Návrat do chrámu (15.9. - 21.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Jak jsem viděla "vlnitý klíč", tak se mi tak zavlnilo vidění, že se mi hned promítlo mé dvoudenní čekání na tuto příšernou věc v minulé akci. Pak jsme zaostřila a ejhle, ono to snad i půjde :)
     
  2. rampusak

    rampusak Veterán fóra


    Nemám ani jednu a to sklízím, nepřišel jsi o nic. Jo, bahama praská ve švech, mám to stejný. Martina
     
  3. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    kaolín11 - VITAJ! O jeden chrám plný náhod si prišiel, tak si vychutnaj ten druhý.
    Melóny sa skupujú, cena pomaly stúpa, už je nad 219, uvidíme, kam sa vyšplhá.
     
    evainfo a mozek3 tohle ocenili.
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Na Baha je málo akcí , zásoby se hromadí ve stodole a tak každou akci vítám. Už nám vybílili stodolu na farmě , tak třeba teď dojde i na zásoby na ostrově. Alespoň mám důvod při pohledu do stodoly jít nakupovat, jako v realu při pohledu do šatníku.
     
  5. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Akce v pohodě, všeho dost . Večer v klídečku udělám .[​IMG]
    kaolín11 - vítej zpět !!! [​IMG]
     
  6. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Ahoj,
    mé srdce pookřálo, nic nebude vypadávat.Mám nervy s vápencem a další závislost na náhodě by mi asi přivodila infarkt. Sice i u téhle akce jsem měla trošku nervy napnuté kvůli potřebným klíčům, ale dokončila jsem ji v pohodě , takže i tentokrát věřím v úspěch.
    Hezký den a at' vám padá vápenec :), (mně tedy moc nepadá, :(
     
  7. Babrlinka1

    Babrlinka1 Rádoby autor

    Už se těším ,ve stodole mám všeho dostatek
     
  8. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    No myslel jsem si, že bude třeba něco pěstovat. RT se rozhodlo nám vybílit stodoly, tak uvidím jak dlouho vydržím. Už jsem spočítal co budu dodávat a není to zas tak strašné, takže odpoledne udělám a pak uvidím co padne z výběhů a stromů (ideální by byl mravenečník- ještě nemám)
     
  9. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  10. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    To si dělaj "psrandu" ne .....-.- nejdřív jsem viděla zvířata za 1.100.000,-, takže 110.000,- mě trochu uklidnilo :music: ale akce teda nic pro začátečníky. Ne, že bychom neměli zásoby, ale zajímalo by mě, kam s tím bílením stodoly míří ??? Nějak mě to poslední dobou přestává bavit a mám dojem, že když den ze dne přestaneme hrát, že se vůůůůbec nic nestane ..... :music: . Měla to být hra pro zábavu, ale začínám bejt nějak "nasštvaná".
    -
    Furt nový stromy, zvířata .... úkoly v družstvu (z těch šlechtících nemáme hotovej ani jeden) .... pomalu nestíháme mlít pro tu havěť krmivo (hlavně na Baha-s tou dobou mletí by měli něco udělat), o SK ani nemluvě ..... ceny všeho na trhu narostly do závratných výšin .... pamatujete ještě slepice za 75,- a jablka za 11,- ? :D
    Z úkolů jako zvěřinec, arboretum, výrobna .... máme jen část zvěřince .... ale brzo se na ně vrhnu ... vždyť tam chtějí v jednom úkolu zvířata nebo šlechtěnce jen za 7 - 10 mega .... cena na trhu převyšuje 100 - 1000 násobně jejich protihodnotu a bez dostatku krmiva je nevychovám ani nevyšlechtím. U havěti začíná být dost velký nepoměr mezi cenou a hodnotou. A roste to i u plodů a rostlin.
    Po včerejšku máme navíc 7 mega krejcarů za prodaný přebytky (cena něčeho šla dóóóst nahoru, takže je vidět, že ne všichni mají zásoby na dodání do Kroku v čase a teď ještě mají dodávat do Chrámu dveří ???) ..... :music:
    -
    Před půl rokem byly ještě chechtáky na turbo mlýn a kombajn, ale už nejsou, tak jedeme ručně (na kupóny při akci) a asi ze mě bude mistr světa ve klikání na pidipole.
    -
    No uvidíme, uvidíme ... rozmysli se dívenko, jestli do akce půjdeš nebo ne .... odměny pro nás žádnej zázrak .... protože, když náhodou, nedej bože, z výběhu získáme dalšího plameňáka, jsme zase na začátku, protože ho nebude čím krmit ....
    -
    PS: Bez peněz na Farmeramu nelez.

    lvl 99, baha 315 od včera
     
    LookAtMyHorse, mozek3 a karbar tohle ocenili.
  11. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Akce hotová řádek funkční:D:p
     
  12. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    jan.svatek - super tabuľka! Vďaka, idem podľa nej.

    Tak už je hotovo, výhonok maká a na Baha som sa posunula na 291
     
    Naposledy upraveno: 15/9/16
  13. Ohnice17

    Ohnice17 Zelenáč fóra

    Taktéž hotovo :inlove:
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  14. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    taktéž hlásím hotovo xD
    použila jsem jen papoušky, melouny a stromy jsem trochu prostřídala :D

    fakt je, že jako nováček jsem si o takových akcích mohla nechat zdát, ale teď jsem si užila svých 15 minut slávy, teda klidného klikání :D:D:D
    tak uvidíme, co se nám vyklube z tajemniček :p
    EDIT: klasika, všechno do lišty, jen ty jedny plameňáky si nechám na ploše :)
     
    Naposledy upraveno: 16/9/16
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také hotovo,super akcička:D
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  16. toibf

    toibf Rádoby autor

    u mě též splněno, jen stodola je pěkně vyprázdněná, hlavně rostliny
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  17. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Tuto akci a otevírání dveří jsem nikdy nepochopila, tak jsem otevřela všechno, stonek stoní a mějte mě rádi realizační týme
     
  18. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    super, bez čekání na uzrání a vypadávátka, mám hotovo, super akce
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  19. kytička62

    kytička62 Aktivní autor

    na co je ten vlnitý klíč?
     
  20. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Pozor! Tabulka byla špatně kvůli chybě v protihodnotě. Musel jsem ji smazat a večer snad dodám správnou...
    Omlouvám se.
     
    davidson00, dana9494 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.