Návrat do chrámu (15.9. - 21.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    je to lehké pro hráče co mají bahamu lvl 200.ale co chudáci kolem 50-100lvl.ti mají jen oči pro pláč. já mám tukanů na deset opakování této akce a bahama lv l299.jinak akce pohoda ale jen pro vysoké levely.:sleepy::sleepy::sleepy:
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  2. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    To máš pravdu, ale levelem 50 -100 jsme prošli všichni.
    A co teprve my "chudáci" (osobně se nepovažuji za chudáka), co jsme začali hrát v době, kdy už se nerozdávaly kouzelné a obrovské stromy a obr stáje? Hmm? A taky hrajeme. I bez kaštanového řádku a JC. No, co jiného nám zbývá, že? Makat a makat :)
     
  3. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    akce dokončena :) a vyklubal se tygřík ,velbloudí ohrada červená a anakondy clasicc ++ , a ze stromů clausena - ostatní už jsou ale navadí ( baobab xl,amherstie xl,cesmína xxl,garcinia xxl,mangostan,2xtamarind xl,tamarind xxl ) takže spokojenost :D
     
  4. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Ahoj, mě vypadli ze stájí plameňáci, tygr a sloni+, stromy už nevím, ale dostala jsem rolinii o_O:D, u mě velký úspěch.
     
  5. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    tak já získala konečně plameňáky, kteří jediní mi chyběli - takže spokojenost a navíc jsem si pěkně navýšila krejcarové konto
    téměř o 20 milionů - není nad pořádné zásoby xD
     
  6. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahoj tak já 2 tygříky,ale konečně se na mě usmál mravenečník :).A ze stromů zatím ledvinovník a mangostan,takže já jsem vážně spokojená.A krejcárky taky super
     
    ester7791., kiki2305 a ldivacka tohle ocenili.
  7. JarousDc007

    JarousDc007 Pisálek fóra

    Ahoj, pro mě s Baha level.303 a plným skladem Super akcička na půl hod, protože jsem nenacpal zásoby do BahaArboreta apod, vrtačky stejně nepadají. Za mě spokojenost, z chlívků Tygři a stromy XXL se hodí.. :D:p xD J.
     
    ester7791. a Trepifajksl tohle ocenili.
  8. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Odtajnila jsem získané, stromky mě neurazí nikdy, XXL varianty vždy vítám, ale bohužel, stále žádná rolinie, tak musím doufat zase příště. Přibyla mi clausena, měla jsem jen jeden exemplář, stromky mě zkrátka vždycky potěší.
    Chlívky, u těch mám vždycky velká očekávání a tak když to nevyjde... a ono to nějak nevychází, na chlívky je moje farma skoupá. Vyskočili na mě papoušci c++, ti chodí tak nějak pravidelně, poté opět žluté hůlky a žluté plavky. Vzhledem k tomu, že totéž na mě vyskočilo z kupovaných tajemnic, tak se mi to zdá jednotvárné. Neškodila by vyšší pestrost :). Doufala jsem v mravenečníka nebo červenou pandu, ale nadále se mi vyhýbají. Někde se asi scukli s jezevcem ;).
     
    farmařkastatkařka tohle ocenil(a).
  9. muj123

    muj123 Zelenáč fóra

    Ahoj mám kolečka trjuhelníky ale nejde mi otevřít chrám (nenaskoči mi slovo OTEVŘI ) co dělat
     
  10. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj muj123,
    pokud máš jen tyto 2 tvary a chce to vlnovky, nebo čtverečky, tak opravdu dveře otevřít nepůjdou.

    Edit: pokud začínáš teprve dodávat, tak se může jednat o chybu, která je nahlášená a musíš začít hru zleva.
    Návrat do chrámu (15.9. - 21.9.)
     
    Naposledy upraveno: 19/9/16
    muj123 tohle ocenil(a).
  11. muj123

    muj123 Zelenáč fóra

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    ahoj dveře které chci otevřít potřebuji jen kolečko a 2trojuhelniky a dole mi nenaskoči slovo OTEVŘI
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/9/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.