Návrat do chrámu (15.9. - 21.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tondak1985

    tondak1985 Pisálek fóra

    akce super ale malo bananu...
     
  2. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Twinulka...kdy je srázek..nic nevím:(..???

    do akce samozřejmě jdu;)
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  3. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Snad to půjde, klíče získáme z úkolů, ale je toho potřeba mnoho k dodání a ve stodole nemám narváno. Posledně jsem pořád dodávala zboží a klíče ne a ne padnout a tak oceňuji, že nyní je to jinačí s těmi klíči a tak to zkusím, co se zadaří to bude super a fajn.
     
  4. Gabraia

    Gabraia Pilný autor

    Po recyklovací akci mám ve stodole meluzínu, takže to moc na úspěch nevidím - poslední dobou se mi nedaří získat žádné tajemnice. No, co už nadělám...?
    Přeji všem přímou cestu k odměnám a radost ze hry :)
     
  5. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Casey27 - já to řešit nebudu, zásob mám dost, tak půjdu start-cíl. Spíš to byla kostrbatá úvaha pro méně zásobené. Ale díky za ostatní, kterým tebou naznačený postup pomůže. (Vždy, když vidím v diskuzi tvůj nick, s vděčností vzpomenu na husy a narozeninový dort.)
     
  6. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Akci dokončím za pár minut, v tom nevidím problém. Odměny jsou dobré a nemám ani s nimi problém. ALE velikánský problém vidím v současné strategii majitelů. A to je totální vyprázdnění stodol:wuerg:. Na trzích přestává být co koupit byť za jakoukoli cenu:wuerg:, již několik měsíců je tvrdě tlačeno na stodoly. U mne zásoby pomalu ubývají a nedokáži je i při hodně aktivním hraní navrátit do stavu před půl rokem. Pomaličku chudnu a kamkoli se podívám, tak vidím, že bohatý tak jako jsem býval dříve bez problémů můžu být, jen když zainvestuji reálné korunky. >:(.
     
  7. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky
    ona už tato stejná akce letos byla?No,že tedy hraješ od letoška a o té akci víš jaká byla,nějak se z toho vymotej
    xD
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  8. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    modro.ocko22 - nerozumím, z čeho se mám vymotat. Tehdy jsem se vymotala dobře, byla v dubnu a udělala jsem ji celou.
    [​IMG]
     
  9. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Tentokrát je to hlavně o souběhu dvou akcí, z nichž sílu napírám do té historické, a o tom, že v sobotu ráno mizím mimo net až do konce obou akcí, přičemž zítra i v pátek budu časově limitovaná, farmu jen prosvištím bez možnosti se věnovat trhu nebo promýšlet a propočítávat strategie a cesty. Mít to ve stodole, tak to tam naházím a super, ale takto bych potřebovala i ten čas k tomu a proto se mi ani nechce vydat ze stodoly úplně všechno, co mám, a získat za to ne všechno. Řádek je opravdu parádní, ale budou zase jiné, to se nedá nic dělat. Hlavně že svítí sluníčko :). Před chvílí jsem sehnala chybějící banány a odemkla mochyni a z té mám radost, hned půjde na noc na Baha a doufám, že s padátky v sousední akci pomůže. A ta má hned dvojnásobnou protihodnotu proti předcházející paprice, tak jsem z trhu skoupila všechnu, co tam byla, a není to mnoho, asi 300 kousků. Potřebovala bych jí 14 tisíc, chybí mi zkrátka hodně. Krejcarů mám myslím naprosto dostatek, ale tohle množství se na trhu nedá jít a koupit (ani na několikrát) a vyšší protihodnotové plodiny odemčené prostě nemám.
    Plánuju dojít si pro něco, nač bude rozumně stačit. Cesta, kterou píše Casey, je přesně ta, na kterou jsem koukala, pro mě se zastávkami u tajemnic, spočtu si to trošku zítra večer a uvidím. Nechci mít úplně prázdnou stodolu, jakože nuly, když za to nedosáhnu na komplet řádek, tak podle toho pojedu.
     
    Halas a dana9494 tohle ocenili.
  10. doben

    doben Ikona fóra

    Já opravdu obdivuji ty, kteří mají v plánu kvůli této akci něco dopěstovat nebo dochovat. Já jsem šel opačnou cestou. Vykoupil jsem na trhu cukrový meloun a zelený čaj, abych doplnil množství, které potřebuji. Teď můžu přebytky prodat dráž.
     
