Návrat do chrámu (15.9. - 21.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Hotovo.to byl fičák:p
     
  2. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Stonek stonkuje, akce skončena, takových by mohlo být víc. Nu a teď ještě hezky se dojít napakovat na trh, zvířátka i rostlinky mají superceny :)
     
  3. Alice261065

    Alice261065 Perspektivní autor

    Ahoj, hlásím - hotovo. Jen více takových akcí. Trochu vítr ve stodole, ale zase mohu dopěstovávat zásoby.;)
     
  4. trooperkk

    trooperkk Pilný autor

    Taky hlásím tuhle akci hotovo, zato u budovatelské akce opět stojím na vápenci :oops:
     
  5. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Akce jak jeden blesk, stonek v provozu, ani ta stodola to moc nepoznala:):):):)
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    A vítězem se stává... kdo umí nejrychleji psát. Stonek zaplněný, ale zatím neodkliknutý, počkám si až na večerní sklizeň ostrova.
     
  7. Batory

    Batory Vycházející hvězda fóra

    Proč ti jich je líto -taky jsme začínali od nuly.To by člověka hra nebavila.Taky nezávidím těm co mají mnohem víc jak já.
     
  8. LoryM

    LoryM Perspektivní autor

    Hotovo :D kde, najdu výhry? vše si nepamatuji.
     
    aljanu a dana9494 tohle ocenili.
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Styl této akce mne moc nebaví, dodávání do úkolů je pro mne u každé akce taková třešínka na dortu. Nejprve si zvolit strategii, pak trochu něco odpracovat než akci ukončím. Je to jen o tom, kolik mám ve stodole nebo zda to seženu na trhu a za kolik. Je to záměr nám vyprázdnit stodoly, ale důvod by mne zajímal. Jestli pak budou třeba více padat vrtačky, nebo aby cena na trhu šla ještě výše?
    Rychle hotovo, ale radost z toho žádná ;)
     
  10. -mariemk-

    -mariemk- Pisálek fóra

    Taková akce potěší...za 20 minut stonek a plno odměn, i když zadarmo to nebylo :)
     
  11. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Fuj, to bylo rychlé, ani si to člověk neužil. A při zadávání do družstva si tedy PC pěkně zahučel.

    Vyprazdňování stodol.
    Když jsem začínala hrát, tak se téměř při každé akci objevoval povzdech, proč zase pěstovat akční, proč se nedodává ze stodol, na co pořád pěstovat a chovat, když to pak leží ve stodole. Tak třeba si to tvůrci na základě reportů vzali k srdci a máme tu vyprazdňovačky místo pěstovaček. No a rázem je na farmě furt co dělat :)
     
    Naposledy upraveno: 15/9/16
  12. lubka01

    lubka01 Zelenáč fóra

    vyplatila sa predchádzajúca práca. stodola to ani nepocítila. hotovo :-D
     
  13. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Hotovo, pohoda jazzzz... samozřejmě díky tomu, kolikátý jsem lvl a nacpané stodole. Nižší levely musí mít nervy - držím vám pěsti, ať to vyjde!!!
     
  14. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Zvířata jsem obětovala jen opice a papouchy, už jim ve stodole bylo těsno. Plody vyšly směsí moringa, acai, pitomba a goji. To jsem byla gróf a nechala jim přebytky. Akorát teda jsem musela koupit čajot, habanero, cukrový meloun a papyrus, ale cena 250 za kus nebyla až tak likvidační. I tak jsem si dávala pozor a vždycky dala o jedno míň, než to chtělo a pak to dohodila co nejpřesněji jedním kusem třeba vanilky, guarany atd.
     
  15. -flegmatik-

    -flegmatik- Zelenáč fóra

    taky hotovo
     
    aljanu, evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Takhle rychle jsem ještě žádnou akci nesplnila. Je pravda, že jsem sysel a v družstvu plním jen úkoly se zajímavými odměnami, takže nesplněných mám tolik, že se to nedá spočítat. Zásoby doplňuji průběžně a dávám na pole to, čeho mám nejmíň. Takže na Baha jsem měla mimo novinek kolem 15000-20000 ks plodin, kolem 500 ks zvířeny a 10000-15000 plodů. Takže ani jsem moc průvan ve stodole nepocítila.
     
  17. sabma411

    sabma411 Perspektivní autor

    Taky hotovo. :D Super!
     
  18. YettaCZ

    YettaCZ Pisálek fóra

    Hotov, jen mé stodole trošku kručí v bříšku :cry: polní plodiny mám svorně po deseti... ale to se určo brzo napěstuje 8)
    Takovéto rabování stodoly mě moc baví .... užívejte krásného počasí, na sklizeň je potřeba sluníčku, příští týden bude pršet, tak by nám to zboží ve stodolách mohlo i shnít :p
     
    aljanu, evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  19. aja078

    aja078 Pisálek fóra

    Tak to byla moje nejrychlejší akce....15minut...
     
  20. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky
    páni už je hotovo
    :music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.