Návrat recyklovacího automatu (31.8. - 6.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 30/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Návrat recyklovacího automatu ::..
    Prostor pro vaši diskuzi


    [​IMG]

    Akce začíná 31.8. od 14:00 hod. a končí 6.9. ve 14:00 hod.

    Obtížnost akce: střední

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Vracejte se na první stranu diskuze a procházejte si přehled.

    Plodina...
    Na začátku akce dostanete 10 ks. Pokud se vaše zásoby vyčerpají (ve Stodole stav méně než 5 ks) přibudou vám do 5 hodin nové plodiny do počtu 5 ks.
    Plodinu je možné sít všude, kde se dá umístit pole, kromě Strašidelného hřbitova.
    Doporučení: než začnete plodiny dodávat, vždy nejprve zasejte.

    Hvězdice
    [​IMG]
    Základní čas: 8:00 hod.
    Základní zisk: 120 BZ/TBZ
    Protihodnota: 40
    Od levelu: 2
    [​IMG]
    Upozornění: účast na akci Recyklomat není podmíněna pěstováním akční plodiny, primárně je určena hráčům na nižších levelech, kteří nemají přístup k pěstování plodin s vyšší protihodnotou
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé hvězdice vyměněny 1 ks = 4 BZ + 4 kr.

    Při sklizni nám budou vyskakovat na všech plochách kromě Parku a Ostrova pokladů...

    Nublonské baterie
    [​IMG]
    Budou potřebné na dodávání do recyklačního stroje. Po skončení akce zůstanou zbylé nublonské baterie ve stodole.

    Kouzelný strom bude po dobu akce při své sklizni dávat 1 ks nublonské baterie.
    Počet kusů zjistíte ve Stodole > Ostatní.
    Jdou posílat i jako dárek. Poslat dárky > Sezónní dárky
    Můžete poslat 5 volných dárků denně (s runou 7). Dostat můžete 20 dárků denně.

    Také je můžete zakoupit ve Farmářském obchodě > Sezónní zboží
    [​IMG] = 2 FL
    [​IMG] = 85 FL
    [​IMG] = 150 FL
    [​IMG] = 200 FL

    Nublonské baterie vyskakují při sklizni již od 28.8., viz Recyklomat a nublonské baterie.

    Ve Farmářském obchodě si také můžeme koupit...

    Nublonský prach
    [​IMG]
    Slouží jako náhrada, pokud nemáme dostatek rostlin nebo plodů.
    Protihodnota: 10 000
    1x nublonský prach = 10 FL

    Nublonské úlomky
    [​IMG]
    Slouží jako náhrada, pokud nemáme dostatek rostlin nebo plodů.
    Protihodnota: 50 000
    1x nublonské úlomky = 50 FL

    Dále si můžeme přilepšit nákupem košíků...
    Můžete zakoupit ve Farmářském obchodě > Sezónní zboží

    Pro nákup nepoužívejte možnost Zaplatit metodou: Převod!
    (Připsání peněz na účet trvá totiž cca 5-6 pracovních dnů a vše se připíše až když se peníze převedou a to jen pokud bude košík po tuto dobu stále v prodeji.)


    Malý recyklační koš (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 79 Kč (nákup přes SMS) nebo 25 Kč (ostatní platební metody)
    cena ve slovenské lokaci: 1,59 € (nákup přes SMS) nebo 1,99 € (ostatní platební metody)
    [​IMG]
    40x hvězdice
    2x nublonský prach
    20x nublonské baterie
    40x superhnojivo

    Střední recyklační koš (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 65 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 3,99 €
    [​IMG]
    100x hvězdice
    5x nublonský prach
    45x nublonské baterie
    100x superhnojivo
    1x mrkvovo-jablečná směs

    Velký recyklační koš (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 129 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 7,49 €
    [​IMG]
    150x hvězdice
    15x nublonský prach
    2x nublonské úlomky
    75x nublonské baterie
    150x superhnojivo
    1x mrkvovo-jablečná směs

    A na co tohle všechno? Jak již bylo psáno, tak na rozjetí recyklačního stroje a jeho provoz.

    Na náměstí ve městě najdeme...
    [​IMG]

    po kliknutí se nám ukáže stroj...

    Nahoře vidíme stav baterií
    [​IMG]
    Dole máme ikonku na koupi.​

    Kliknutím na zelené + dodáme rostliny, plody stromů, zvířata, produkty (vše z farmy i Bahamaramy), akční plodiny, nublonský prach či úlomky do Sila.

    Uprostřed nám zezelenají tlačítka...
    small = zboží v protihodnotě 10000 + 10x nublonské baterie
    medium = zboží v protihodnotě 35000 + 25x nublonské baterie
    large = zboží v protihodnotě 75000 + 35x nublonské baterie

    Na aktivaci recyklace je tedy potřeba dodat zboží a také mít dostatek nublonských baterií.

