Návrat recyklovacího automatu (31.8. - 6.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. xanda1975

    xanda1975 Pisálek fóra

    Zdravím stonek už mám ale škoda že není odměnách i zajíček hopsálek Myslím že tam v minulých recyklovatelných automatech býval :-(
     
  2. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    také zkouším jezevce, ale zatím nic, akční nejedu vůbec mám nějaké chlívky a karafiáty a na BAHA mi to také padá méně
     
  3. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak akcni jsem nechal na 10 kusech, ani jsem je nehodil do stroje, zato karafiaty, ruze, granaty, papousci pirka a par malickosti tam zahucelo... sel jsem od malyho k velkymu a vzdy tak dlouho, dokud nepadly ty dve jednorazvky z kazdy kategorie...
    Slo to dobre cisla jsou pocet pokusu : s-8+10 / m-6+10 / l-1+2
    Pak za zbytek z rychlyho large jsem dal medium a ziskal dva jezevce - 1+2, takze to je uzasny, zbytecny hazet dalsi do stroje, kdyz ziskam to co si umim vyrobit a kuponu zas tolik nepada...
     
  4. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Stonek byl jako japonská půjčka-na to tata-zato jezevec,potvůrka ne a ne,no snad se mi ho podaří přilákat.
     
  5. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Jezevce asi někdo zastřelil žádný nepřišel ještě to zkusím snad nějakého k ostatním přidám:mad::mad:.
     
  6. doben

    doben Ikona fóra

    Teď jsem zkoušel 3 pokusy small před sklizní a dostal jsem lípu, lístek a krejcary, doufám, že po sklizni to bude padat stejně i u media.
     
  7. papulice

    papulice Veterán fóra

    já se z toho už picnu,recyklomat se zbláznil,pořád jen body,body,body a krejcary a jelikož nemám baterie,čekám po sklizni na jeden pokus a zase nic,mě to nebaví takhle,ještě že zítra jedu na welness....proč to nemáme nastavené všichni stejně???pěknej bordel!!!!!
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tak som neodolal a naplnil som ten recikláč raketová veda aj U-rampa padli tak pre mňa akcia ukončená.Čo mi do konca akcie napadajú tie batérie už do mašiny pchať nebudem.Pierok mi ubudlo ale nie je to také hrozné ako som si myslel,že v stodole zostane prievan.Plodov z Baha som tiež trochu minul ktorých som mal nad 10.000 a viac tam už nedám nič.Misiu som si splnil hoci SK mi nepadlo žiadne.
     
  9. papulice

    papulice Veterán fóra

    krakoramaja já hraju farmu 5 a půl roku,kámoška 2 roky a už má stonek i s dekorkama od včerejška,tak kde je ta spravedlnost?
     
  10. doben

    doben Ikona fóra

    papulice jasně, že je tahle akce o náhodě, takže není úplně spravedlivá, ale kdyby v této hře náhoda nebyla, tak si myslím, že by to za chvilku přestalo spoustu lidí bavit. Co se týče recyklomatu, tak je podle mě lepší recyklovat větší množství najednou a nedělat to postupně, ale to je jen můj názor.
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kdyby z recyklomatu padaly ještě zlaté banány, tak by to mohlo dostihnout i královnu, jen kdyby bylo hodně zásob a baterií. Vždyť těch zde odsuzovaných BZ, BBZ a KR padá taková spousta, že by začátečník poskakoval z lvl do lvl. Mne to nedá a jak napadají baterky, tak si hraji, dost mne to baví a zásob je docela dost. Teď tam jdou karafiáty, předtím plody baha i farma. Ale řádek kaštánků bych kvůli tomu nepouštěla, i tak toho napadá až do úterý dost a dost, ani nevím zda všechny baterky použiji
    ;)
    Omlouvám se sousedům a přátelům, dnes jsem si udělala volno a tudíž nebyly ani dárky, od zítřka se polepším :inlove: dnes byl přednější výlet na hrad Kašperk a hrad Velhartice, moc jsme si to užili
     
    Naposledy upraveno: 2/9/16
  12. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    takze tych 9000 karafiatov padlo, ale stonok mam plny, jazveca tiez tak uz idem iba po to sk :)
     
  13. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    Zdravím,
    Gratuluji všem co mají hotový stonek, mě ještě chybí jedna dekorace, kr a bz se mi docela hodí ne,že bych nechtěla i něco jiného jo.:p
     
  14. stefanyp

    stefanyp Pisálek fóra

    Tak jsem hned vyzkoušela, z prvního pokusu stonek, za pár dalších 1 dekorka a od té doby zatím jenom BZ, BBZ nebo Krejcárky. Jo, a taky kila dýňových marmelád..... asi se budu muset přejíst.
    Snad se to zase obrátí, jezevec by se hodil a taky zbývající 2 dekorace, když už padl ten stonek.
     
  15. doben

    doben Ikona fóra

    Tak po večerní recyklaci mi přibyl další jezevec. :D
     
  16. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Stonek se podařil celkem brzy, měla jsem něco přes 500 baterií. Stále zkouším ulovit jezevce, ale ten se někam schoval. Většinou jsou to body nebo krejcary. Neházím flintu do žita, ale až sklidím a vypadají nějaké baterie , tak to zkusím znova! Pěkný večer !;););)
     
  17. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Jak sem se na začátku radoval,tak to teď proklínám. Předtím mě stačil jeden zásobník na kompl.haluz,ted ani po šesti nepřišel jezevec.Zato BZ i v sérii 7 x po sobě. asi ty růže budu raději dávat na trh.
    :mad:
     
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Baroland vítej v klubu, já včera taky udělala komplet stonek za cca 400 baterek, ale dneska z toho lezou jen blbosti jako BZ, krejcary a dýňovka.....takže se na to asi vyignoruju
     
  19. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    hlasim se taky do klubu, ten jezevec na me uplne hazi bobek
     
  20. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Prostě nevěřím, že někomu vypadli 3 jezevci nebo kolik jich tu někdo psal...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.