Návrat do chrámu (15.9. - 21.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Už som všetko odtajnila - tamarindov sa vyklubalo asi 5, potešil wampi a kešu, aj keď po jenom mám a zo zvierat potešil druhý tiger, inak žlté bikiny a anakonda ++. Akcia bola super, RT patrí pochvala.
     
    blondmary, evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  2. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Jsem hrdou majitelkou červených pand a jinak nic na chlubení. Ani to moc nebolelo, nejlíp se mi dohazovala zvířata, šla rychle. Pandy mám 3x růžové a musím říct že červená je dobrá, líbí se mi graficky víc. Paradoxně jsem to nakrmila ťavou. Hezký den všem. Marťulíí a líbil se mi příspěvek Dandy (hodně moc). Prima den.
     
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Mně dali mravenečníka, papoucha C++ a oranžové koberce.
    Ale stromky byly o pár fousů lepší : clausena, rolinie, ledvinovník a pitomba xxl :D(zbytek šepleť do lišty)
     
  4. inzerat654

    inzerat654 Pisálek fóra

    Tak super rýchlo hotovú akciu som ešte nemal.
    Všetko potrebné bolo v stodole, stačilo len "otravne" klikať a bolo vymaľované. Stodolu som predzásobil na trhu - nejaký ten milión či dva padli na zásoby. Je to hra a za tie grajciare sa v reále aj tak nenajeme, tak čo.
    Akcia pohodička, grafika pekná, ceny fajn. Tajomnice zasadené, uvidím či prinesú niečo pozitívne.
     
  5. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    no já měl hotovo vše za 15 minut a dneska dodělám i druhou soutěž v klidu :)
     
  6. vera1859

    vera1859 Zelenáč fóra

    Něco jsem dokoupila pomalu prázdná stodola,ale mám hotovo
     
  7. LOKETINOV

    LOKETINOV Aktivní autor

    :D tak baharama totálně prázdná a plus mě to stálo necelé 3 miliony krejcarů :D ale jsem rád, že jsem splnil :D
     
  8. inzerat654

    inzerat654 Pisálek fóra

    Tajomnice odtajnené - čože to dnes vypadlo?
    Stajne: ružové opice, sústruh paličiek oranžový, jazero plameniakov
    Stromy: amherstia XL, mango XXL, morské hrozno XXL, tamarind XXL, tamarind XL, tamarind XXL,
    baobab XL, baobab XXL, achacha XXL.

    Potešili ma plameniaky, ružové opice a XXL stromy.
    Stále sa mi vyhýbajú mravčiar, červená panda a aj tiger.
    Som trpezlivý vy obyvatelia džungle, postriehnem si na vás a raz budete moji. :)
     
  9. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Ahoj všichni,
    konečně vypadl poslední vápenec, akce dokončena a já můžu jít spát. Málokterá akce mě donutí čekat na akční předměty do noci.
    Pěkná akce, ted' jen aby z tajemniček vypadlo něco pořádného.
    Dobrou noc a hezké sny...LF.
     
  10. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Ahojte,
    Musím pochváliť túto akcičku. Aj ja som zo začiatku mala pocit, že to nebude moc kóšer, ale potom som zistila, že v podstate zaplatila všetky výdavky (ja som ich nemala veľa - akurát iskerník, ktorý som získala len nedávno a musela som dokupovať - ale nie veľa).
    Graficky priam úžsné - až mi je ľúto, že to o pár chvíľ zmizne.
    Vápenec sa síce skôr podobal na obláčik (asi by RT mal ísť niekde na exkurziu), ale ináč pekné. Takže - palec hore.
     
  11. adrianka132

    adrianka132 Perspektivní autor

    myslela jsem že tuto akci nedám ale jo dala utratila jsem všechny krejcary které jsem měla bylo to těžké nejvyšší protihodnotu jsem měla 15 (bromélie) u stromu 105(mandarinka):)
     
  12. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    A já jsem docela dost znechucena.Nemám tygra,mravenečníka,plameňáka,hrocha i když si tajuplné stáje kupuji vždy získám to.co už mám několikrát.A to jsem vůbec ještě nevzpomněla stromy,které nemám.Ze všech získaných stromů a výběhů z téhle té akce NIC nového,všechno šlo do lišty,protože to už mám nejméně desetkrát. Kdyby jsem alespoň jednu jedinou věc co nemám získala.tak si tady nestěžuji.A to dali nový úkol ze všeho,co nemám.Tak možná,za pět let splním.Ale to určitě NE ,protože už mě to přestává bavit a hodně nad tím uvažuji,že s farmou skončím.Je to čím dál horší.Vždy jsi říkám:stačí,když kape,nemusí vždy pršet.Ale u mě to nikdy neplatí.Ani nekápne !!!!!:cry:
     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak ze stájí mi udělaly radost růžové pandy, samo první. Stromy tak něco gut - ledvinovník, pak nějaká dobrá xxl, a pak amherstie, no to už tak pěkné není, ale co se dá dělat. Akce jen pohodová... Zato vápenec stál za to...
    Omlouvám se, jsem IQtykve, neb mám růžové bloudy a nikoli pandy. Ty pandy jsem viděl ve skrýnu , myslím, no a hned se vloudila chybka. Trepík Íkvoš
     
    Naposledy upraveno: 19/9/16
  14. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, tak jsem taková blondýna, že z radosti hned první den, že mám všeho dost a hotovo, jsem úúúúúúplně zapomněla na získané tajemničky a mám je stále nevysazené. až sklidím dnes již vyseté dlouhodobky, tak to bude překvapení - 3 dny poté... Všem přeji úspěšné úplné ukončení. Jára
     
  15. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    Z tajemných se mi vyklubal tygr,plameňák a oranžové pandy,jsem moc spokojená ;)
     
  16. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    ahoj, poprvé jsem akci splnila během jednoho dne:D, to je tedy úspěch, akci hodnotím docela kladně, i když jsem si dost provětrala zásoby;)
     
  17. Japtiška

    Japtiška Pisálek fóra

    rozumím ti. Já taky nedělám. Už jsem hraní nechala, a to asi na půl roku. Hrozně mi vadilo, že nedávají pomocníky. Ale pak se to zlepšilo. Neklesej na mysli!!!
     
    danielka0000 tohle ocenil(a).
  18. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    Mam hotovo jiz 2 dny akce pekna,hlavne potesily banany,tajemne sazenice i staje take potesily,sice mam prazdnou stodolu :),vse po 10ks ,ale vse se dozene.Dekuji za hezkou akci
     
    danielka0000, evainfo a rampusak tohle ocenili.
  19. Nikyska1

    Nikyska1 Zelenáč fóra

    tak smutním terarium** papoušek* oranž.pandy já se těch plamenáků tygrů nebo mravenečníků nedočkám a sromy už jsou lepší mám mangostan a garcinii xxl
     
    danielka0000, dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  20. vincenc

    vincenc Zelenáč fóra

    tak já jsem na tom podobně -žlutý plavky ,oranžový opice a oranžový hůlky ale tamaridů a boabů plno
     
    danielka0000, dana9494 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.