    Kolik máme vloženého zboží do Sila, nám zobrazuje ukazatel na levé straně.
    Kapacita Sila je na zboží v protihodnotě 250 000. Po každé recyklaci zboží ubude a kdykoli můžeme zboží doplnit kliknutím na +.
    Pozor! Zboží, které zůstane v recyklomatu po skončení akce, se nevrací do stodoly!

    Kliknutím na jedno z tlačítek v prostřední části si zvolíme stupeň recyklace, následně klikneme na šipku v pravém dolním rohu a na pravé straně se ukáže výsledek recyklace. Po najetí na obrázek odměny se ukáže tooltip s popisem získaného předmětu. Výsledek recyklace záleží na náhodě a zvoleném stupni. Stupně máme tři, jak jsme si popsali výše, přehled možných odměn za recyklování si můžete zobrazit kliknutím na otazník u zvoleného stupně recyklace.

    [​IMG]

    small
    zboží v protihodnotě 10000 + 10x nublonské baterie​
    • 25000 BZ
    • 20000 kr.
    • 8000 TBZ
    • 1x dýňová marmeláda (bonus: +1 ks ze sklizně rostlin, trvání: 4:00 hod.)
    • 1x kupón na pomocníky (1 hod.)
    • 1x párty lístek
    • 40x superhnojivo
    • 1x ananasové pečivo (bonus: +25 % ks z úrody rostlin a stromů na Bahamaramě, trvání: 12:00 hod.)
    • 10x Zuzino ultrahnojivo
    • 1x lípa
    • nálepka - lze získat pouze jednou
      [​IMG]
    • Raketová věda - lze získat pouze jednou
      [​IMG]
      co 20:00 hod. 1380 BZ/TBZ, velikost 1x1
    medium
    zboží v protihodnotě 35000 + 25x nublonské baterie​
    • 45000 BZ
    • 40000 kr.
    • 18000 TBZ
    • 1x kupón na pomocíky (3 hod.)
    • 1x cukino-jablečný koláč (bonus: +60 % BZ ze sklizně rostlin, trvání: 18:00 hod.)
    • 2x dýňová marmeláda (bonus: +1 ks ze sklizně rostlin, trvání: 4:00 hod.)
    • 1x mangovo-pomerančové smoothie (jednorázový bonus 7500 TBZ)
    • 2x párty lístek
    • 25x Zuzino superhnojivo
    • bonus +15 % BZ a TBZ na 8 hod.
    • 1x jezevčí doupě
    • 1x textilní mlýn - lze získat pouze jednou
    • Astro u-rampa - lze získat pouze jednou
      [​IMG]
      co 20:00 hod. 2800 BZ/TBZ, velikost 1x2
    large
    zboží v protihodnotě 75000 + 35x nublonské baterie​
    • 75000 BZ
    • 70000 kr.
    • 36000 TBZ
    • 2x mrkvovo-jablečná směs (bonus: +2 ks ze sklizně rostlin, trvání: 18:00 hod.)
    • 3x párty lístek
    • 1x kupón na pomocníky (12 hod.)
    • 1x ampule růstu (bonus: +10 % rychlejší růst tropických stromů, trvání: 4:00 hod.)
    • 20x superkrmivo
    • 1x zelené matéto (bonus: +50 % TBZ ze sklizně tropických stromů a rostlin, trvání: 6:00 hod.)
    • 4x dýňová marmeláda (bonus: +1 ks ze sklizně rostlin, trvání: 4:00 hod.)
    • bonus +40 % BZ a TBZ na 8 hod.
    • Teleportuj mě- lze získat pouze jednou
      [​IMG]
      co 20:00 hod. 5640 BZ/TBZ, velikost 2x2
    • řada na magickém stonku - lze získat pouze jednou
      [​IMG]
      Kouzelná moc: jednorázový bonus 7000 BZ, 7000 TBZ, další aktivace 20:00 hod.
    Všechny předměty, které lze získat pouze jednou - tedy nálepka, tři dekorace, řada na magickém stonku a textilní mlýn - jsou bonusové a lze je získat rovněž pomocí tzv. jackpotu. Kdykoliv hráč získá při recyklaci nebonusový předmět, získává 1 bod do jackpotu. Pokud nezíská při recyklování v rámci jedné kategorie (small, medium, large) bonusovou odměnu při 9 pokusech recyklace za sebou, při 10. pokusu hráč získá bonusovou odměnu se 100% jistotou. Samozřejmě lze bonusové předměty získat i pří dřívějších pokusech, vše záleží na náhodě. Pokud hráč získá bonusovou odměnu, body jackpotu se ruší a začínají od začátku. To znamená, že pro získání obou bonusových odměn v jedné kategorii, je zapotřebí maximálně 20 recyklačních pokusů.

    Tak ať vám recyklace vyjde a provoláváte "Sláva Nubloňanům".
     
