávejte a užívejte si to ;)

    Krásný den a děkuji za gratulace k postupu :inlove:
     
  4. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tak já jsem na desátý pokus v rámci jackpotu dostala textilní mlýn, jezevec stále nikde. Stále jen BZ či krejcary, za tu výši protihodnoty, co vkládám, to má malou pestrost. Čtu, kolik lidí zrecyklovalo dýňovku, já ani jednou, mně by zase dýňovka neurazila :). Tak nevím, jestli to vydržím, tak baterky nechám padat a před koncem akce to pak zkusím za jezevce vyměnit, teď zjevně z nory nechce, asi přežratej, na zimní spánek je doufám ještě brzy... Když mu pár dní nedám, to by bylo, aby nevylezl, no ni?
     
  5. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    no ja treba nenadavam, ze mi jezevec nepadl, ale uz bylo pokusu nejmin 40
    spis je to demotivujici
    a jde o to, ze pokud ti neni dano, tak ani makani moc nepomuze
     
  6. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    martina19751 - určitě padne a když ne tak já ti ho pošlu..
     
  7. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Hezké dopoledne všem, tak mám konečně jezevce. Dlouho jsem ho přemlouvala, že u mně mu bude líp než někde v lese a nakonec se nechal přemluvit. Dokonce byli i 2 pomocníci na 3 hodiny. Jsem moc ráda. Akce se mi líbí. Pokud budou ještě baterky, budu recyklovat. Růží ve stodole mám ještě plno a každá odměna potěší. Kdo ještě čekáte na jezevce, přeji moc štěstí.
     
  8. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    no v kazdem pripade se snazim dal, casu je jeste dost
     
  9. DaH0

    DaH0 Zelenáč fóra

    Hezký den všem :) Tři ranní pokusy a ani nemám zkažené ráno :)

    [​IMG]
     
  10. trooperkk

    trooperkk Pilný autor

    Neházejte flintu do žita, také na jezevce stále čekám. Jestli ony ty baterky nebudou pro něj to pravé ořechové. Taková dýmovnice by možná byla lepší :music:
     
  11. -frida1976-

    -frida1976- Pisálek fóra

    Tak po stonku, který jsem získlala velmi rychle, jsem ještě zkoušela štěstí s jezevcem, ale ani na asi 30 pokusů nic. Takže svůj hon na něj končím. Jednoho mám a dalšího snad získám někde příště. Teď se za ním člověk honí a za rok už budu nadávat, když mi z TS padne jezevec ( stejně jako kdysi u želv, vlků, lišek nebo kivi - když byly nový, tak je člověk chtěl a teď už se jen válej v liště ). Všem kteří získali co chtěli blahopřeji a ostatním držím palce, ať získají po čem touží.
     
  12. marcelinos32

    marcelinos32 Perspektivní autor

    Hezkého rána :) tak z ranní sklizně 180 baterek, ale dekorace padly všechny tři, takže super...
    Ještě zkusit jezevčáka, ať mám pak co rozdávat... bo už své dva mám :)

    Danielaa25: Od doby zavedení Zvěřince atd... mám vrtačku "1" Myslím, že upgrade bude někdy kolem roku 2048 xD
     
  13. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    Tak to tak pěkně šlo a od tý doby co mám stonek i dekorky padaj jen kredity a BZ :-/ Asi budu šetřit baterky na příště.
     
  14. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Takže 35 pokusů v řadě jen M a jezevec nikde, se včerejškem jsem přes 50 a nic, nevylezl. Baterky došly, sice pírka ještě mám, ale chuť už teda vůbec. Ať vám postaví přes planetu intergalaktickou dálnici, proradní Nubloni! Strčte si tu maketu jezevce, na kterou jste mě lákali, za čepec.
     
  15. pau_linka

    pau_linka Pisálek fóra

    řádek, dekorka, nálepka ...a: body, body, bahabody, body, penízky, body, body, bahabody, penízky, body, body, bah... -"- .....přeji všem hezký den a lepší výsledky :sleepy:
     
  16. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    no ja uz bych toho taky nechala, mit aspon jednoho jezevce, jenze nemam zadneho, tak vzhuru na lov
    a jak rika FLEXKA, tech mych pokusu bylo aspon taky 50 a jezevec zatim nikde
     
  17. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Co jsem chtěla,to mám.Končím.Baterie schovám na pak.
     
  18. elen22*

    elen22* Perspektivní autor

    Pekný dník, no ja som mala asi hneď na tretí pokus jazveca a riadok, ale zas mne sa ho podarilo pred tým získať pri OaD, ja skôr si brúsim zúbočky na kupóny či superkrmivo, dekorky dve a z mnoha mnoha pokusov len body skúsenosti, a raz dokonca grajciare takže mňa zatiaľ nič nepotešilo
     
  19. TKUB

    TKUB Perspektivní autor

    Pěkný den. Musím pochválit za super akci, nic jsem nepěstovala, nemusela překopávat farmu, druhý den ráno jsem měla jezevce i komplet stonek s dekorkami, teď jak napadají baterie, tak si jen hraji, ale už to jsou jen BZ, krejcary, ale zásoby ve skladu mám, takže není problém.
     
  20. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Jdu se vybrečet. V noci budík, aby jako byla sklizeň a víc nublonů. Sázím, sklízím, zkouším. A jezevec? NIKDE!!!!! Buhvikolik pokusu vyplytvano a jezevec? NIKDE!!! Hlavně že dostanu 2x 15%BZ na půl hodiny, když můžu jít hrát asi až po sklizni kvůli nublonům, takže taky na nic a jezevec? NIKDE!!! :cry::cry::cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.