  11. LookAtMyHorse

    LookAtMyHorse Rádoby autor

    Tak tuhle akci určitě vynechám. Budu rád, když splním předchozí (kvůli padátkům a skoro prázdné stodole). Napěstuju do zásoby a příští akci ať si mě RT nepřeje xD
     
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No tak ze mezi akcema neni ani den volna bych prezil, ale tohle je akce pres akci - sice neni docasna akcni kytka, ale taky se nekde musim napestovat to co do chramu ted dame, ne?
    Tak zviratka budou nejhorsi, mam je rad a kazdyho je mi lito, uvidime co se nakonec z kytek rozhodnu dat - asi ne to ceho mam nejvic, ale to co mi casove nejvic pestuju, to s plodama je problem, neceho muzu mit hodne jen proto, ze dlouho jsem mel nektery stromy a postupne je ubiral, jak se nahrazovaly stale rozrustajicim poctem novinek...
    Aspon ze bude klid si to rozmyslet, stonek vypada dobre, jen ze tuhle vetev nenacpu do oblibenych, abych ji vyuzil maximalne, ale ve vyrazenych vseobecnych na ni zase zapomenu - problem vsech co jsou dvakrat za den...
     
  13. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Akce to bude na pár minut, ovšem pokud je všechno ze zásob připraveno. A to já mám, takže nebude problém ;). Jen nevím, jestli stihnu začátek akce, ale při nejhorším bude splněno až odpoledne :D. Stonek je parádní a ostatní odměny taky fajn. Je to bohužel více akcí v sobě, ale když se v tom člověk zorientuje, tak to je dobrý :).
     
  14. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    doben - taky tak, tiež som skúpila sladké melóny za niečo vyše 2 melónov.
    Zvieratká som chcela použiť na legendu, mám 29, tak 30. ešte počká a plodov zo stromov je dosť.
    Už aby bolo zajtra 14.00, resp. + 1 hodina, lebo predpokladám, že 2 akcia naraz prinesú akurát spomalenie hry a nejaké vopred nedefinovateľné problémy.
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Asi se po 100 letech pustím opět do akce!:) Jinak na akci se samozřejmě moc těším a jistě se opět již brzy nějaké další zůčastním!xD
     
  16. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Wau s podzimem dorazil i ztracený a hledaný kaolin :D :D vítej ;)
    K akci, no u mě to bude záležitost 3 minutek ;)
     
  17. rampusak

    rampusak Veterán fóra


    Halt vyprázdníme stodoly a na dožínky nebudou sponzoři těch kdo do nich půjdou. Mám hodně z mého pohledu hodně vembloudů, přes 3500 a tukanů jen 855 ale jenom 3 tukaňárny na ploše. Tohle je moje strategie, leta farmu nebourat ani při akcích se mi začíná vracet v podobě nacpané stodoly vším a protože mám farmu pro očko tak fakt vším co je ve hře normál dostupné. Jak dlouho to vydrží stodola nevím, ale nubloni, stromky přidané do hry a tyto akce mi ji vymetají. Nešlechtím tudíž si šlechtěnci nepomáhám na kontě, a kdyby mi to přeskočilo tak nestřílím, ať tam ten oslí král a zlatá slípka s vránami na růžovku shnijou. Jsem sysel a byla jsem a teď se mi to šikne. Ale pár takových akcí a budu namydlená no a mezi námi, mě se ty odměny zase tak extra nezdají když vím co mi vypadne z chlívků tak si říkam nebud pako a nedávej to tam ale co. Neprodávám a tak to časem zase doroste. Akcí je, ale čím dál tím méně jsou dostupné pro nováčky, na druhou stranu bych si troufla říct že noví hráči nepřicházejí. Moje brojlerová škola zeje prázdnotou jenom třemi mrtvolkami a další nejsou. Docela se těším na Topku a co bude hlavní cena, protože tyhle nálety na stodolu nejsou necílené stejně jako každý možná divný krok RT, ale oni to mají mnohem lépe spočítané v horizontu ne za měsíc ale několika měsíců. Testují, pořád ještě dělají zátěžáky a takovy audit jednotlivých hráčů samotných co jsou schopni pro hru udělat. Jenom bych nerada aby na mě jednou vyskočila někde těsně před závěrem jakékoliv akce chceš udělat poslední krok před splněním? Pošli smsku na 909 atd. Jo a myslím si, že o akci pár lidí vědělo dřív než na jiných fórech, jinak bych neměla skoro 4 dny vymetený trh doslova všeho co se bahamy týká. Dorostl rákos, hodila jsem dlouhodobky a jsem zvědavá co na to řekne karafiát, cibule, ta je šlechtěná a špalda. Na bahamce dvě poslední nejvyšší tak jsem fakt zvědavá.
     
    šebejda, tydýtková a dana9494 tohle ocenili.
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zase bych to tak nepřeháněl. Proto sem použil zde oblíbené "již brzy"! Jinak se mně zdá ,po zběžném omrknutí fóra, že je tu zde vše při starém. Jako bych ani nepřestal hrát.
    A kdeže získám ty tolik potřebné vrtačky?xD
    Abych nebyl OT ,zvěře mám dost,plodů a plodin o trochu víc!o_O
     
  19. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    To je sraz pro level 130 a víc xDxD

    P.S. Kaolín, ty bejku, kde ses flákal? :)
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak nějak sem se zbavil závislosti na farmě....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.