  2. Borek51

    Borek51 Rádoby autor

    Sláva nic nemusíme pěstovat
     
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hurá celé ráno na to čekám jdu študovat než to pochopímxDxD


    pochopil jsem rychle chcu jen stonek tak uvidím jestli ho dostanu;)
     
  4. doben

    doben Ikona fóra

    Tohle je jedna z mých nejoblíbenějších akcí, takže už se nemůžu dočkat. :D
     
  5. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Pěstovat rozhodně budu, protože akční dá za 8 hodin víc než karafiát za 19. No, to se zase vylíhne kuřat (vedlejších farem), mentoři, těšte se :)
     
  6. Verense

    Verense Stálice fóra

    Super, sice zase bude průvan ve stodole, ale jestli padne jezevec, tak bude vše odpuštěno. ;) A mimochodem se mi moc líbí akční kvítí, vůbec bych se nezlobila, kdyby taky jednou zůstalo ve hře nastálo. Už dlouho nic takového nebylo, pořád jen stromy a zvířata...
     
  7. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Super akcia, parádne odmeny. Už sa na to teším a dúfam, že sa mi podarí dostať jazveca, po tom z tejto akcie asi tak najviac túžim. :)
     
  8. babicka72

    babicka72 Rádoby autor

    Super hra už se těším,snad bude iJezevec!!!
     
  9. slootr

    slootr Baron fóra

    Moc a moc chválím ten systém bonusové odměny. Konečně můžeme mít jistotu, že stonek dostaneme a osadíme dekorkama, když se budeme snažit. Už žádní zklamaní, co po hromadě pokusů mají všechno možné, jen ne to, kvůli čemu začali!

    Pevně doufám, že takovéto opatření se nám bude v akcích s náhodou opakovat nasprosto standardně.
     
  10. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Nublonová akce se mi líbí, jen zase ty náhodné odměny :sleepy:
    určitě to bude jako minule, nejdříve stonek a pak dlouho čekat na dekorky do něj :cry::p
     
  11. -frida1976-

    -frida1976- Pisálek fóra

    Tak jestli jsem počítala dobře, tak pokud chci stonek tak potřebuji maximálně 1400 baterií. No budu doufat, že to padne dřív. Pak bych se chtěla soustředit už jen na medium. Jezevce mám jen jednoho, tak budu doufat, že padne alespoň jeden.
     
  12. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    tak to se povedlo - líbí se mi jistota získání bonusových odměn
    baterky padají pěkně - měla jsem přebytek z minula 11 kousků a ted je ve stodůlce 884 baterek a ještě něco napadá
    už se těším na akcičku navíc si od včerejška dovolenkuji - to půjde samo
     
  13. marcelinos32

    marcelinos32 Perspektivní autor

    Tak super, že by konečně klapl jezevec :D
     
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, minule to byl boj dokonce akce - scházela mi dekorka . Nakonec stonek fachčí. Tak jsem zvědav, jak dopadnu letos. Jinak opět akce na vyprázdnění stodoly - ta moje zase tak narvaná není - hm, budu pěstovat akční přes den a na noc oříšky, karafiáty atp. Jezevec, nálepka a stonek musí zavítat na mou farmu, běda, třikrát běda, jestli to neudělají!!!!
     
  15. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Super, dá se tam narvat skoro cokoli a náhoda má přistřižená křidýlka, co víc si přát. Mám 975 baterek, takže bych to mohla pomocí jackpotů dát celé. Jestli tohle udělají i u rybaření a jiných rozčilujících náhod, tak budu moc a moc ráda. Recyklaci zdar!
     
  16. křečekRBK

    křečekRBK Pisálek fóra

    Hura je tam jezevec
     
  17. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Moje oblíbená, javorovky je dost, myslím že jsem to vždycky jistila jenom pomerančem a stačilo to. Mám stále zásobičky nad milion kusů obojího, trh dost vybílený a čekám na levnější mrkvičku, došla. Prima že odměny má jistý každý kdo má na to level, konečně jim došlo že na nejistotu se nehraje? Farma je zastromkovaná po celý rok na jisté části plochy a na dožínky jsem nekšeftovala už vloni, bude hotovo asi brzy. Modrásci mi dávají baterky už od včera, nevím jestli to není chyba ale ve stodole jich až moc zvláštně přibývá. Balada akce. TGC recepty po vyhazovu za neaktivitu nechci, není je z čeho dělat. Páá Martina a hezké nublonování. PS: zdá se mi že z polí to lítá víc ale je to do pranice, jednou mám z plochy 13 a podruhé z té samé tím stejným 31ks. Dnes bodovala bahama, 27ks baterčiček.
     
  18. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    krakoramaja co dá víc?akční ma protihodnotu 40 a karafiát 142

    flexka tak moc to ti z čeho padaly?

    tak to je super že i z bahama tam jsou větší protihodnoty z plodu :)

     
    Naposledy upraveno: 30/8/16
  19. milanvj

    milanvj Pisálek fóra

    Super už se těším . Jezevčí doupě ještě nemám . Mám 625 baterek zkusím i akční plodinu přes den. Hezkou hru a hodně baterek:)
     
  20. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    žádné pěstování to mě potěšilo.jezevec by byl dobrý a stonek taky.no uvidíme jak to pude náhodně padat.:p:p:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.