Návrat do chrámu hadů (22.9. - 28.9.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Na urychlení zeleniny máme 5 urychlovadel růstu, elixír,kámen,mast, esence,Tiky ,což nám dá 40% +SH + kaštan.řádek a pokud mi zrovna vyjde něco i na stonku ,což nesleduji ,vyroste zelenina za chvilku.Možná to všichni ví možná to někomu pomůžexDmožná jsem na něco zapoměla.....
     
  2. Janiine

    Janiine Rádoby autor

    Zdravím. S těmi padátky to fakt přehnali :oops: Tak moc je jich potřeba dodat.>:( Mám jich jen 500 kusů :cry:
     
  3. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    Stonek stonkuje, zbytek asi nestihnu :sleepy:
    Leje jako z konve, ale hezký den všem.
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Janiine, já mám první část před nějakou hodinkou splněnou, ale na tu druhou mám do začátku 83 kusů. To bude vyplaveného adrenalinu, abych stihla napěstovat osmihodinovku a nalovit srpy s kladivy. Snad si je i namaluju a pokusím se je protlačit přes síť :D
     
  5. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Krásný den, stonek by měl být stopro a na pohodu, teda doufám že padátka dopadají.Ale jinak se nepouštím do žádných velkých akcí.:)
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    danielka0000, chyba, musíš čelit nemožnému a pak se to stane skutečností :)
     
  7. emoušek

    emoušek Rádoby autor

    Pěkný den, dnes po ránu jsem poházel nějaká SH, abych měl dostatek padátek na stonek a mohl odemknout druhou akční rostlinu, naštěstí tu kratší. Vytočil jsem si +100%, tak dobrý. A když nebude dostatek padátek, tak holt bednu nebudu mít. Ať se všem podaří dojít tam, kam mají naplánováno.
     
  8. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Jsem na tom, jako většina. Teď sklidím, oživím stonek a co stihnu ještě vyškrábnout, to bude. Ještě podráždím KŠ, ale tam to moc nepadá. Nevadí, hlavně zdraví.
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Konečne mi už tých pár pajdátok napadalo;););) a mám hotovo.
     
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Jsem asi mimo, ale já myslela, že kámen mudrců a elixír osudu fungují jen na normální farmě a na Bahamce ne. o_O

    EDIT: Díky, Pitrýsku, už jsem myslela, že jsem to zas nějak prokaučovala.:)
     
    Naposledy upraveno: 26/9/22
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nejsi mimo kiki, je to tak, není zelenina jako zelenina. Stonek mám od soboty, ale napěstovat xy akční (4h) a k tomu přes 800 nesmyslů, je jaksi při normálním způsobu života a bez bonusů nereálné, ani SH moc nepomůže a hlavně se nevyplatí na druhou část.
    Ještě cca 3000 akční a 500 padátek na bednu.
     
    Naposledy upraveno: 26/9/22
  12. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Ach ty padátka, tedy v tomto případě spíše nepadátka. Dala jsem napřed kratší kvůli práci a teď čekám a čekám a čekám...
     
  13. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, padátka už neřeším, protože stonek mám, a na druhou půlku pěstování je dost málo času, tak celou akci nedám, teď mi to už ani trochu nevadí.
     
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Už mi chybí jen 98 padátek na dosažení bedny, večer by měla být doma.
     
  15. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Je prehnaný počet padátok, veď ak sú len zo stromov a rastlín na plantáži, kde musíme pestovať akčné, tak tých stromov tam veľa nebude :oops: a celkovo mi ich padá pramálo, tak asi na nich stroskotám pred koncom :sleepy::sleepy:
     
  16. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,stonek jede.

    [​IMG]
     
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak mne chyba 350 pajdatok a mam hotovo :) uvidime co mi napada za 2hodky, No celkom mi to dalo zabrat :oops: No Ks sa vcera rano zlutovalo a dalo 100% Do stredy by som to mala zvladnut ;) Bosorka je na tom horsie a ci sa doplazi az do konca tak to ani srnka netusi xDxDxD Posielam gratulku,tym co maju hotovo a nam co finisuju drzim palce ;) Pekny vecer prajem :)

    PS: Tak aj bosorke som vytocila 100% Do rana by mala mat dopestovane ale tie kosaky a kladiva neviem ci stihne a ak nie tak nebude mat pccolku,ved uz ma 2 florenaky a minule jej vyskocil Jack :) Ja som teraz z 2 dostala carovny klobuk a carovny strom :) No Florenak a Jack este stale bludia :oops: No raz dorazia aj ku mne ;):pxD
     
    Naposledy upraveno: 26/9/22
  18. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Hotovo, ale trvalo to ;).

    [​IMG]
     
  19. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Stonek bude zítra - mám 778 padátek -.-
    Z hyacintu dnes vypadlo přes 200 padátek - za dvě sklizně
    Zítra sklidím odpoledne půl plochy hyacintu a půlku se stévií
    Zítra, když sklidím, už nic nebudu zkoušet, stejně by to bylo k ničemu. Pikolo nechávám pikolou - řádek stačí :music:
     
  20. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Konečně taky hlásím hotovo ;)
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.