Návrat recyklovacího automatu (31.8. - 6.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Mno...myslím, že jsem skončila. Stonek už mám (když akce začala, popadalo vše důležité), ale teď už na xy-tý pokus mi padá jen BZ a krejcary a to tedy promiňte, to je moc drahý špás. Tedy končím. Superkrmivo bylo ještě jakou-takou motivací, ale za tolik baterií a tolik protihodnoty dostávat jen body a krejcary, to opravdu nepotřebuju. Dobrý začátek - špatný konec. Ať se daří všem ostatním!
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, je to na tobě, ale snad stačíš ještě dnes dárky poslat, do půlnoci času dost ,-)
    jinak souhlasím, když jsou baterie, hraju, je mi úplně jedno, která z odměn padne...
    do stroje dávám plody stromů, těch je habaděj a celkem bez práce
     
  3. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj gratuluji všem co již mají stonek hotový,mně chybí stále jedna dekorace,padá mi vše možné kupony,koláče ,bz dokonce i v sérii po třech kusech,ale dekorace se mi vyhýbá a jezevec také ,no snad ještě dokonce dám ,tu dekoraci,jezevce asi budu muset oželet,hezký zbytek dne všem:)
     
  4. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    Jak se zde psalo -včera to byla hotová nadílka dárků : +15%, všechny dekorky i jezevec se z kytiček zrecykloval :D
    Dnes je to o BZ,BBZ a kr ... ale co - třeba se Nublonďáci do žůžova vyhajají a zítra opět trochu více pustí " žilou " ;)
    a snad se i toho SK dočkám :) ;)
     
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Mně se jeden chlupatý, prouhatý páreček před chvílí urodil :D
    Jsou v pohodě, na nic si nestěžují, jenom jsem jim musela honem sehnat denní tisk a uvařit kávičku
    [​IMG]
     
  6. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    nezbyva mi nez zavidet
     
  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jsem už celý žlutozelený...Padlo při sklizni večerní 110 baterek, tož jsem je hned proměnil - drát do oka. Dýňovka 2x, bz, 25 zuh, kr a za těch 10 baterek - 25000 bz. Jupíí, na to jsem půl dne čekal, jasně!
     
  8. LOKETINOV

    LOKETINOV Aktivní autor

    :D lidi mě z toho asi brzo hrábne :D furd na large :D nemůžu dostat dekorku a furt dostávám jen zkušenosti a krejcary :D bože bože. Kdyby aspon superkrmivo to je k něčemu :D
     
  9. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    první dva vklady dvě dekorky :music: takže stonek hotov potom pár BZ a pak nálepka super
     
    petaM2001, dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  10. ryblabla

    ryblabla Perspektivní autor

    Ja končim s recyklaciou, stonok je a od vcera večera som dal 15 pokusov o jazveca a nič. Snad nabuduce.
     
    petaM2001, dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  11. pašík69

    pašík69 Perspektivní autor

    Trepifajksl,jsem na tom úplně stejně ,ranní sklizeň 159 baterek--výsledek=nic co by stálo za řeč :cry:
    Navečer jsem sklidl jen něco přes 70-asi nemá cenu psát,že nic kloudného...
    Jasně,někdo namítne že i kr a bz jsou potřeba,ale ano souhlasím,jenže když jsem 99 lvl,tak mi na takových "drobnostech "nezáleží--navíc ,když se mi ten jezevec vyhýbá jak čert kříži ;).
    Asi vzdám hon na jezevce a půjdu po dekorkách xDxD
     
  12. zimní

    zimní Pisálek fóra

    Já jsem včera začala skvostně: první sklizeň-stonek, druhá sklizeň-dekorka. Pak už padaly jen BZ nebo krejcary. Dnes se podařila druhá dekorka a mezi tím nálepka a dýňovky. Do konce akce je ještě daleko, tak doufám i ve třetí dekorku do stonku. V jezevce příliš nevěřím. Recyklomat krmím papouščími pírky, kterých mám hafo a k ničemu nejsou. Do recyklování jdu vždycky po sklizení celé farmy, takže žádné velké zásoby baterek nemám. Přeji ostatním farmářům úspěšné recyklování!
     
  13. Lubin72

    Lubin72 Zelenáč fóra

    Zhruba 50 pokusů a Jezevec nikde - jinak padá furt to samý - body klasické tak Baha, a krejcary. Milý RT je to fááákt OPRUZ!
     
  14. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Tak jsem trpělivě dávala jen 25 bateriovou recyklaci a za víc jak 24 hodin....dneska rána hned na první pokus...... a večer mě rozčílila vyhraná odměna +15%BZ na 8 hodin, samo se spustila hned a já šla spát.....řekla bych dar nedar.

    nevím, ale asi už budu jen sklízet a baterie nechám na příště.
     
  15. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Ráno před sklizní jsem dala 10 x M pro případ, že by padla procenta. No nepadla, ale ze sedmého padl druhý jezevec. Mezi prvním a druhým těch pokusů bylo 22.
     
  16. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Ahoj, já jsem se na recyklomat moc těšila.je to taková fajn věc a jako spousta farmářů využívám plody a raduji se z každé odměny . Nejvíce mi padají procenta, pak krejcary a pak poskrovnu ten zbytek. Řádek mám, ale chybí ta nejmenší dekorka. No a jezevec pořád nikde. Ten jeden je na louce dost opuštěný, druhý by se opravdu hodil. Ale ještě je dost času, tak doufám, že se recyklomat umoudří a to zvíře vyplivne.
    Hodně štěstí při recyklaci a krásný den LF
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] [​IMG] ... hezké ráno všem :) včera pár pokusů, dnes ráno 9 a jezevčík nikde, by třeba ti moji už dalšího k sobě ani nechtěli xD. Recyklomat mám nacpaný cibulkou, tak ji ještě dojedu a další baterie si nechám na další akci :p. Všem, kdo ještě nemá to svoje, držím pěstičky a teď hurá do práce ;).
     
  18. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak vsem , co se vyrecykloval jezevec gratulka a ja tise zavidim i po ranni sklizni dal
     
  19. olivka1180

    olivka1180 Pilný autor

    martina1975, nesmutni, nejsi v tom sama. Takových pokusů a jezevec ani jeden :oops: Za to dýňovek mám, že už je mi z nich :wuerg:
    Zvažuji, že už to vzdám. Nechápu, jak někomu mohlo padnout vícero jezevců :eek:
     
  20. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    no ja to jeste vzdavat prave nechci, ale moc tomu neverim, ze ke me jezevec prijde
    no nadeje umira posledni, ale SH kvuli darebakovi plytvat nebudu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.