Návrat do chrámu (15.9. - 21.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    šebejdo, také jsem si dala na více než rok od hry oddych, měla jsem pocit, že něco musím - a to hromadit. Nemusím, když chci a stojí mně to za tak to dám, když né, nedám. Zatím jsem se ze svých virtuálních zásob nenajedla a za krejcary si taky v realu nic nekoupila.Tak k čemu jsou... promrhat je v akcích na stodolu.:) Vždyť zase napěstujeme, vychováme a vyděláme.
     
  2. jampadampa5

    jampadampa5 Zelenáč fóra

    nějak mi tam chybí tlačítka na otevřeni

    [​IMG]
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, ano zase další úžasná chyba v této akci. kdo začal pozdě dodávat dneska cca po 18:30, tak má možnost jít jen jednou cestou a začít u superhnojiva.
    Pak se postupně dostane ke všem dveřím a může dokončit akci.
    Nicméně musí začít i když by nechtěl u dveří vlevo.

    danda

    edit: viz. obrázek

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 16/9/16
  4. -frida1976-

    -frida1976- Pisálek fóra

    Tak za mě naprostá spokojenost. TS jsem ještě nevysadila, takže uvidíme, ale z TCH 2x mravenečník ( neměla jsem ani jednoho ) a 3. červená panda:D
     
  5. silviec

    silviec Mistr fóra

    Mne tez akce trvala , tak dlouho , jak trvalo odklikani, názor , ze je zbytecne dlouha? To se zastanu tech co bujuji viz. ma odrostla kuřátka.Pro ne opravdu vydělat, prodat něco, nakoupit, prec jen trva, když chteji splnit a ja jim to doporučila, v budoucnu jim radek pomuze k postupu a kr nekde zas nahrabou), tak mejme trpelivost, i když nam se to zda nuda)).Aspon to mají zajimavejsi oni)).
    Snad se adrenaliku tez dočkáme.
    Za grafiku velka 1.
     
  6. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    akce super, splněna během chvíle, chválím za zlaté banánky ;) je jich celkově málo, proto je každý kus super :)
     
  7. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Z tajemnic mě potěšila Rolinie - kterou jsem neměla.Ze zvířat Plameňák a mravenečník - i když je už mám, jako ty ostatní ale do těch úkolů jich přijde dost. Takže jsou všechny venku.
     
    evainfo, dana9494 a babina51 tohle ocenili.
  8. -mamima-

    -mamima- Rádoby autor

    veľmi milá akcia, super, že sme sa vyhli náhodam, nenáhodam :inlove: tie banány sú skvelé, ešte si prosím xD
     
  9. brony

    brony Pisálek fóra

    Prima akce, taky jsem ráda, že to tentokrát nebylo o náhodě.
     
    dana9494 a babina51 tohle ocenili.
  10. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Práve som odhalil získané tajomné stajne a som veľmi prekvapený. :) Dostal som moju prvú červenú pandu a druhé tigre, takže rozhodne neľutujem že som sa do tejto akcie púšťal a že som si vybielil stodolu.
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tady jsou to samy oranzovy a fialovy chlivky, no nic takovyho nebylo, ale aspon mam z krku Topaz - tedy posledni ze 4 zvirat co mi chybelo z tyhle staje... jinak nezajimave duplicity, ale az bude OD, tak se muze promenit :)
    pandy oranzove, plamenak (jooo!), papousek C+, liciXXL, baobabXL+XXL, mandarinkaXXL, tamarindXXL 2*, clausena, amherstieXL, mangostan

    Skoda ze kazdou chvili necim akce zkazi, nevim proc si nedaji "patch day" kazdy tyden jako prestavku, urcite se hraci zlobit nebudou :)
     
    danda-vnovis, skalara.v a dana9494 tohle ocenili.
  12. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    akce na pohodu byly třeba jenom zásoby ze stodoly. Z TCH bohužel jen tygr, ale žádný mravenečník (ještě nemám) ani pandy (mám jedny), z TS alespoň roline (první). Uvidím zda v OaD půjdou měnit tajemná zvířata z Baha a případně podaří se za tygra získat mravenečníka.
     
    evainfo, Trepifajksl a dana9494 tohle ocenili.
  13. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Akce skvělá hlavně proto, že bylo hotovo asi za 20min. Ze stájí klasik lenochodi, papoušky a žlutý koberce.
    PS: bropyk až bude OaD napiš si věnuju ti mravenečníka.
     
    evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  14. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Marné byly mé naděje na pandu červenou :oops::eek::music:
    Dorazili 2 lenochodi++ a žlutý butik na plavky :cry::cry::cry:
    Jsem celá smutná jako to dnešní dešťové počasí.
     
    evainfo, Trepifajksl a dana9494 tohle ocenili.
  15. -XFarmářX-

    -XFarmářX- Perspektivní autor

    Pěkný sobotní den farmáři, hlásím, že tato akce je z mé strany kompletně splněna. Pustila jsem se do ní až dnes, protože z časových důvodů mi to dřív nevyšlo. Jinak stodola zažila trochu průvan, ale vše potřebné jsem dodala bez nakupování a čeho je málo dopěstuji nebo dochovám.
    Jinak akcička povedená - jednoduchá, srozumitelná a odměnách taky paráda a hlavně rychlá, samozřejmě pro ty, kteří měli aspoň trochu nasysleno.
    A jsem zvědavá co mi vypadne z tajemniček, no při mé smůle....nevím, nevím.
    A ještě něco: tak a už začali bílit i Bahamaramu..no což, kdo nechce, ať neplní, že jo?
     
    evainfo, dana9494 a zdenkaamirek10 tohle ocenili.
  16. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Tak jsem dnes odtajnila. Chlívky - červená panda a pak 2 oranžové a stromky - mandarinka XXL, fíkovník XXL, clausena, tamarind XXL a XL, papája XXL, amherstie XXL, mongostan a ledvinovník. V celku jsem spokojená a děkuji za dárky.
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Škoda, že nejde tahle záležitost zopakovat... zásob je dost, floreny v přiměřené míře za opakování bych obětovala, protože zisk je příjemný.
     
  18. beruska31

    beruska31 Pisálek fóra

    Akcia dnes ukoncena tajnych chlievov mam 2x oranzova tava ,slony clasic++ zo stromov mam baobabxl, tamarindovyxl 2x, mangostama,figovnik xl,mandarinkaxxl,amnhestiexl, biriba, kesu ktory fakt potesil :D celku som spokojna -.-
     
    evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  19. slaninka78

    slaninka78 Zelenáč fóra

    paráda děkuji , stihla sem a mám radost !! horší to bude s vápencem.. je ho
    málo..
     
    evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  20. miszenka

    miszenka Zelenáč fóra

    Tak musím pochválit tuto akcičku,včera jsem téměř po roce zapla farmu,něco prodala,něco koupila a je hotovo ;) na TS si zatím počkám :) SUPER!!!
     
    evainfo, Trepifajksl a dana9494 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.