Návrat do chrámu (15.9. - 21.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky
    akcička vypadá pohodlně,jen není dostatek času.Jak Vy to všichni stíháte?To jsou tu samí důchodci??
    ;)
     
  2. doben

    doben Ikona fóra

    Tak to bude záležitost 5ti minut.
     
  3. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    tak zásoby na BAHA mám také obrovské - takže akce pohodová a rychlá a ještě si trošku přilepším prodejem na trhu - super konečně
    zúročím práci na plantážích - makám tam jak barevná xD
     
  4. matousek08

    matousek08 Rádoby autor

    Pohodová akcička, zásoby by měly v pohodě stačit, takže bude hotovo coby dup...8)
     
  5. aliko1951

    aliko1951 Pisálek fóra

    Jé,jé, koukám,že máš opravdu vysoko nastavený svůj cíl.Já hraju denně 5 let a jsem v 97 LV. Pošli návod,jak se to dělá.
     
  6. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    Ahoj, z této akce mám pocit nevyužité příležitosti, akce dodávají této hře zábavnost a hratelnost, ale tady to odklikám a za pár minut je hotovo, je to taková akce neakce, zábava na úrovni nula. Jiná bude situace u hráčů, kteří nemají zásoby ve stodole, ale já se těšil nadarmo :).
     
  7. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, tak jsem zatím nekontrolovala, jestli všechny potřebné klíče budou z úkolů v družstvu, ale myslím si, že družstvo bude jen otázka času, jak rychle dodám požadované. To zase bude vítr ve stodole. Jára
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  8. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    aliko1951 - Ty jsi 97 na Baha?! To snad ne :D Tu třístovku jsem myslela na Bahamě. Na farmě chci do 90., ale to udělám v pohodě.
     
    Květa54 a Iwuska tohle ocenili.
  9. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Aliko, Krakoramaja pravděpodobně myslela 300lvl na Baha....
    Ahojky Jára
     
    Květa54, evainfo a krakoramaja tohle ocenili.
  10. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    Tak to je super zas bude po vyprázdnění co chovat a pěstovat
     
    blondmary, dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  11. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Po krátké inventuře ve stodole můžu zahlásit HOTOVO xD Ale jinak tyhle vyprazdňovačky stodol moc nemusím. Pěstuji, chovám, sklízím z jiných důvodů ;)
     
  12. prdelka010

    prdelka010 Vycházející hvězda fóra

    tak tohle se mě líbí nic nepěstovat, je fakt že si vyprázdním trochu sklad já ho určitě zas nabouchám xD
     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Já miluji tyto akce, kdy se zúročí mé pěstování, protože strašně nerad prolézám trh a hledám, kde bych co trh´. Vždy, když se zaměřím na nějakou tu komoditu, přijde polák či jiný hotentot a podtrhnou mne s cenou a mi se to vrátí do stodoly. A konečně jsem umordoval třicátý pohár, takže zvířátka už tam nebudu plynule zahazovat a trhnu se zbytkem něco na krejcarech, johohoho...
     
  14. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Ahojky všem, akce se mi líbí a nějaké zásoby taky mám. Zítra tedy hurá na plnění, protože odměny se mi líbí a taky proto, že je tady další úkol, který nemůžu vynechat. Už se těším jako většina z nás.
     
  15. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    ahoj tak zasa jedna akcia čo sa dá zvládnuť keď je stodola plná
     
  16. bukotesko

    bukotesko Pisálek fóra

    oznam o akcii potešil, už pár dní mi pracujú závity na tom ako splniť ďaľšíu akciu a hlavne čo budú chcieť, kde to nabrať, zásoby zo stodoly som pomíňal na upgrady, konečne si robím železnú zásobu, o ktorej som kedysi uvažoval, že je nemožná ak idemz akcie do akcie, ale ide to s pevne vytýčeným plánovaním, nie bezhlavo / konečne som otvoril živú legendu, dokonca ďaľší upgrade a padátok menej než pri sťahovaní pohárov/

    sovinka, nehádž flintu do žita, mal som dojem, že si vždy išla naplno a bojovala, nechcem ťa nútiť, len mám pocit, že ten riadok chceš....tak hor sa do toho, niečo vždy padne, rada nad zlatao od lase2 ;)

    niekomu je ľúto nižších lvl., ale dá sa získať veľa gr. práve z tejto akcie cestovanie v čase v odmenách a šikovnejší aj popredajú čo to, či otočia kukuricu časovo krátka a predať a za zarobené môžu dokúpiť do novej akcie........... no a úplne nízke lvl. predsa nikdy nemohli dať celú akciu, s tým sme sa museli všetci zmieriť, ale zarobiť taký milión to sa dá a ten poslúži k rýchlejšiemu postupu, no a potom ak predsa získaš čo i len 1 dekorku, pri OaD ju môžu výhodne zameniť, alebo ako raz povedala krakoramaja, zober stonok a dekorky časom pozháňaš................tak odvahu a s chuťou do akcie, nech sa všetkým zadarí
     
    Naposledy upraveno: 14/9/16
  17. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Akce se jeví snadná a pětiminutová pro toho, kdo má zásoby ve stodole. "Zober stonok a dekorky časom pozháňaš" ;) jde bez problémů udělat v souběžné akci Krok v čase, kde je stonek ve "třetině" akce. Ale v Chrámu, aby se člověk nezamotal do těch všech dveří, když nebude mít z družstva všechny potřebné klíče, tak to si bude muset dávat pořádný pozor kam leze a nejspíš i nějaké klíče za floreny dokoupit. Nevím, nezkoumala jsem to až tak podrobně, ale dobře si pamatuji bloudění mnohých v minulém Chrámu dveří.
    A zrovna tento stonek mi přijde naprosto úžasný - dávat 10% 2x denně celých 6 hodin z dekorací? To mi přijde až k neuvěření a kdoví, není-li tam chyba a nakonec to nebude jinak. Nebo jsem to já blbě pochopila?
     
    Naposledy upraveno: 15/9/16
  18. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) tak tato akce u mne proběhne bez problémů - na Baha jem v poslední době dost napěstovala, většiny plodin mám přes 10000 kusů, plodů stromů také dost - s výjimkou těch nových je všeho v tisících kusů, no a zvířátek je sice méně, ale vždy ve stovkách kusů ... takže už se těším
     
  19. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Zdravím, super akcia, veľká pohodovka. Nemám síce hory zásob a vyplienim stodolu, možno padne aj nejaký grajciarik, ale odmeny za to stoja. Fajn hru.
     
  20. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    krakoramaja: jen na stonek + jedna dekorka (tu bereš po cestě) stačí 21 klíčů.... nic složitého... není kam zabloudit. V místnostech 1,2,3 a 5 je jedno do kterých dveří vlezeš (zvolíš dle vhodné odměny). Ve 4 musíš do pravých a v 6 do prostředních dveří. Přesný počet a druhy klíčů se liší podle zvolené cesty a nebo zase naopak cestu mohu zvolit dle získaných klíčů z vybraných úkolů co se mně hodí udělat (co mám ve stodole) ,-)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.